Tutaj opisałem dokładnie kolejność aktualizacji i wyraźnie zaznaczyłem, że nie wolno przeskakiwać wersji to raz, a dwa temat polskiej wersji mmi3g+chomik był wałkowany setki razy na wszystkich forach dotyczących Audi w Polsce.
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/274779-aktualizacja-mmi-3g-wersje-basic-oraz-high/
Witam wszystkich użytkowników. Nie jestem co prawda posiadaczem A4 tylko Q5 ale zapewne wielu z Was ma bardzo dużą wiedzę dotyczącą ogólnie Audi i będzie można szukać tutaj pomocy. Pozdrawiam