mam pytanie czy żeby zdjąć poduszkę powietrzną żeby dostać się do odkręcenia kierownicy muszę odłączyć akumulator czy wystarczy tylko zapłon wyłaczony bo autko zakupione i brak kodu do radia
witam w oryginalnym kodowaniu miałem 00000 zmieniłem na 02061 kontrolka od niezapiętych pasów ukazuje mi się ale sygnału dźwiękowego brak dodam że nie mam kostek od pasów pod siedzeniem
Mam następujący problem płyn w wspomaganiu wymieniałem pół roku temu wszystko było ok w upały zaczęło mi wyć wspomaganie przepłukałem cały układ zmieniłem płyn na zielony febi i po zmianie jest jeszcze gorzej układ odpowietrzyłem mam pytanie czy jest możliwość sprawdzenia czy to jest wina przekładnia kierownicza czy pompa