Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Maj

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Maj

  1. Maj odpowiedział(a) na Rasiak123 temat w Audi A4 B5
    Niewyważone koła/krzywa felga/ktoras opona juz do wymiany
  2. Sprawdz cewke, jak bedzie ok to prawdopodobnie reduktor uszkodzony. Filtr nie zapchany?
  3. Maj odpowiedział(a) na Carolla temat w Audi A4 B5
    Mam Ferodo i moge polecic, sa spoko, 3 lata jak na razie na nich jezdze i zero problemow.
  4. Witam, jako, że mam auto przedliftowe, a lampy poliftowe, szukam sposobu na szpary ktore mam dookola lamp. Zderzak mam przycięty ale lampy i tak nie trzymaja sie stabilnie i sa lekkie szpary. Ostatnio mijalem jakas a4 i widzialem jak dookola lamp mial jakas gruba uszczelke czarną, grubszą od tej seryjnej. Jakbym cos takiego zamontowal u siebie to nie mialbym zadnych szpar. Ktos wie co to jest i gdzie to znalezc?
  5. Maj odpowiedział(a) na Maj temat w 1.8T
    mam takie dziwne wrazenie ze paliwo mi ucieka zbyt szybko pewnie ma to zwiazek. Na dniach auto idzie do mechanika
  6. Maj odpowiedział(a) na Maj temat w 1.8T
    Jak wlacze ze trzy razy zaplon a za czwartym odpale to odpala normalnie na vagu pokazalo jeden blad: czujnik temperatury cieczy chlodzacej-g62 zbyt wysoki sygnal dziwne bo na zegarze temperatury pokazuje prawidlowo
  7. Maj opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam, problem jest taki, ze auto, niewazne czy na zimnym czy cieplym, ciezko odpala. Cos jak na tym filmiku: mam nowe swiece i nowy aku. Jakies pomysly?
  8. Maj odpowiedział(a) na Maj temat w 1.8T
    Narazie odpala bo nie ma takich mrozów, jak bedzie -20 to sprawdze.
  9. Maj opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam, posiadam A4 B5 1.8T AEB z LPG, Przy wysokim mrozie (-20) nie moge odpalic auta, mam nowy aku, kreci ale nie łapie. Na drugi dzien gdy na dworze troche sie ociepli, auto odpala normalnie. Ktos cos?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.