Skocz do zawartości
IGNOROWANY

b6 1.8t gasnie przy skrecie w prawo...czarna magia


streetdrifter

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam problem z audi a4 b6 1.8 turbo 2002 r avant

przy skrecie kołami podczas jazdy w prawo silnik przygasa,zaczyna przebierac a czasem gasnie jesli skrece gwałtownie -w tym momencie pokazuje sie błąd epc i kontroli trakcji,ale tylko przy skrecie w prawo,skrecam w lewo i wszystko jest pieknie tak samo przy jezdzie na wprost

auto nieposiada instalacji lpg

jesli sa tu jacys doswiadczeni forumowicze prosze o kontakt tutaj albo podam nr tel na prv

podłączyłem wag-a i pokazalo chyba ze 6 błedow odrazu<moze masa gdzies niestyka>

pokazalo bład eps<pedał gazu>,kontoli trakcji,ecu<komputer>,abs,czujnik polozenia wałka...itd....wczesniej wykasowałem błedy wszystkie i po przejazdzce kiedy znowu zaczeła przebierac przy skrecie w prawo znowu 6 błedow wyskoczyło.....

moze stało sie tak komus wczesniej i wie ktury kabelek jest przyczyna albo ktora masa byla powodem bo 6 błedow odrazu zeby bylo to wedlug mnie albo ecu albo masa gdzies niestyka bo po wykasowaniu bledow autko jedzie przyspiesza jak marzenie...

---------- Post dopisany at 12:19 ---------- Poprzedni post napisany at 12:14 ----------

dodam ze autko na postoju przy skrecie lewo prawo nieprzebiera chodzi rowno tak jak powinno byc dopiero podczas jazdy taka magia sie dzieje.....ze przebiera/gasnie przy skrecie w prawo....

wszystkie masy juz przeczysciłem....i dalej nic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź akumulator.objawy jak przy zwarciu na celach.podmień akumulator i sprawdź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź skrzynkę ECU czy nie ma wody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktury kabelek jest przyczyna albo ktora

To w końcu jak to się pisze

:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...