Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lexiu

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. lexiu odpowiedział(a) na pre_pl temat w Lifestyle i Hydepark
    :facepalm: można się załamać ...... Które osiedle?? Niestety znam ten ból.... Nadmorski Dwór. W hali stały porschaki, bmw, merce, bentley, maserati, A6ki, A8… przyszli po skromniutkie A4. Widocznie za śliczne było. Jak widzicie to pierwsze zdjęcia mojej perełki, stąd o moim nie wyczytali na forum.
  2. lexiu odpowiedział(a) na pre_pl temat w Lifestyle i Hydepark
    W nocy z soboty na niedzielę ukradli moje A4 Auto wyprowadzili z hali garażowej na zamkniętym, strzeżonym, monitorowanym osiedlu… Auto było wręcz wypieszczone, wszystkie mody (lista jest imponująca) zrobił mi Grzegorz. Z miesiąc temu położyłem jeszcze ceramikę na lakier. Wyglądało tak jakby przed chwilą wyjechało z salonu. Bogdan zebrał szczękę. Przecudowny, biały w metaliku sedan. Jeden z ostatnich przedliftów. Zrobiłem pełny, zewnętrzny Sline na nowych ori, grill piano black nowy ori, tapicerkę grzaną z alcantary (kolega wymieniał u siebie z przebiegu 5 tys. km) , ori kółka 18" Sline zdobyłem nieśmigane. Podniosłem moc na 170 K. Grzegorz dołożył w full profesce m.in. - MMi 3G+ High - lustro wewn. z asystentem świateł drogowych - lustra zewnętrzne składane z sidem, - czujniki przód, - kamerę cofania - select drive - głośniki B&O - itd. itd. Z Bogdanem walczyliśmy z kodowaniem gdyż w ASO chciano mi zrobić dobrze i chcieli uaktualnić MMI. Nie miałem nawet pretensji bo chcieli dobrze ale trochę roboty potem było. Produkcja 11.2011 Pierwsza rejestracja 2012 VIN WAUZZZ8K7CA093196 GD 714HL W zestawie zimowym: Złodziejom powinno ucinać się ręce… Mam możliwość nabycia golasa z małym przebiegiem ale nie wiem czy będę mieć tyle serca aby znowu bawić się w mody. Poza tym ma jeszcze jedną wadę, jest czarne.
  3. lexiu odpowiedział(a) na lexiu temat w Pomorskie
    Dziękuję.
  4. lexiu opublikował(a) temat w Pomorskie
    Witam, Czy możecie polecić kogoś kto poleruje lampy w 3mieście? Wiem tylko, że polerują w Norauto. Chcę aby wyglądały jak igiełki
  5. Mam mieszane odczucia czy to aby nie trąci cekinami Ale lampeczki chcę zmienić na ledy. Szlachetniej to wygląda niż świeczki
  6. Wyszło ori podświetlenie progowe z pierścieniami. Polskiej ceny jeszcze nie ma. Zrzut z ETKI:
  7. W moim przypadku wymiana na sportowe w alkantarze z grzałką była pierwszym modem. Na dłuższe trasy tylko fotel sportowy z regulacją podparcia lędźwi. Alkantara nie grzeje dupska latem a zimą nie ma się wrażenia, że siada się na bryle lodu. Z pełnej skóry wyleczyłem się jeżdżąc 4 lata (blisko 200 tys. km) A6. Powiedziałem sobie nigdy więcej. Już niedługo lecę znowu do Grzesia i w końcu pokażę mojego blondyna
  8. Nie będę zaśmiecać wątku kolegi to dodam tylko, że wiesz jak jest, One zawsze mają maks 18, potem już tylko VAT dodaje się
  9. Przekazanie zrobiłeś profesjonalnie? U mnie były piski jak u nastolalatki
  10. A skąd wiesz, że wyrokiem nie zobowiązano Panią do naprawienia szkody? W wielu sądach nie uzyskasz informacji o treści wyroku przez telefon. Wystąp o doręczenie odpisu wyroku lub udaj się do sądu i zobacz treść wyroku. Jesteś poszkodowanym to nie będzie problemu z uzyskaniem informacji i/lub odpisu.
  11. Czerń fortepianowa? Widziałem dzisiaj blond* A5 cabrio z przecudnym grillem w czarnym błysku. Stałem, stałem i patrzyłem… jak wieśniak jakiś… Auto prześliczne wręcz było. *oczywiście nie chodzi mi o długonogą kobietę o jasnych włosach tylko o biały kolor lakieru
  12. Piotrze, w takich sytuacjach trzeba działać bezwzględnie i bez skrupułów. W końcu po to stworzono specjalną ustawę o sprzedaży konsumenckiej aby z niej korzystać. Trzeba słusznie przyjąć, że wykorzystując swoje uprawnienia nie robisz nikomu złośliwości czy też przykrości. Zdarza się, iż niektórzy mamią obietnicami załatwienia licząc, iż przejdą terminy i sprawa zrobi się dla kupującego bardziej upierdliwa.
  13. Przyjąłem, że wyrok jest już prawomocny. Z mojego doświadczenia 99 % ludzi przychodzi za późno. Trudno skutecznie złożyć środek odwoławczy, w którym praktycznie odnosić się będzie do niewspółmierności kary w sytuacji gdy zgodziło się na nią. Trzeba też pamiętać, że złożenie apelacji od takiego wyroku może pogorszyć sytuację Pana X gdyż sąd wyższej instancji ma w takiej sytuacji prawo zmienić wyrok na mniej korzystny dla Pana X. Nadto obstawiam, iż w tej sprawie poszło w trybie art. 335 kpk czyli z wnioskiem o nieprzeprowadzenie rozprawy i orzeczenie uzgodnionej kary a nie klasyczne poddanie się karze - art. 387 kpk zaś użyte przez kolegę "zaocznie" jest w potocznym tego słowa znaczeniu tzn. nie zapadł wyrok zaoczny. Zauważę też, że zgodnie z art. 42 par. 2 kk sąd orzeka zakaz prowadzenia […] jeżeli sprawca był w stanie nietrzeźwości […]. Jest to kara obligatoryjna. Aby uchylić zakaz prowadzenia należy doprowadzić do warunkowego umorzenia gdyż wtedy sąd może orzec zakaz ale nie musi. Nie oceniam postępowania tego Pana, które w jego sytuacji życiowej można najłagodniej uznać za nierozsądne. ps. Na wniesienie apelacji od wyroku jest 14 dni od daty otrzymania odpisu wyroku.
  14. Jako konsument miałeś 10 dni na proste odstąpienie od umowy czyli odesłać ze stosownym oświadczeniem i wezwaniem do zwrotu ceny. Teraz będziesz wozić się i udowadniać, że towar był trefny. Idź do najbliższego rzecznika konsumentów i niech zajmie się Twoją sprawą. Czasami wystarczy telefon, pismo. Na papugę wydasz więcej niż zapłaciłeś za towar...
  15. Skoro sąd wydał już wyrok a on zgodził się z jego treścią to jest już po wszystkiemu. Wniosek o ewentualne nadzwyczajne złagodzenie trzeba było wnosić na rozprawie. Wyrok jest już prawomocny i nie do ruszenia gdyż nie zachodzą żadne przesłanki do jego wzruszenia. Starałem się napisać po ludzku bez prawniczych wygibasów

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.