-
[B6 ALT] rzężenie/terkotanie przy puszczonym sprzęgle - przy lekkim wciśnięciu zanika
Przepraszam ze odgrzeje ale czy udalo sie znalezc przyczyne grzechotki? Mam identyczny silnik i identyczne objawy :-)
-
wsteczny w czasie jazdy
Dzięki bardzo :-)
-
wsteczny w czasie jazdy
Witam, mam takie pytanie teoretyczne. Otóż do tej pory jezdze audi która ma skrzynie 6 a dziś kupilem a4 b6 w którym skrzynia jest 5 biegowa a wsteczny wrzuca się jak 6 w moim poprzednim. Otóż boje się ze w czasie jazdy ręka automatycznie pójdzie i BD szukać 6 biegu a tam BD wsteczny. Czy w tych skrzyniach jest jakaś blokada zapobiegająca wrzucanij wstecznego w czasie jazdy na wprost?
-
jaki czas 0-100km? 2.5 TDI 150km
Katalogowo powinien mieć 9 sekund do setki. I Moj tyle ma ale na zimowlach. Letnie 225/45 i jest z pol sekundy dluzej
-
Co ile km wymieniasz olej w swoim silniku Audi TDI?
Dzięki temu może dłużej pozyje, olej jest tak tani w stosunku do całej eksploatacji auta ze nie ma co oszczędzac :-)
-
Co ile km wymieniasz olej w swoim silniku Audi TDI?
2.5 TDI V6 olej max co 8 tyś km czyli 3 razy w roku Olej tylko Valvoline 5W40
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B5
A to dzięki bardzo :-)
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B5
Witam czy podpowie mi ktoś. Czy to normalne ze na oponach 225 ściąga zależnie od pochylenia drogi? I np przy hamowaniu lekko ciągnie w któraś ze stron? Na oponach 195 lub 205 nie ma czegoś takiego. Zbieżność ustawiona
-
Łopaty z A8 17" 8j ET 48 czy podejdą do a4 b5 ?
Ale czasem tak szarpnie budą i sciagnie gwltownie a jak szarpne keirownica juz ok, to znak ze obciera?
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B5
Witam. Mam pytanko odnośnie łopat z A8 D2 Założyłem takowe do swojego a4 zawias BE 17" 8j et 48 opony 225/45 i niby jak auto stoi tocze je to nie słysze zeby obcierały ale jak np auto sie przechyli to czasem jest takie wrazenie jakby gwaltownie sciagalo na lewo lub prawo. Jak odszarpne kierownice to jedzie juz prosto i nie ciaga, czy to znak ze jednak obciera o zwrotnice i trzeba by dorzucić dystans? Jeśli tak to jakiej szerokości? I Czy np na dystans 7 mm podejdą oryginalne sruby? bardzo bym prosił o pomoc
-
Łopaty z A8 17" 8j ET 48 czy podejdą do a4 b5 ?
Witam czy oryginalne felgi z audi A8 17" 8j ET48 z opona 225/45/17 podejdą bez problemu do A4 b5 sedan? Czy moz emiał ktos doczynienia z w/w kołami. Zawias ori 1BE. Czy nie obejdzie się bez dystansów, jeżeli tak to jakich szerokich? Z góry dziekuje za pomoc, i przepraszam jeżeli gdzieś takowy problem juz był ale nie widziałem a szukałem Witam ponownie, mam juz te felgi weszły normalnie jeździ sie tez ale niestety czasem przyhaczy o wahacz o sciaga na boki, dlatego pewno potrzeba dystanse jednak ale nieduze, myślę 5-10 mm
-
1BE na 1BA
Witam. Planuje zmienic zawieszenie w moim audi na 1BA i z tad zadam kilka pytań. Moje audi to 2.5 TDI sprezyny ktore planuje zalozyc sa od 1.9 wiem ze roznica miedzy masa obu aut to okolo 100 kg. Z tylu planuke zostawic 1BE czy gdy przod bedzie ba a tyl be to bedzie komfortowo? Czy jezeli wiadome auto usiadzie na sprezynach od 1.9 pewnie tak jak na ori BE czy przez to ze pozyxja robocza sprezyny bedzie jiz troche zgnieciona podniesie to komfort czy zostanie taki jak na BE a pieniazki pojda w bloto? :-) Bardzo prosilbym o pomoc. Wysłane z mojego HUAWEI U8815 przy użyciu Tapatalka
-
Czujniki parkowania.
Bardzo dzięki za pomoc :-)
-
Czujniki parkowania.
Witam. W moim audiku planuje założyć czujniki parkowania oczywiście wiadome jakieś chinskie . I z tad pytanie czy dokladka zderzaka tyl będzie odpowiednim miejscem? Czy BD to tak złe pracować. Wiem ze oryginały SA tam zakładane ale nie wiem jak jest z chinolami a nie ukrywam ze dziurawic lakierowane go elementu to ja nie dam :-) Auto to a4 b5 sedan polift.
-
jaki czas 0-100km? 2.5 TDI 150km
Moje ma około 9 sekund do 100
Mati2802
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta