-
Kupie listwy S-line
Witam kupię listwy S-Line , ładnym stanie ,mogą być do malowania, tylko żeby nie były spuchnięte.
-
Audi B6
Jeszcze weszły no większe hamulce przód 320mm tył 288mm
-
-
Zmiana RNS-D na RNS-E
Witam a jest ktoś ze śląska kto by się podjął takiej zmiany , ja to z elektroniki to jestem zielony. oczywiście nie z darmo
-
Zmiana RNS-D na RNS-E
Witam mam jeszcze pytanie czy koś się orientuje czy zmieniarka będzie działać, po zmianie radia.
-
Audi B6
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Witam Proszę o rozładowanie kodu vin. WAUZZZ8E43A168821 Pozdrawiam
-
[ALL TDI PD] Osłona silnika górna
Witam mam takie pytanie czy idzie kupić tą gąbke do osłony silnika góra moja jest cała zniszczona macie jakiś patent jak to ogarnąć.
-
Audi B6
Z pakietu S-line zderzak tył lotka na tylna klapę listwy na dzrzwi jeszcze brak przedniego zderzaka ale jest kaska żeby kupić ale narazie nie umię znaleść przedniego zderzaka s-line żeby był pod spriskiwacze lamp i z czujnikami parkowania
-
Odcinek lędziwowy
Czytałem że można to cebantem złączyć ten pęknięty pręt tylko w moim przypadku jest że nie mam całego tego pręta ta część którą pękła nie wiem gdzie jest
-
Odcinek lędziwowy
Witam czy ktoś naprawiał w fotelu kierowcy odcinek lędziwowy chodzi mi o ten pręt co często pęka w fotelu. Ma ktoś jakiś sposób na wymianę lub naprawę
-
Malowanie zderzaka tył S-LINE
A jak to ci wyszło tym plasti dipem jest jakieś odporne na scieranie czy łatwo to porysować masz jakieś zdjęcia jak to wygląda
-
Malowanie zderzaka tył S-LINE
Aha dzięki ja myslaęm że to jest malowane na czarny mat
-
Malowanie zderzaka tył S-LINE
Witam mam takie pytanie, mam do pomalowania doķładke zderzaka tył B6 S-line bardziej mi chodzi o ten dyfuzor ja mam go w kolorze całego zderzaka chdzi mi na jaki on jest kolor malowny oryginalne. Na zdjęciach które widziałem w necie jest jak by pomalowany na czarny mat czy jakiś inny kolor
-
Zderzak S-line
Aha to jeszcze potrzebuje numer doķładki
-
Zderzak S-line
Dzięki za odpowiedz