Treść opublikowana przez Bartek79
-
[B6 1.9TDI Sedan] Fotki mojej ulubienicy
Śliczna fele ładne ale foty środka by sie faktycznie przydały. Ja jutro zrobię zdjęcia to swoją pokaże dopiero co kupiłem.
-
[A6 4B AYM] Wytarte przyciski w radiu i klimatroniku
No to bardzo chętnie zobacze te foty bo te przyciski w tym co oglądałem to naprawde mocno wypaprane. I napisz coś więcej jak to dokładnie jest zrobione. i czy można zrobic to samo z włącznikiem świateł bo on jest troche bardziej akomplikowany niż przyciski klimy.
-
[A6 4B AYM] Wytarte przyciski w radiu i klimatroniku
A no to dużo mówi dzięki za podpowiedź poszukałem jeszcze i faktycznie znalazłem kilka postów gdzie potwierdza się że ten typ tak ma no nie pozostaje nic innego jak sprawdzic auto po numerze VIN i Vagiem i jak wszystko będzie ok to kupuje. Napewno się pochwalę jak kupię :> :> :>
-
[A6 4B AYM] Wytarte przyciski w radiu i klimatroniku
Powiedzcie koledzy czy to normalne że włącznik świateł i klimy tak się wycieraja . Właśnie oglądałem audzinke 2003 r i przebieg pono 160000 a włącznik wytarty prwie cały czy to taka fabryczna niespodzianka że się wyciera czy może to być wina przebiegu. Podkreślam że reszta auta naprawde w stanie super kierownica fotele i drążek biegów wyglądaja bardzo ładnie. Pomóżcie jak najszybciej bo może ją kupie.
-
[ALL] Sposób na nude - w markecie i w windzie - kto spróbuje?
:polew: Poprostu popłynołem mega Pozdrawiam
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
NO faktycznie furka miodzio a co do tych dodatków jeżeli wszystko działa i nie wychodzą żadne błędy na vagu to nie ma się co szczypać tylko rozkoszować z jazdy bo rozkosz napewno będzie :>
-
Prawdziwe przebiegi - kto powie prawde ?
Moja średnia to ok 28tyś rocznie tylko że dziennie do pracy 80km w obie strony na gazie ale nie audzinką bo jeszcze jej szukam takiej jak w opisie ale już nie długo
-
CB UNIDEN PRO 520 XL
No obyś tylko nie trafił na "PUSIE" jaka trochę pojeżdzisz z radyjkiem to napewno usłyszysz Sprawnego i bez problemowego użytkowania
-
[ALL] patrzcie i płaczcie
No to jest prawda mam znajomego który sprowadza z US autka i nie ważne nowe czy używane cena zawsze jest zabójczo niska sam ostatnio kredytowałem kolesiowi który od niego kupił LAncera evo 10 na gotowo w polsce wyszło go 110000 pln autko nowe z salonu w naszym kraju min180000 więc jest oco walczyć. tylko czeka sie 3-4 miechy ale warto. Gośc ściąga na zamówienie więc jak coś to zapraszam podam telefon.
-
oby to nikt z naszych :/
No to miał dobrze ponad 100km/h tylko światło sie zostało całe mam nadzieje że nie jeździ już po kraju jako nie bity ale ludzi szkoda wątpie że ktoś z tego wyszedł cały.
-
Ciekawe co im zrobią ?
Tego to nawet nie da się komentowac te pseudo piłkarzyki maję o sobie takie mniemanie jak nasi politykierzy i myślą że wszystko im wolno ŻENADA
-
Prawda? kto w to wierzy?
A ja myślałem że to prawda teraz ma mętlik w głowie :polew: Cienki i kiepsko zmontowany filmik
-
CB UNIDEN PRO 520 XL
No kolego ja mam dokładnie ten sam model już rok i antenkę hustlera100 magnesowa spokojne 160km/h wytrzymuje magnes przemawia domnie bo często zmieniam samochody z prywatnego do służbowego i spowrotem więc zdaje egzamin, a i z komunikacją nie ma problemu do 5km spokojne. Niewierz w bajki że podają 12 i więcej km bo to raczej na pustyni tak może i ściągnie ale te 5km to w zupełności wystarczy. Antenka ma 1m i ładnie w samochodzie się mieści jak zdejmuje. Polecam ten model bo mnie służy wyśmienicie już dawno się zwróciła :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Trzy stluczki w dwa tygodnie . Pechowe auto?? ( JUZ CZTERY !!!!)
