-
Mateeeooo obserwuje zawartość krystian3769
-
Audi A4 B9 S Line AVANT 2.0 TDI 190KM Quattro S-Tronic scubablau metallic
Jak coś potrzebujesz to pisz ?
-
Audi A4 B9 S Line AVANT 2.0 TDI 190KM Quattro S-Tronic scubablau metallic
Mam miejscowego magika ?
-
Audi A4 B9 S Line AVANT 2.0 TDI 190KM Quattro S-Tronic scubablau metallic
Daj mi. WhatsapApp wyślę Ci jak to gra
-
Audi A4 B9 S Line AVANT 2.0 TDI 190KM Quattro S-Tronic scubablau metallic
Z perspektywy kierowcy jakby inne auto ?
-
Audi A4 B9 S Line AVANT 2.0 TDI 190KM Quattro S-Tronic scubablau metallic
Wstawiłem pare pierdoł a zabrnęliśmy całkiem w inny klimat ?
-
Audi A4 B9 S Line AVANT 2.0 TDI 190KM Quattro S-Tronic scubablau metallic
DEV tak z ciekawości serio powiedz dlaczego takie wnioski
-
Audi A4 B9 S Line AVANT 2.0 TDI 190KM Quattro S-Tronic scubablau metallic
Z doświadczeniem nie będę polemizował ?
-
Audi A4 B9 S Line AVANT 2.0 TDI 190KM Quattro S-Tronic scubablau metallic
Panowie tylko mi tu nie róbcie przekomarzanek ?
-
Audi A4 B9 S Line AVANT 2.0 TDI 190KM Quattro S-Tronic scubablau metallic
RS4 skonczło sie na B8 B9 uturbione 2,9 ?
-
Audi A4 B9 S Line AVANT 2.0 TDI 190KM Quattro S-Tronic scubablau metallic
Co zrobisz. Motoryzacja się kończy?
-
Audi A4 B9 S Line AVANT 2.0 TDI 190KM Quattro S-Tronic scubablau metallic
W nowych S6 też są sportowe + do mocy 4 ślepe końcówki wydechu?
-
Audi A4 B9 S Line AVANT 2.0 TDI 190KM Quattro S-Tronic scubablau metallic
Jeszcze mnie tu nie było w tym roku ? Autko ma się dobrze i nabija kilometry. Wiele się nie dzieje. Z ostatnich modów co wpadło … Aktualizacja softu + mapy 2023 HBA Rozpoznawanie znaków Odblokowanie VIM I to co mnie najbardziej cieszy ?
-
krystian3769 obserwuje zawartość A4 B9 Avant 2018 2.0 TDI 190KM Quattro NERO i Mapy MIB w Audi A4 B9
-
A4 Avant Quattro Mythos Black Bronze Edition Peak 20"
Bardzo ładnie to wygląda ?
-
A4 B9 Avant 2018 2.0 TDI 190KM Quattro NERO
No teraz to ten tego … Pięknie ?
-
A4 B9 Avant 2018 2.0 TDI 190KM Quattro NERO
Listwy to podstawa. Te z polifta są fajniejsze bo mają to przetłoczenie. Skoro masz je luzem to dawaj do lakiernika. Nie baw się w oklejanie. U mnie poszło całe auto na dechroming wiec okleiłem przy okazji. Co do koloru listwy to zależy w którą stronę idziesz. Jeżeli dyfuzor będzie w satynie to środek listwy do przetłoczenia tak jak pisze kristof widziałbym w satynie a reszta pod kolor lakieru. Jeżeli idziesz w black to wszystko na czarno ? A najlepiej pryśnij pod kolor lakieru a środek oklej pod kolor dyfuzora. W razie zmiany koncepcji zerwiesz folię ?