Treść opublikowana przez pcmirek
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
problem rozwiązany zmieniłem laptopa i wszystko poszło git aby pozostał mi problem z otwieraniem i zamykaniem przednich drzwi kierowcy rozwiązać dzięki za pomoc
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
kurde po nie udanej operacji adaptacji manetki przednie drzwi z pilota mi się nie otwierają pomocy pewno cos zminiło sie w sterowniku
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
dodaje fotki z mojej operacji adaptacji manetki http://www17.zippyshare.com/v/13701582/file.html dziś sie meczyłem jeszcze pare razy i zero efektu na końcu mi wyrzucilo ze za dużo błędów żeby kontynuować zauważyłem też tak jak by vdcs nie mógł połączyć sie ze sterownikiem vdcs pełna wersja
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
ok jutro wrzucę screeny
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
wszystko robię krok po kroku jak opisane wł vdcs wchodze na 17 instruments poźniej wybieram 10 adaptacje kanał 19 i mam wartość na zielono 100 wpisuje nową wartość 1000 klikam test nic sie nie dzieje aby pyta mnie czy zapisać dane klikam tak i fis się nie pokazuje
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
tak vdcs 10.6.5 pl jak klikam test to pokazuje wartość 1000 i pożniej pyta czy zapisać nowe wartości klikłem tak i nic na liczniku się nie pokazało
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
ok wielkie dzięki tak rok 2001 mam problem wpisuje tak jak kolega podał nową wartość 1000 i nic się nie dzieje klikam test i nic zapisuje dane i gdy ponownie robie kanał 19 odczytaj to wychodzi znów 100 juz brak mi sił
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
witam mam takie pytanko wymieniłem manetkę wchodzę w 17 instruments 10 adaptacja kanał 19 wybieram i pokazuje mi sie takie okienko http://zapodaj.net/742b6cacc5558.png.html wartość 100 mam zmienić na inną bo troszkę nie ogarniam
-
kalibracja wskażnika paliwa
u mnie jak wejde i robie test to najpierw wskazowki ida na maksa i ta od paliwa jest za maksem chyba troszkę a jak na połowie trzyma to równa kurde połowa i to jest dziwne chyba ze zbiornik jest od 1.8 albo licznik cos ale juz denerwuje ten problem mnie bo to kumplowi robie to auto
-
Spalanie w Audi A4 B6 1.8T
mam pytanie odnośnie spalania chce zmienić autko z a3 8p na a4 b6 1.8t 163km i mam pytanie jak jest ze spalaniem ile pali auto na trasie i mieście bo jak szukam na google to pisza ze 10l na trasie czy to prawda a ile w mieście mowa o ekonomicznej jeździe bo wiadomo jak się dusić będzie to musi swoje spalić
-
kalibracja wskażnika paliwa
pływak już zmieniony na starym było to samo i myślałem że skopany był i zakupilem od takiego samego auta ciekawy przypadek kurde a rezerwa powinna swiecic przy pierwszej czerwonej kresce pewnie ??
-
kalibracja wskażnika paliwa
nom jest faktycznie taki test robiłem go i wskazówka paliwa stoi równo na środku ale rezerwa pali dopiero się jak wskazówka wogóle sie nie podnosi a w vdcs pokazuje ze mam 8l a ona lezy
-
kalibracja wskażnika paliwa
mam pełna wersje vdcs tylko nie widze adaptacji wskażnika na kanale 35 error dodam że auto przed liftem 95r
-
kalibracja wskażnika paliwa
witam ma pytanie jak skalibrować wskazówke paliwa ponieważ oszukuje rezerwa pali sie dopiero gdy już wskazówka sie nie podnośi wcale czytałem że z tyłu licznika jest śruba do wskazówki rozebrałem licznik i nie znalazłem nic czy jest możliwośc kalibracji poprzez vdcs
-
Montaż radia 2 din audi przed liftem
czekam za popielniczka 2 din i przekaźnikiem do halo żeby podłączyć jest zastosowany klimatronik z przed liftu bo nie ma przeróbek z kompresorem od klimy wtedy i wszystko działa
-
Montaż radia 2 din audi przed liftem
Potrzebujemy kosz 2 din radio 2din klimatronik tunel meszek popielniczke przycisk awaryjnych gałke zmiany biegów i troche wolnego czasu oto mamy taki efekt wiecej zdjęć wrzucę jak skończe projekt i opisze krok po kroku przeróbke
-
A4 B5 podłączenie halogenów
witam mam pytanie zmieniłem tunel na 2 din i mam inne wyłączniki do halogenów posiadam kostki od lifta czy da sie podłączyć na te przełączniki lifta halogeny po przeróbce kostek
-
Audi a4 b5 95r pytanie o klimatronic
czyli jednym słowem lipa ze zmiany radia na symphony czy jest może możliwośc przekodowania żeby działał klimatronic
-
Audi a4 b5 95r pytanie o klimatronic
witam mam pytanie czy klimatronik od polifta pedzie dzialać w mojej audi 95 rok ponieważ mam konsole z radiem symphony 2 din i chce zminienić bo po kupnie zobaczyłem że klimatroniki się różnią
-
Błąd 16804 jak pozbyć się tego problemu?
witam pojawia mi się co jakiś czas następujący błąd 16804 - Catalyst System: Bank 1: Efficiency Below Threshold P0420 - 007 - Short to Ground Błąd skasuje i jakiś czas jest dobrze po przejechaniu 200km pomocy
-
Problem z ogrzewaniem w A4 B6
mam taką przyczynę że jak włączam klime to cały czas mi leci zimne powietrze nawet jak ustawie na 27 stopni to leci mróz spotkał się ktoś z takim przypadkiem jak wyłącze klime to leci ciepłe powietrze
-
Diagnioza ukłądu wspomagania
dałem ciała i kupiłem krótszą
-
Diagnioza ukłądu wspomagania
zakupiłem pompe od 2.5tdi 120bar i mechanik mówi że nie pasuje wogóle na śruby czy jest możliwość zamontowania tej pompy czy odpuścić temat i szukać innej
-
pytanie o zmieniarke
mam pytanie gdzie fabrycznie montowana jest zmieniarka w schowku czy bagażniku
-
climatronic problem
mam następujący problem gdy ustawie na 22 stopnie zimą climatronika leci powietrze zimne dopiero zaczyna mi grzać auto od 24 stopni spotkał sie ktoś z takim przypadkiem troszke denerwujące bo w aucie zimno albo za gorąco