Treść opublikowana przez cycek800
-
Kupie listwy S-line
Witam kupię listwy S-Line , ładnym stanie ,mogą być do malowania, tylko żeby nie były spuchnięte.
-
Audi B6
Jeszcze weszły no większe hamulce przód 320mm tył 288mm
-
Zmiana RNS-D na RNS-E
Witam a jest ktoś ze śląska kto by się podjął takiej zmiany , ja to z elektroniki to jestem zielony. oczywiście nie z darmo
-
Zmiana RNS-D na RNS-E
Witam mam jeszcze pytanie czy koś się orientuje czy zmieniarka będzie działać, po zmianie radia.
-
Audi B6
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Witam Proszę o rozładowanie kodu vin. WAUZZZ8E43A168821 Pozdrawiam
-
[ALL TDI PD] Osłona silnika górna
Witam mam takie pytanie czy idzie kupić tą gąbke do osłony silnika góra moja jest cała zniszczona macie jakiś patent jak to ogarnąć.
-
Audi B6
Z pakietu S-line zderzak tył lotka na tylna klapę listwy na dzrzwi jeszcze brak przedniego zderzaka ale jest kaska żeby kupić ale narazie nie umię znaleść przedniego zderzaka s-line żeby był pod spriskiwacze lamp i z czujnikami parkowania
-
Odcinek lędziwowy
Czytałem że można to cebantem złączyć ten pęknięty pręt tylko w moim przypadku jest że nie mam całego tego pręta ta część którą pękła nie wiem gdzie jest
-
Odcinek lędziwowy
Witam czy ktoś naprawiał w fotelu kierowcy odcinek lędziwowy chodzi mi o ten pręt co często pęka w fotelu. Ma ktoś jakiś sposób na wymianę lub naprawę
-
Malowanie zderzaka tył S-LINE
A jak to ci wyszło tym plasti dipem jest jakieś odporne na scieranie czy łatwo to porysować masz jakieś zdjęcia jak to wygląda
-
Malowanie zderzaka tył S-LINE
Aha dzięki ja myslaęm że to jest malowane na czarny mat
-
Malowanie zderzaka tył S-LINE
Witam mam takie pytanie, mam do pomalowania doķładke zderzaka tył B6 S-line bardziej mi chodzi o ten dyfuzor ja mam go w kolorze całego zderzaka chdzi mi na jaki on jest kolor malowny oryginalne. Na zdjęciach które widziałem w necie jest jak by pomalowany na czarny mat czy jakiś inny kolor
-
Zderzak S-line
Aha to jeszcze potrzebuje numer doķładki
-
Zderzak S-line
Dzięki za odpowiedz
-
Zderzak S-line
Witam potrzebował bym nr części zderzaka S-line przód tylko żeby bym pod spryski lamp i czujniki . Gdzie bym mógł taki numer znaleś chce kupić taki zderzak w ASO Bo raczej takiej używki nie znajdę
-
Xenon - problem z poziomowaniem
Zostaje ci kolego miernik i po kablach jechać
-
Lusterka Boczne
A jak jest orientacyjna cena takiej wymiany lusterek
-
Tłumik środkowy A4 B6 2.4 170 KM
Kup jakiś oryginalny używany tłumik i będziesz miał spokój
-
Jara jak smok, a nawet gorzej
A mam takie pytanie czy kopci ci jakoś czy jest może słabszy
-
Problem po wymianie świec
Ja mam podobny problem, i nie wiem jak to rozwiązać
-
Wymiana uszczelki pod anteną "rekin"
Nie wiem co tu kolego dużo opisywać jak to jest banalna operacja.
-
Audi B6
Nie no chromy na klamkach zostają http://www.directupload.net/file/d/4157/qxnvqxtk_jpg.htm http://www.directupload.net/file/d/4157/jlsxgb2l_jpg.htm parę fotek http://www.directupload.net/file/d/4527/gzj5zn6k_jpg.htm http://www.directupload.net/file/d/4527/ellofaiw_jpg.htm http://www.directupload.net/file/d/4527/x6znrw9a_jpg.htm
-
[A4 B5 Quattro] Wymiana tulei tylnego górnego wahacza
ja bym to wprasował przez otwór drugiej tulejki, czyli jakąś dłuższą rurką przez otwór drogiej tulejki. Nie wiem czy mnie rozumiesz o co mi chodzi
-
Uszczelnie napędu Quattro
Witam jestem aktualnie przy wymianie simeringów w tylnym moście, simeringi wymienione ale mam problem bo przy wbijaniu simeringa uszkodziłem osłonę plastikową ze zdjęcia 3, kupiłem nową ale nie wiem ja założyć osłonę plastikową, tak jak by ta osłona była za duża, ale jest taka sam jak stara , jest to oryginał kupiony w ASO. Ma ktoś jakiś pomył jak ją tam z powrotem tam włożyć, dodam ze na chama się nie da bo pęka. Tu jest zdjęcie jak załzyłem ale pękniętą, tak jak by o 5mm była za duża 1 http://www.directupload.net/file/d/4424/ul3lsg28_jpg.htm 2 http://www.directupload.net/file/d/4424/szp7js3w_jpg.htm 3 http://www.directupload.net/file/d/4424/d2m2ousj_jpg.htm Dzisiaj jadę do ASO może oni mi coś ciekawego powiedzą Byłem w serwisie ASO ale powiedzieli mi że jest tylko jeden rodzaj, a jak go zamontować tego mi nikt nie powie, bym musiał auto na lawecie przywieś to mi go zamotują nikt na forum nie wymieniał tych simerngów na pewno musiał taż wymieniać te osłony plastikowe bo simering nie che przejść przez tą osłonę Aż mi się nie chce uwierzyć że nikt na forum nie uszczelniał tylnego mostu ,nie wymieniał simeringów i nie chce mi pomóc Witam opanowałem to bez wyciągnięcia mostu nie da się tego zrobić, i jest do tego potrzebna prasa jak by ktoś miał jakiś problem pisać, powiem co i jak