Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czaja77

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czaja77

  1. jaka godzina?
  2. dlatego ja nic nie pisałem ....................
  3. dobre jaja :polew:
  4. ja idę na Kortowiade ale jutro [br]Dopisany: 20 Maj 2011, 18:54_________________________________________________dla pełnoletnich :polew: :polew: http://kwejk.pl/obrazek/90282
  5. siemka dziś zamontowałem czujniki parkowania w a3 ,powiem że dają radę co ten gościu brał? :polew:http://www.poboczem.pl/filmiki/video,vId,304341,vSort,1,vTime,3
  6. w tym nie ale w oponeo i jest
  7. Patryk :acute:
  8. aż miesiąc?
  9. Marku?
  10. sobota?
  11. ja tam nie wiem......................
  12. czaja77 odpowiedział(a) na czaja77 temat w Audi A4 B5
    pisałem z gościem z allegro.http://allegro.pl/wahacze-kompletne-audi-a4-a6-vw-passat-b5-ruville-i1577252744.html zapewniał że oryginały,mam fakturę ,pisałem o rabat dla A4KLUBU napisał dokładnie to Witam wszystko fajnie ale mamy kilkanaście warsztatów z którymi współpracujemy i musimy trzymać normę !! jak pan weźmie 3 komplety na raz TO MOŻEMY COŚ PONEGECJOWAĆ A PRZY JEDNYM TO ZA WIELE NIE POWALCZYMY CHYBA ŻE PO ZA ALLEGRO TO TROSZKĘ TANIEJ ZROBIĘ REKLAMY NAM NIE BRAKUJĘ I ZAJĘCIA TEŻ NIE allegro to nasze hobby bardziej niż źródło utrzymania zrobię parę tysięcy km to się okaże
  13. dobra dobra ,ale zapier..... sie tak samo mann ,filtron i inne
  14. spoko
  15. młody za***iście przepłacił :polew:
  16. ja zmieniam co roku toi filtron da rade
  17. trzeba bo klima odetchnie nowym duchem
  18. :polew:
  19. gadałem i nie ma sprawy masz podjechac
  20. doradzą a zmiana to u Pawła...[br]Dopisany: 15 Maj 2011, 21:48_________________________________________________a przy okazji pogadasz z nim wiesz o czym......
  21. Arku zamawiaj u TOMA77 http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=30793.885 albo DZik http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=44215.540 napisz im co ci potrzeba i wyślą ci ofertę a i pomyśl nad olejem Motula,powiem ci po zmianie u mnie jest bajka
  22. Michaś Ci Polacy.............................
  23. prawda ja piwko popijam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.