Treść opublikowana przez dzimny
-
Pojemnosc ukladu
Znakazlem nalepke 500g +- 20
-
Pojemnosc ukladu
No wlasnie niema nalepki
-
Pojemnosc ukladu
Pytanko. Jaką pojemnosc ma klimatyzacja w B7 avant 2.0 TDI BPW ? 440 ?
-
A4 B7 INK *AirRide * Black Line * Dare * by Zimny
Nowy setup na wiosne Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
A4 B7 INK *AirRide * Black Line * Dare * by Zimny
Tak wygląda imbus pompy oleju po przebiegu 240 000km
-
Zawieszenie pneumatyczne AIR RIDE
W sprawach Air-Ride zapraszam do kontaktu.... Okucia, montaż... etc
-
A4 B7 INK *AirRide * Black Line * Dare * by Zimny
Reflektory własna robota... Poprzednio były koła z BMW - stylingi
-
Zwrotnica/Piasta
Witam. Czy może mi ktoś podac nr.ewid. zwrotnicy lewej przedniej z B7 2.0 TDI Bo moja wymaga wymiany(wytulejowane gniazdo na gorny wahacz) Niechcialbym kupic jakiejś niepasującej....
-
A4 B7 INK *AirRide * Black Line * Dare * by Zimny
To tak na wiosne do auta doszła lotka na klape s-line Stan na dziś
-
A4 B7 INK *AirRide * Black Line * Dare * by Zimny
aktualnie atrapa przednia + lotka przedniego zderzaka + dokladka tylna + oslony halogenów zostały przemnalowane na czarny połysk Foto na wiosne
-
A4 B7 INK *AirRide * Black Line * Dare * by Zimny
Skręcane, na wiosne bede robić update zmieniam przewody poliuretanowe na okuwane hydrauliczne
-
Jaka dokładka... ?
Jest tez alternatywa tansza ze kupuje sie cos takiego : https://pl.aliexpress.com/item/Universal-Car-Protector-Front-Bumper-Lip-Splitter-Body-Kit-Bumpers-Valance-Chin-Accessiories-High-Quality/32704952307.html?spm=2114.010208.8.38.j5DqWi Widziałem na samochodzie dość ciekawie to wyglada no i podda sie przy krawęzniku
-
dokładka co sądzicie ?
Ja moją dokladke Cupra pomalowalem na czarne piano tak samo zreszta jak atrape oraz wloty w zderzaku
-
Jaka dokładka... ?
Proszę bardzo http://tuningkingzshop.pl/pl/p/Splittery-boczne-progi-AUDI-A4-B7/30484
-
Jaki olej do skrzyni biegów w Audi?
Niewidzialem nigdzie zapytania o skrzynie JEM... Jaki olej panowie ? EDIT: Dobrze znalazlem ?? G052911A2 Castrol Syntrans V FE 75W-80
-
Spinki, wkrety osłon podwozia
Potrzebuje nazwy, rozmiary lub typy jakie potrzeba do przymocowania osłon podwozia... Pytam gdyz wyrwało mi wraz z mocowaniami...
-
Czy po zmianie na większą turbinę trzeba zmienić mapę?
Ja po zmianie z BPW na BRD musiałem zrobic nowy program... Doladowanie bylo dopiero od ok 3000obr
-
Przelot w A4 B5 1.9 TDI - opinie, dyskusje i efekty
O taka odpowiedz mi chodziło...konkretnie i na temat
-
A4 B7 INK *AirRide * Black Line * Dare * by Zimny
Jak znajde chwile czasu oraz jakiegos "operatora" kamery to nagram Jak znajde chwile czasu oraz jakiegos "operatora" kamery to nagram Film jeszcze na starych kolach Do niedawna byly spasy, tak to wygladało : A aktualnie znów szukam ciekawych kół 6.10.2016 Tak na szybko, nowy LOOK. (Tylne koła docelowo beda bardziej sie chowac) 12.10.16 Obszyta kierownica Do kompletu zamówiłem u naszego forumowego kolegi (rafi10612) nakladke na reczny + mieszek
-
Zmiana halogen na Bi-Xenon
Wiec jak to ogarnac trzeba wtyczke z Bi-Xenona i poprzepinac piny do tej wtyczki czy jak ?
-
Zawieszenie pneumatyczne AIR RIDE
Wieksza niz 20L niewejdzie (Ja taka mam, mam wszystko schowane we wnece po kole) Zależy od kształtu butli, jeśli komuś zależny na dużej butli może przerobić taką od LPG, do avanta wejdzie jak ktoś będzie chciał nawet 72l Ciśnienie robocze takiej butli to max 20-30bar. W miejsce mocowania wielozaworu wystarczy zrobić kryze z przyłączem i gotowe. Mozna i tak ja mialem na mysli standardowe butle w kształcie walca... Wejdzie 20L i cała armatura od zaworów po kompresor
-
Czy po zmianie na większą turbinę trzeba zmienić mapę?
Trzeba...
-
System mocowania ISOFIX
przód... bo tyl to raczej niema problemu
-
System mocowania ISOFIX
Zamontowac
-
Jakie zawieszenie gwintowane polecacie do Audi A4 B6/B7?
Ja polecam AP A sam poki co uzywam Raceland i jestem mega zadowolony