Treść opublikowana przez czaja77
-
Spoty Olsztyńskie
jaka godzina?
-
Spoty Olsztyńskie
dlatego ja nic nie pisałem ....................
-
Spoty Olsztyńskie
dobre jaja :polew:
-
Spoty Olsztyńskie
ja idę na Kortowiade ale jutro [br]Dopisany: 20 Maj 2011, 18:54_________________________________________________dla pełnoletnich :polew: :polew: http://kwejk.pl/obrazek/90282
-
Spoty Olsztyńskie
- Spoty Olsztyńskie
siemka dziś zamontowałem czujniki parkowania w a3 ,powiem że dają radę co ten gościu brał? :polew:http://www.poboczem.pl/filmiki/video,vId,304341,vSort,1,vTime,3- Spoty Olsztyńskie
w tym nie ale w oponeo i jest- Spoty Olsztyńskie
Patryk :acute:- Spoty Olsztyńskie
aż miesiąc?- Spoty Olsztyńskie
Marku?- Spoty Olsztyńskie
sobota?- Spoty Olsztyńskie
ja tam nie wiem......................- [B5 AHH] Wahacze Ruville?
pisałem z gościem z allegro.http://allegro.pl/wahacze-kompletne-audi-a4-a6-vw-passat-b5-ruville-i1577252744.html zapewniał że oryginały,mam fakturę ,pisałem o rabat dla A4KLUBU napisał dokładnie to Witam wszystko fajnie ale mamy kilkanaście warsztatów z którymi współpracujemy i musimy trzymać normę !! jak pan weźmie 3 komplety na raz TO MOŻEMY COŚ PONEGECJOWAĆ A PRZY JEDNYM TO ZA WIELE NIE POWALCZYMY CHYBA ŻE PO ZA ALLEGRO TO TROSZKĘ TANIEJ ZROBIĘ REKLAMY NAM NIE BRAKUJĘ I ZAJĘCIA TEŻ NIE allegro to nasze hobby bardziej niż źródło utrzymania zrobię parę tysięcy km to się okaże- Spoty Olsztyńskie
dobra dobra ,ale zapier..... sie tak samo mann ,filtron i inne- Spoty Olsztyńskie
spoko- Spoty Olsztyńskie
młody za***iście przepłacił :polew:- Spoty Olsztyńskie
ja zmieniam co roku toi filtron da rade- Spoty Olsztyńskie
- Spoty Olsztyńskie
trzeba bo klima odetchnie nowym duchem- Spoty Olsztyńskie
:polew:- Spoty Olsztyńskie
gadałem i nie ma sprawy masz podjechac- Spoty Olsztyńskie
doradzą a zmiana to u Pawła...[br]Dopisany: 15 Maj 2011, 21:48_________________________________________________a przy okazji pogadasz z nim wiesz o czym......- Spoty Olsztyńskie
Arku zamawiaj u TOMA77 http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=30793.885 albo DZik http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=44215.540 napisz im co ci potrzeba i wyślą ci ofertę a i pomyśl nad olejem Motula,powiem ci po zmianie u mnie jest bajka- Spoty Olsztyńskie
Michaś Ci Polacy.............................- Spoty Olsztyńskie
prawda ja piwko popijam - Spoty Olsztyńskie