to jawnie go robia w wała! jak ma taka wycene i ubezpieczalnia chce tyle wyplacic jak naprawi w ASO to kazdy prawnik udowodni ze musza mu wyplacic na konto bo nie maja podstawy zeby wymagac jakeijkolwiek naprawy. chyba ze mowisz o AC to inna bajka. ale z OC to ktos Ci rozwala samochod. ponosisz takie straty niezaleznie od tego czy to naprawisz czy nie. [/quote No niestety przy OC mu robią takie numery ale już tam pozałatwiał i wyszedł na zero ale stresu i załatwiania co niemiara ja uważam że najlepiej to jednak naprawic w ASO
-
LPG - Dobre warsztaty oraz montażyści
Polecam świetnego gazownika Firma VIS-ECO w Kusiętach pod Częstochową montował mnie w 2 autkach nie Audi ale instalki marzenie widziałem u niego Subaru impreze na montarzu i VW Touareg a to potrzebuje dobrej instalacji obsługiwał też flotę w której pracowałem nigdy nie było problemów
-
[B5 AFN] Trzy stluczki w dwa tygodnie . Pechowe auto?? ( JUZ CZTERY !!!!)
A no i tu ma napewno twój kuzyn rację bo taka ilośc stłuczek w takim czasie to naprawde może coś sugerowa a dla ubezpieczalni każdy potencjalny kilent po opłaceniu składki to oszust który chce wyciągnąc odszkodowanie. Życzę już bez kolizyjnej jazdy :>
-
[B5 AFN] Czy ta A4 wygląda ładnie i co można powiedzieć o osobie która to zrobiła???
Sparki-to jest świetne to chyba autko "chłopaków z miasta" A co do "pięknej " audiczki z tematu no to fakt wieś tańczy i śpiewa.
-
[B5 AFN] Trzy stluczki w dwa tygodnie . Pechowe auto?? ( JUZ CZTERY !!!!)
No jak pech to pech (mam nadzieje że juz limit wyczerpałeś) ale mój koleś miał zonka z autobusem ma S6 rozwalony przód wycena przez rzeczoznawce na 36000pln!!!!! no ale koleś ma warsztat chciał zrobić sam a tu ubezpieczyciel mówi że jak gotówkowo to wypłacą 50% netto :rant:no i rence mu opadły teraz kombinuje z częściami żeby kupić w aso i fakture z serwisu załatwić żeby mu wypłacili. Odrazu mu mówiłem żeby naprawiał w ASO bo to oni później sie z ubezpieczycielem dochodzą o kase a teraz autko stoi i same kłopoty najlepiej jechać do serwisu i naprawiać bez gotówkowo.
-
A4 B5 co myslicie o tym(harman kardon)
No to sie nie popisali :gwizdanie: ale oby następny był dobry służył długo
-
[B5 AHU] BIODIESEL
Ha wczoraj jechałem za autosanem napewno na bio jechał to poprostu frytkownica na kołach ja odradzam
-
A4 B5 co myslicie o tym(harman kardon)
No oby ci dobrze szłużył ten sprzęcik jak odpalisz to napisz jaki efekt
-
[B5 ADR] Poszukuję kogoś z VAGiem kto pomoże [Kłobuck/Częstochowa]
A dotarło miałem dziś ciężki dzień w pracy i nie zatrybiłem
-
[B5 ADR] Poszukuję kogoś z VAGiem kto pomoże [Kłobuck/Częstochowa]
Nierozumiem o co ci chodzi przestań krzyczeć
-
A4 B5 co myslicie o tym(harman kardon)
WIEM ŻE ROBIĄ ZAWODOWE :th: :th: :th: GŁOŚNIKI ALE CO DO IPODA TO NIE ORIENTUJĘ SIĘ ALE JAK MAJA DOŚWIADCZENIE W GŁOŚNIKACH TO MOŻN IM CHYBA ZAUFAĆ
-
[B5 ADR] Poszukuję kogoś z VAGiem kto pomoże [Kłobuck/Częstochowa]
KOLEGO W LISOWIE JEST SPECU OD AUDI MA VAGA TO NAPEWNO POMOŻE PODJEDŹ DO NIEGO JEZELI BĘDZIESZ JESZCZE ZAINTERESOWANY TO ODEZWIJ SIĘ WYTŁUMACZE JAK DOJECHAĆ