Treść opublikowana przez Bartek79
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Tomcio podaj numer konta
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
No to mnie zastanawia niema mnie od 2 dni w domu więc to nie ja hehe Ale teraz to mam zgryza żonka jeździ autkiem coś mi tu śmierdzi hihi a tak apropos to gdzie jest klub gogo ?? Co do piątku może byc kiepsko w robocie mam zajob i wracam dopiero w piątek do domku i na picie mocne wychodzę więc raczej nie wpadne na spota a sprzęgło się zamówiło Ps czemu nie mogę wstawiać emotów może ktoś wie??
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
O żyjecie a no impreza fajna w lesie i oczywiście można powtórzyć jestem za
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
od 6 dni cisza jak makiem zasiał na wakacje pojechaliście ?
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
No mamy 3-mc do otwarcia obwodnicy więc widze że spoty zaczynają żyć już co tydzień '=)
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Bydzie bydzie zara się zbieram ---------- Post dopisany at 20:03 ---------- Poprzedni post napisany at 17:42 ---------- Szybki ale udany spocik dzięki za spotkanie
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Niestety puma moje sprzęgło wymaga wymiany i nie dam rady nawet 1,6 LPG ;-)
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Bry ja też się pojawię w takim razie. Co do zabaw to odpadam ale chętnie popatrzę co wasze furki potrafią ;-) Co do żartów na forum to chyba trzeba WhyMe wysłać na spota do czewy i na ich wątek to może trochę potrenuje poczucie humoru tam to jest jazda bez trzymanki tylko dal odważnych prawda Tomku
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
O jak miło wątek zaczął żyć krótko ale zawsze ;-) Montujemy jakiś spocik w L-c?
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
A możliwe stary już jestem i pamięć nie ta
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
No dokładnie jeździłem corsą gdzie mnie widziałeś??
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
jemu o spam chodzi:decayed:, Bartek pierwszy i ostatni raz Cię widziałem na kartingu Na jakim kartingu ???? Tomcio nie kumam ale fakt chodzi o spam ;-)
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Bry ja chętnie wpadnę na spota zobaczę co to się tu w L=c dzieje Częstochowka igo magic i reszta leszczy zapraszamy lubliniec was na kreskach zleje i będzie po faworach ;-))))))))))) ---------- Post dopisany 23-06-2012 at 10:40 ---------- Poprzedni post napisany 21-06-2012 at 18:51 ---------- No co tu tak cicho?????
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
hehe dobre następnym razem dzwoń
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Bry widzę że Lublniec ożywa PUMA dzięki za szybkiego spota na BP ;-) Sysiek byłes w L-c i si e nie odezwałeś ;-( ---------- Post dopisany at 21:15 ---------- Poprzedni post napisany at 21:15 ---------- Bry widzę że Lublniec ożywa PUMA dzięki za szybkiego spota na BP ;-) Sysiek byłes w L-c i si e nie odezwałeś ;-(
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Widze że przewrót jak na bliskim wschodzie umarł król niech żyje król :gwizdanie: Ale się tu wszyscy delikatni zrobili
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
pietia ty to wszystko zajeździsz :gwizdanie: herbata piotrek to stary szyderca daj se luz tak to jest jak se z białkiem przesadzisz prawda piotrek :>
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
hej dziewczyny widzę że tu znów wesoło sobie rozmawiacie
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
dzo w domu a co a wczoraj to w hotelu już byłem jak pisałem warszafka to nie miejsce do mieszkania mowie wam :wallbash: przejazd przez te wioche zajmuje tyle co dojazd o niej
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
a dużo tego białka :>
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Bry pietia już wiem skąd te mięśnie u Ciebie rękodzielnictwo daje takie efekty :shocked: :shocked:?? ale komp padł musisz ograniczyc odwiedzanie tych stron
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
bry dziewczyny a no byłem fajnie było zobaczyć stare twarze no i nowe też :> Dzo-dzo złamasie mieszkasz już na nowym czy zabrakło na klamki i teraz niema jak do domu wejść :decayed: :decayed:
-
[B6 AVF] Nie otwiera się klapa bagażnika avant, FIS informacja o otwartej klapie
Dzięki za podpowiedź jutro to zaraz sprawdzę
-
[B6 AVF] Nie otwiera się klapa bagażnika avant, FIS informacja o otwartej klapie
Mam problem z klapą bagażnika centralny zamek otworzył wszystkie drzwi a tylnej klapy nie . Można ją otworzy tylko z pilota przyciskiem do otwierania bagażnika. Po zamknięciu klapy świeci się na FIS-ie że klapa otwarta a jest zamknięta. Wychodzę z auta i znów nieda się otworzy ręką klapy. Macie jakieś sugestie proszę o podpowiedzi.
-
[A6 4B AYM] Wytarte przyciski w radiu i klimatroniku
No faktycznie ze zdjęcia wygląda świetnie ale kłopot już zamną kupiłem autko inne i nie ma problemu z wytartymi przełącznikami. Ale info przyda się na przyszłośc. Pozdrawiam..