Treść opublikowana przez razor37
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Ok spoko , to jeszcze zapytam , czy zamiast tego motula x cess moze byc mobil ? który lepszy ? dodam ze moja asia ma nabite juz 262 tysie .i to silnik 2,5 v6 TDI 163ps.
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Sory ze jeszcze raz zapytam wiem ze głupio ale jak mam zrobic to płukanie nigdy nierobiłem takich cudów , moze podpowiecie zebym wiedział na przyszłosc , z góry dzieki chłopaki..
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Ok dzięki , ale sory ze zapytam czy musze robic to płukanko czy moge odrazu zalać tym olejem co wymieniłes , stary tez jest 5W-40W tylko ze castrol magnatec.
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Witam , 2 tyg temu zakupiłem asiunie 2.5 V6 TDI 163 kuce i będe chciał zmienic olej silnikowy i teraz pytanie czy mam go zalewać takim jakim jezdzi do tej pory czyli 5W-40W castrol magnatec taki lał gosciu od kturego kupowałem bryke , teraz pytanie jaki mam dalej lac taki jak wymieniłem czy iny 10W-40W czy zostać przytym 5W-40W.??
-
Wymiana tunelu
No panel od klimatronika mam przy samej popielnicce na samym spodzie to zapewne bedzie 2din , a tak z kablamie ( wtyczkami ) niebedzie nic do przerabiania ??
-
Wymiana tunelu
Witam , a ja mam pytanie chce sobie wstawic radio z nawigacja oryginał audi RNS czy to radyjko pasóje do wszysrtkich modeli b6 ? obecnie mam symphony audi , a chce zmienic na navigation plus i ztad pytanie czy bedzie pasowac bez zadnych przerubek??
-
Check
A czy w twoim jest ?, widac z opisu ze masz rocznik 2001 to widocznie niemasz check,ja mam 2003 i niemam.
-
Check
Dzięki za info , wyczytałem na forach ze w TDi niebyło kontrolek Check tylko w benzyniakach.
-
Check
Witam, mam pytanko czy we wszystkich modelach B6 był chechk enigne , bo umnie sie niezapala po przekreceniu kluczyka i w skrzynce z bezpiecznikami niemam wejscia na bezpiecznik sterowanie silnikiem tzn jest ale niema tych blaszek tak jak jest w innych wtykach z bezpiecznikami i teraz pytanie co zrobic by on swiecił czy w kazdym b6 to jest a mój rocznik B6 to 2003 .
-
Nie gra tył. Brak jakiegokolwiek wzmacniacza.
Thanks , jeszcze jedno pytanko mam obecnie radyjko symphony concert czy navigation plus bedzie pasowac ,czy nietrzeba przerabiac jakis kostek itp.?? ---------- Post dopisany at 20:06 ---------- Poprzedni post napisany at 19:59 ---------- Taka chce zamontować..
-
Nie gra tył. Brak jakiegokolwiek wzmacniacza.
Witam , jestem nowy i swiezym posiadaczem audi A4 awant 2,5 TDI 163 KM i chciałem sie dowiedziec co to jest , zgóry dziekuję..