Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B9 Avant 2018 2.0 TDI 190KM Quattro NERO

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

moje pierwsze audi...

 

 

 

8.jpg

1.jpg

2.jpg

Edytowane przez pit07

Opublikowano

Zarówno opis jak i zdjęcia pierwsza klasa:facepalm:

Opublikowano
  • Autor

cieszę się, że przebrnąłeś przez tak dużą lekturę :hi:

Opublikowano
  • Autor

a tak na serio...

najbardziej zależało mi na quattro, często jeżdżę w góry, a tam się bardzo przydaje, szczególnie zimą

diesel 190 km z połączeniu z s-tronikiem i quattro naprawdę daje radę, jest też drive select

co jeszcze mam...
kolor Y9B - czarny (mega słaby lakier)

hak (też potrzebny np. do bagażnika rowerowego), bang & olufsen 3D, webasto, ładowarka indukcyjna, fotele sportowe (materiał) grzane z przodu, navi delphi (ta mniejsza), światła podstawowe (ksenony), bez asystentów, ale jest kamera w przednim lusterku, lusterko bez ramki asferyczne,  szyba przednia grzana akustyczna, przednie boczne też akustyczne

zegary klasyczne + kolorowy wyświetlacz (wolę od VC)

jakiś pakiet connect 3 - ale nie wiem co to :dontknow:

Edytowane przez pit07

Opublikowano
  • Autor

pierwsze fanty już napływają... na razie skromnie, ale zamówione więcej

na razie główny dylemat to letnie koło...:co:  sugestie?

no i co zrobić z czarnym kolorem, w którą stronę iść? czy chromy czy black

przeglądnąłem też sporo profili na forum, bardzo inspirujące mody ... kilka chciałbym wykorzystać

 

fn.JPEG

Edytowane przez pit07

Opublikowano

Gratulacje nowej, ładnej fury. Bezawaryjności przez długie lata. ?

Opublikowano
  • Autor

dziękuję

Opublikowano
  • Autor

pierwsze podejście do letnich kół...

Wheelworld WH18 DGP+  (18 x 8,00)

zawieszenie normalne 1BA

 

 

IMG_6676.JPEG

Edytowane przez pit07

Opublikowano

Proponuję Ci od razu 19". Potem i tak obniżysz zawieszenie, bo to fabryczne wygląda jak wygląda. :naughty:

Opublikowano
  • Autor

to co iść w klasykę i np rotor 19?  powinien pasować do czarnego

Opublikowano

Gratuluję auta i życzę bezawaryjnej jazdy!

Ja osobiście na rotory już nie mogę patrzeć, tak mi się opatrzyły. Mam wrażenie, że co drugi chyba na takich jeździ. Poszukaj ładnych 19" i będzie :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

 

tyle tych modeli, wybór, aż za duży... ale coś trzeba zdecydować bo temperatura rośnie, na szczęście gumy już wybrane

problemy pierwszego świata :cool:

Opublikowano

Fajny czarnuszek, dobra baza do modzenia. Koło faktycznie trzeba większe założyć i pro kit do tego i będzie bunia.

Chcesz to możesz moje rotory przymierzyć. Do czarnego będą pasować ewentualnie jakieś inne bikolory oemowe.:thumbup1:

 

FB_IMG_1648551007904.jpg

Edytowane przez D4NTE

Opublikowano
  • Autor
10 godzin temu, D4NTE napisał:

Fajny czarnuszek, dobra baza do modzenia. Koło faktycznie trzeba większe założyć i pro kit do tego i będzie bunia.

Chcesz to możesz moje rotory przymierzyć. Do czarnego będą pasować ewentualnie jakieś inne bikolory oemowe.:thumbup1:

 

D4NTE, Ty kusicielu:evil:

Opublikowano
5 godzin temu, pit07 napisał:

D4NTE, Ty kusicielu:evil:

?

20220213_164338.jpg

20220213_164423.jpg

Screenshot_20220328-153335_Instagram.jpg

Screenshot_20220328-153324_Instagram.jpg

Screenshot_20220328-153238_Instagram.jpg

Screenshot_20220328-153206_Instagram.jpg

Opublikowano
  • Autor

ostatnio chodzą mi po głowie takie z S4, są w "zamienniku" z MAM

 

 

2022-03-28 16_52_30-4 felgi MAM A5 18'' 5x112 Audi VW Seat Skoda mama58018511245pfp za 3040 zł z Orz.jpg

apBlog_Audi_4_Avant_B9_012.jpg

Opublikowano

ta 3 od końca fajna zastanawiam się nad taką do siebie 

Opublikowano
  • Autor

czy w rozmiarze felgi 19 cali jej szerokosć 8 a 8,5 ma się jakos do opony?

Opublikowano
36 minut temu, pit07 napisał:

czy w rozmiarze felgi 19 cali jej szerokosć 8 a 8,5 ma się jakos do opony?

na 8 cali max opona 245 na 8,5 255, 265

Opublikowano
  • Autor

i jasne wszystko

podziękował

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.