-
b6 1.8t gasnie przy skrecie w prawo...czarna magia
baterie podmieniłem....../bez zmian skrzynke patrzyłem jako pierwszą i jest igła susza i beznalotu.... czarna magia.....
-
b6 1.8t gasnie przy skrecie w prawo...czarna magia
witam mam problem z audi a4 b6 1.8 turbo 2002 r avant przy skrecie kołami podczas jazdy w prawo silnik przygasa,zaczyna przebierac a czasem gasnie jesli skrece gwałtownie -w tym momencie pokazuje sie błąd epc i kontroli trakcji,ale tylko przy skrecie w prawo,skrecam w lewo i wszystko jest pieknie tak samo przy jezdzie na wprost auto nieposiada instalacji lpg jesli sa tu jacys doswiadczeni forumowicze prosze o kontakt tutaj albo podam nr tel na prv podłączyłem wag-a i pokazalo chyba ze 6 błedow odrazu<moze masa gdzies niestyka> pokazalo bład eps<pedał gazu>,kontoli trakcji,ecu<komputer>,abs,czujnik polozenia wałka...itd....wczesniej wykasowałem błedy wszystkie i po przejazdzce kiedy znowu zaczeła przebierac przy skrecie w prawo znowu 6 błedow wyskoczyło..... moze stało sie tak komus wczesniej i wie ktury kabelek jest przyczyna albo ktora masa byla powodem bo 6 błedow odrazu zeby bylo to wedlug mnie albo ecu albo masa gdzies niestyka bo po wykasowaniu bledow autko jedzie przyspiesza jak marzenie... ---------- Post dopisany at 12:19 ---------- Poprzedni post napisany at 12:14 ---------- dodam ze autko na postoju przy skrecie lewo prawo nieprzebiera chodzi rowno tak jak powinno byc dopiero podczas jazdy taka magia sie dzieje.....ze przebiera/gasnie przy skrecie w prawo.... wszystkie masy juz przeczysciłem....i dalej nic
-
1,8T gasnie przy skrecie
witam mam problem z audi a4 b6 1.8 turbo 2002 r avant przy skrecie kołami podczas jazdy w prawo silnik przygasa,zaczyna przebierac a czasem gasnie jesli skrece gwałtownie -w tym momencie pokazuje sie błąd epc i kontroli trakcji,ale tylko przy skrecie w prawo,skrecam w lewo i wszystko jest pieknie tak samo przy jezdzie na wprost auto nieposiada instalacji lpg jesli sa tu jacys doswiadczeni forumowicze prosze o kontakt tutaj albo podam nr tel na prv ---------- Post dopisany at 12:14 ---------- Poprzedni post napisany at 12:01 ---------- no mi by sie to teraz bardzo przydało bo mam ten sam problem ale tylko przy skrecie w prawo podłączyłem wag-a i pokazalo chyba ze 6 błedow odrazu<moze masa gdzies niestyka> pokazalo bład eps<pedał gazu>,kontoli trakcji,ecu<komputer>,abs,czujnik polozenia wałka...itd....wczesniej wykasowałem błedy wszystkie i po przejazdzce kiedy znowu zaczeła przebierac przy skrecie w prawo znowu 6 błedow wyskoczyło..... moze stało sie tak komus wczesniej i wie ktury kabelek jest przyczyna albo ktora masa byla powodem bo 6 błedow odrazu zeby bylo to wedlug mnie albo ecu albo masa gdzies niestyka bo po wykasowaniu bledow autko jedzie przyspiesza jak marzenie... ---------- Post dopisany at 12:19 ---------- Poprzedni post napisany at 12:14 ---------- dodam ze autko na postoju przy skrecie lewo prawo nieprzebiera chodzi rowno tak jak powinno byc dopiero podczas jazdy taka magia sie dzieje.....ze przebiera/gasnie przy skrecie w prawo....
streetdrifter
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta