Treść opublikowana przez demo1
-
Ucięte kable , kostki od radia
Witajcie, jest gdzieś tutaj na forum jakaś rozpiska w kolorach kabli od radia ? gdyż poprzedni właściciel poucinał je przerabiając na swoje radio. a ja zostałem jedynie z koncówkami. jak to wszystko zegrać ? interesuje mnie normalna zmiana na dwie kostki tkie jak tu widać na stronie: http://www.audiobas.pl/foto/90.jpg
-
Audi nie odpala, pomaga tylko Autostart. !
Ile płaciłeś ?? Jaka cena ?
-
Audi nie odpala, pomaga tylko Autostart. !
Tak nawet wypinałem i wkładałem ponownie, nic nie zmieniło, na kompie również błędów nie ma. ---------- Post dopisany at 13:21 ---------- Poprzedni post napisany at 12:46 ---------- Heh, Podłączyłem prostownik pdo akumulator i znów ożył, widocznie przez te kręcenia się rozładował, podłączyłem prostownik i od razu zaczął szybciej kręcić i od razu odpalił, myślałem że normalnie kręci ale nie, więc chyba to była teraz wina ako
-
Audi nie odpala, pomaga tylko Autostart. !
ok dzięki, będę takiego szukał. ---------- Post dopisany at 11:43 ---------- Poprzedni post napisany at 00:51 ---------- Jednak moja radość nie trwała długo, dziś podchodzę do auta, i znów to samo auto kręci kręci i nic. co jest grane ??
-
Audi nie odpala, pomaga tylko Autostart. !
Jaki z tych kolorow to wlasnie 100 Ohmowy ??
-
Audi nie odpala, pomaga tylko Autostart. !
Wtrysk został dziś włożony nowy (inny) więc tutaj kabla wina raczej na pewno nie jest, wygląda jak nowy. ale spróbuje z tym opornikiem. Taki ma być ? Sklep AVT.pl ewentualnie podaj mi jakiegoś pewnego z alledro.
-
Audi nie odpala, pomaga tylko Autostart. !
00542 Needle lift sensor (G80) 30-10 Open or Short to Plus - Intermittent
-
Audi nie odpala, pomaga tylko Autostart. !
Tak jest opornik 430 Ohm, tylko dlaczego po odłączeniu wtyczki od niego też zapala już teraz dobrze ?? Niestety błąd G80 iglicy nadal pokazuje
-
Audi nie odpala, pomaga tylko Autostart. !
Dzięki wiec ten pożyczony ma 50 Ohm, więc chyba wtedy uwalony ?! Ale co ? EUREKA, Dzięki koledze piotrsob1 zrobiłem czujnik w baku tak aby wskazywał na 430 Ohm i auto co zrobiło ? odpaliło od kopa i nawet nic nie zakopciło , oczywiście bak do fulla. Zobaczę jak będzie mniej. ale jak widać to wtrysk sterujący raczej powodem złego odpalania nie był. bo nawet odpiąłem od wtyczki i odpala tak samo czyli dobrze. Tylko dziwne że jak wtyczkę odpiąłem z pompy paliwa (odpowiedzialną właśnie za ten czujnik G210) to odpala równie dobrze. wiec nie wiem sam się naprawił samochód ? czy ten czujnik jest jeszcze jakoś powiązany z tą szeroką kostką odpowiedzialną za pracę pompy itd ?? muszę poszukać tego czujnika i w drogę !
-
Audi nie odpala, pomaga tylko Autostart. !
A powiedz, jeśli obecny czujnik pokazuje mi teraz ciągle tylko 100 Ohm, to mogę go tak zostawić i pompa ciągle będzie mi paliwo pompować ?
-
Audi nie odpala, pomaga tylko Autostart. !
a więc czujnika jeszcze nie mam ale udało mi się dostać wtrysk sterujący i jest na nim oporność około 50 Ohm, a na starym było 0. Jak poskładam silnik zajrzę do baku, można gdzieś taki opornik kupić ? nie bardzo się znam na tym i nie wiem jak to wszystko zrobić samodzielnie.
-
Audi nie odpala, pomaga tylko Autostart. !
Witam, Czy wiecie jaką oryginalną wartość Ohm ma nowy wtrysk sterujący ? Jaką powinien mieć ?
-
Audi nie odpala, pomaga tylko Autostart. !
Tylko jak sie dowiedzieć czy ta najtansza z pomp posiada właśnie ten czujnik ?? Ja patrzę po górze (dekiel pompy) , jeśli nie ma wtyczki odpowiedzialnej za pracę tego czujnika, to w środku kosza na próżno co szukać tego czujnika.
-
Audi nie odpala, pomaga tylko Autostart. !
Więc wyjąłem cały środek wyczyściłem , złożyłem, i teraz pokazuje wciąz 430 Ohm, czyli teraz będzie widział wciąż pełen kosz paliwa, tak ? i pompa ani raz się nie włączy. ewidentnie coś jest nie tak z tym czujnikiem. Taki czujniczek z allegro właśnie by się przydał, szkoda że już sprzedany.
-
Audi nie odpala, pomaga tylko Autostart. !
no niestety na tym allegro jest tylko jedna (wyglądem) pasująca do mojej (dwie kostki połączeniowe) i kosztuje aż 350zł
-
Audi nie odpala, pomaga tylko Autostart. !
Już mam na wierzchu. pomierzone . wynosi czy to u góry czy na dole to samo około 100 Ohm. Czyli zepsute, tak ?? w tym sęk że takiej pompy też nigdzie nie kupie.. (co to w ogóle za seria tego Audi, albo nie mozna dostac danej czesci w ogole albo jest bardzo droga.;/) Pod jaką nazwą szukać tego czujnika ? podobno nie jest osobno. Tylko z czym ??
-
Audi nie odpala, pomaga tylko Autostart. !
Jesteś pewny tego ? spójrz: minuta 3:00 i 4:00 Powinno być 430 Ohm przy pełnym baku a 100 Ohm przy pustym. ---------- Post dopisany at 20:27 ---------- Poprzedni post napisany at 19:47 ---------- mogę prosić numer katalogowy tej pompy ?
-
Audi nie odpala, pomaga tylko Autostart. !
Dzięki, a te 430 Ohm to powinny być zawsze na czujniku bez względu ile jest paliwa w baku ?? błędów teraz nie sprawdzę bo musiałbym zapłon włączyć, a przy moich rozebranych wtryskach wolę nie ryzykować. Więc zrobie to po już skończonej robocie w silniku.
-
Audi nie odpala, pomaga tylko Autostart. !
Niestety nie znalazłem żadnego czerwonego kołka. ale jakoś odkręciłem przód klapy plastikowy śrubki torxy potem brutalnie wyrwałem z kołków plastikowych , pociągnęłem ręką linkę i się jakoś odziwo otworzyła, i zaraz zabralem sie za podłogę.. szkoda gadać. ktoś tu pisał że wystarczy do tyłu pociągnąć. Yhy nie umie ;d wszystkie boki zewnętrzne i belkę z tyłu musialem odkrecic i potem dopiero podłoge szlo sciagnac. doszedłem w koncu do klapki ze smokiem, kostki wypiałem. podpowiedzcie mi tu jeszcze szybko (bo zaraz ciemno) na co ustawic swoj przyrzad.. na Ohmy ale na ile ? Mam taki o to przyrządzik http://imgupload.pl/images/61219860196631491179.png i co i na ile ustawić i pomierzyć ?? ---------- Post dopisany at 21:39 ---------- Poprzedni post napisany at 21:01 ---------- 118 wskazało mi na ustawieniu na 2K
-
Audi nie odpala, pomaga tylko Autostart. !
Dzięki serdecznie, jak tak piszesz jeszcze w szczegółach, poradź jak otworzyć tylną klapę Może jakoś ze środka ??
-
Audi nie odpala, pomaga tylko Autostart. !
Fakt, dzięki.
-
Audi nie odpala, pomaga tylko Autostart. !
czyli zamek pewnie w klapie skończył się też. === jak już dojdę do tej pompy, to mogę sprawdzić napięcie bez zapłonu ? bo teraz nie chce niczego skopać, bo mam silnik cały rozebrany i czasami zacznie mi pompować paliwem czy coś, a tego chciałbym rzecz jasna uniknąć.
-
Audi nie odpala, pomaga tylko Autostart. !
Właśnie koło mogę odkręcić ale dalej ten plastik nie, ale jutro sie tym pobawie i zobacze dokładnie, jesli juz nie dojde to wtedy pobawie sie tym sposobem o którym mówisz pod maską. Swoją drogą w jakiej pozycji ma być kluczyk w tylniej klapie jeśli jest otwarta ? wystarczy tylko odpowiednio ustawić pozycję czy trzeba tym kluczykiem jeszcze przekręcić mocniej ? bo u mnie w lewo czuje opór , lecz za bardzo nie chce bo się jeszcze kluczyk złamie.
-
Audi nie odpala, pomaga tylko Autostart. !
Dzięki wielkie and016, paliwa zalane 3/4 baku. Niestety podłogi nie ściągnę bez otwierania tej klapy a z kluczyka tak samo nie otwiera się. Krzysiek możesz jaśniej ? demon ? co pomodzili ?
-
Audi nie odpala, pomaga tylko Autostart. !
Nie mogę, bagażnik zatrzaśnięty na dobre central się posypał.