Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

razor37

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez razor37

  1. Ok spoko , to jeszcze zapytam , czy zamiast tego motula x cess moze byc mobil ? który lepszy ? dodam ze moja asia ma nabite juz 262 tysie .i to silnik 2,5 v6 TDI 163ps.
  2. Sory ze jeszcze raz zapytam wiem ze głupio ale jak mam zrobic to płukanie nigdy nierobiłem takich cudów , moze podpowiecie zebym wiedział na przyszłosc , z góry dzieki chłopaki..
  3. Ok dzięki , ale sory ze zapytam czy musze robic to płukanko czy moge odrazu zalać tym olejem co wymieniłes , stary tez jest 5W-40W tylko ze castrol magnatec.
  4. Witam , 2 tyg temu zakupiłem asiunie 2.5 V6 TDI 163 kuce i będe chciał zmienic olej silnikowy i teraz pytanie czy mam go zalewać takim jakim jezdzi do tej pory czyli 5W-40W castrol magnatec taki lał gosciu od kturego kupowałem bryke , teraz pytanie jaki mam dalej lac taki jak wymieniłem czy iny 10W-40W czy zostać przytym 5W-40W.??
  5. No panel od klimatronika mam przy samej popielnicce na samym spodzie to zapewne bedzie 2din , a tak z kablamie ( wtyczkami ) niebedzie nic do przerabiania ??
  6. Witam , a ja mam pytanie chce sobie wstawic radio z nawigacja oryginał audi RNS czy to radyjko pasóje do wszysrtkich modeli b6 ? obecnie mam symphony audi , a chce zmienic na navigation plus i ztad pytanie czy bedzie pasowac bez zadnych przerubek??
  7. razor37 odpowiedział(a) na razor37 temat w Elektryka i Oświetlenie
    A czy w twoim jest ?, widac z opisu ze masz rocznik 2001 to widocznie niemasz check,ja mam 2003 i niemam.
  8. razor37 odpowiedział(a) na razor37 temat w Elektryka i Oświetlenie
    Dzięki za info , wyczytałem na forach ze w TDi niebyło kontrolek Check tylko w benzyniakach.
  9. razor37 opublikował(a) temat w Elektryka i Oświetlenie
    Witam, mam pytanko czy we wszystkich modelach B6 był chechk enigne , bo umnie sie niezapala po przekreceniu kluczyka i w skrzynce z bezpiecznikami niemam wejscia na bezpiecznik sterowanie silnikiem tzn jest ale niema tych blaszek tak jak jest w innych wtykach z bezpiecznikami i teraz pytanie co zrobic by on swiecił czy w kazdym b6 to jest a mój rocznik B6 to 2003 .
  10. Thanks , jeszcze jedno pytanko mam obecnie radyjko symphony concert czy navigation plus bedzie pasowac ,czy nietrzeba przerabiac jakis kostek itp.?? ---------- Post dopisany at 20:06 ---------- Poprzedni post napisany at 19:59 ---------- Taka chce zamontować..
  11. Witam , jestem nowy i swiezym posiadaczem audi A4 awant 2,5 TDI 163 KM i chciałem sie dowiedziec co to jest , zgóry dziekuję..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.