-
Skradzione
:facepalm: można się załamać ...... Które osiedle?? Niestety znam ten ból.... Nadmorski Dwór. W hali stały porschaki, bmw, merce, bentley, maserati, A6ki, A8… przyszli po skromniutkie A4. Widocznie za śliczne było. Jak widzicie to pierwsze zdjęcia mojej perełki, stąd o moim nie wyczytali na forum.
-
Skradzione
W nocy z soboty na niedzielę ukradli moje A4 Auto wyprowadzili z hali garażowej na zamkniętym, strzeżonym, monitorowanym osiedlu… Auto było wręcz wypieszczone, wszystkie mody (lista jest imponująca) zrobił mi Grzegorz. Z miesiąc temu położyłem jeszcze ceramikę na lakier. Wyglądało tak jakby przed chwilą wyjechało z salonu. Bogdan zebrał szczękę. Przecudowny, biały w metaliku sedan. Jeden z ostatnich przedliftów. Zrobiłem pełny, zewnętrzny Sline na nowych ori, grill piano black nowy ori, tapicerkę grzaną z alcantary (kolega wymieniał u siebie z przebiegu 5 tys. km) , ori kółka 18" Sline zdobyłem nieśmigane. Podniosłem moc na 170 K. Grzegorz dołożył w full profesce m.in. - MMi 3G+ High - lustro wewn. z asystentem świateł drogowych - lustra zewnętrzne składane z sidem, - czujniki przód, - kamerę cofania - select drive - głośniki B&O - itd. itd. Z Bogdanem walczyliśmy z kodowaniem gdyż w ASO chciano mi zrobić dobrze i chcieli uaktualnić MMI. Nie miałem nawet pretensji bo chcieli dobrze ale trochę roboty potem było. Produkcja 11.2011 Pierwsza rejestracja 2012 VIN WAUZZZ8K7CA093196 GD 714HL W zestawie zimowym: Złodziejom powinno ucinać się ręce… Mam możliwość nabycia golasa z małym przebiegiem ale nie wiem czy będę mieć tyle serca aby znowu bawić się w mody. Poza tym ma jeszcze jedną wadę, jest czarne.
- Polerowanie lamp
-
Polerowanie lamp
Witam, Czy możecie polecić kogoś kto poleruje lampy w 3mieście? Wiem tylko, że polerują w Norauto. Chcę aby wyglądały jak igiełki
-
Wymiana oświetlenia wnętrza w A4 B8 na LED-owe
Mam mieszane odczucia czy to aby nie trąci cekinami Ale lampeczki chcę zmienić na ledy. Szlachetniej to wygląda niż świeczki
-
Wymiana oświetlenia wnętrza w A4 B8 na LED-owe
Wyszło ori podświetlenie progowe z pierścieniami. Polskiej ceny jeszcze nie ma. Zrzut z ETKI:
-
Audi A4 B8 avant 2.0 TDI 170 CAHA White Ibis alu 19 Eibach Pro Kit zew.S-Line
W moim przypadku wymiana na sportowe w alkantarze z grzałką była pierwszym modem. Na dłuższe trasy tylko fotel sportowy z regulacją podparcia lędźwi. Alkantara nie grzeje dupska latem a zimą nie ma się wrażenia, że siada się na bryle lodu. Z pełnej skóry wyleczyłem się jeżdżąc 4 lata (blisko 200 tys. km) A6. Powiedziałem sobie nigdy więcej. Już niedługo lecę znowu do Grzesia i w końcu pokażę mojego blondyna
-
Kolejne auto Fiat 500
Nie będę zaśmiecać wątku kolegi to dodam tylko, że wiesz jak jest, One zawsze mają maks 18, potem już tylko VAT dodaje się
-
Kolejne auto Fiat 500
Przekazanie zrobiłeś profesjonalnie? U mnie były piski jak u nastolalatki
-
Pomoc w sprawie sądowej
A skąd wiesz, że wyrokiem nie zobowiązano Panią do naprawienia szkody? W wielu sądach nie uzyskasz informacji o treści wyroku przez telefon. Wystąp o doręczenie odpisu wyroku lub udaj się do sądu i zobacz treść wyroku. Jesteś poszkodowanym to nie będzie problemu z uzyskaniem informacji i/lub odpisu.
-
Zderzak Grill S4 S LINE do A4
Czerń fortepianowa? Widziałem dzisiaj blond* A5 cabrio z przecudnym grillem w czarnym błysku. Stałem, stałem i patrzyłem… jak wieśniak jakiś… Auto prześliczne wręcz było. *oczywiście nie chodzi mi o długonogą kobietę o jasnych włosach tylko o biały kolor lakieru
-
potrzeba pomocy jakiegos radcy prawnego :)
Piotrze, w takich sytuacjach trzeba działać bezwzględnie i bez skrupułów. W końcu po to stworzono specjalną ustawę o sprzedaży konsumenckiej aby z niej korzystać. Trzeba słusznie przyjąć, że wykorzystując swoje uprawnienia nie robisz nikomu złośliwości czy też przykrości. Zdarza się, iż niektórzy mamią obietnicami załatwienia licząc, iż przejdą terminy i sprawa zrobi się dla kupującego bardziej upierdliwa.
-
PJ odwołanie od wyroku
Przyjąłem, że wyrok jest już prawomocny. Z mojego doświadczenia 99 % ludzi przychodzi za późno. Trudno skutecznie złożyć środek odwoławczy, w którym praktycznie odnosić się będzie do niewspółmierności kary w sytuacji gdy zgodziło się na nią. Trzeba też pamiętać, że złożenie apelacji od takiego wyroku może pogorszyć sytuację Pana X gdyż sąd wyższej instancji ma w takiej sytuacji prawo zmienić wyrok na mniej korzystny dla Pana X. Nadto obstawiam, iż w tej sprawie poszło w trybie art. 335 kpk czyli z wnioskiem o nieprzeprowadzenie rozprawy i orzeczenie uzgodnionej kary a nie klasyczne poddanie się karze - art. 387 kpk zaś użyte przez kolegę "zaocznie" jest w potocznym tego słowa znaczeniu tzn. nie zapadł wyrok zaoczny. Zauważę też, że zgodnie z art. 42 par. 2 kk sąd orzeka zakaz prowadzenia […] jeżeli sprawca był w stanie nietrzeźwości […]. Jest to kara obligatoryjna. Aby uchylić zakaz prowadzenia należy doprowadzić do warunkowego umorzenia gdyż wtedy sąd może orzec zakaz ale nie musi. Nie oceniam postępowania tego Pana, które w jego sytuacji życiowej można najłagodniej uznać za nierozsądne. ps. Na wniesienie apelacji od wyroku jest 14 dni od daty otrzymania odpisu wyroku.
-
potrzeba pomocy jakiegos radcy prawnego :)
Jako konsument miałeś 10 dni na proste odstąpienie od umowy czyli odesłać ze stosownym oświadczeniem i wezwaniem do zwrotu ceny. Teraz będziesz wozić się i udowadniać, że towar był trefny. Idź do najbliższego rzecznika konsumentów i niech zajmie się Twoją sprawą. Czasami wystarczy telefon, pismo. Na papugę wydasz więcej niż zapłaciłeś za towar...
-
PJ odwołanie od wyroku
Skoro sąd wydał już wyrok a on zgodził się z jego treścią to jest już po wszystkiemu. Wniosek o ewentualne nadzwyczajne złagodzenie trzeba było wnosić na rozprawie. Wyrok jest już prawomocny i nie do ruszenia gdyż nie zachodzą żadne przesłanki do jego wzruszenia. Starałem się napisać po ludzku bez prawniczych wygibasów
lexiu
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta