Treść opublikowana przez audico
-
Darmowy dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
audico skomentował(a) Hugo wpis na blogu w Darmowy Dekoder VIN Audi, VAG i Inne Marki – Dane Techniczne i WyposażenieWAUZZZ8DZYA147746
-
Darmowy dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
audico skomentował(a) Hugo wpis na blogu w Darmowy Dekoder VIN Audi, VAG i Inne Marki – Dane Techniczne i Wyposażeniewuazzzf41na901510
-
Darmowy dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
audico skomentował(a) Hugo wpis na blogu w Darmowy Dekoder VIN Audi, VAG i Inne Marki – Dane Techniczne i WyposażenieWAUZZZ8DZXA297220
-
Darmowy dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
audico skomentował(a) Hugo wpis na blogu w Darmowy Dekoder VIN Audi, VAG i Inne Marki – Dane Techniczne i WyposażenieWAUZZZ8DZ1A122938
-
Darmowy dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
audico skomentował(a) Hugo wpis na blogu w Darmowy Dekoder VIN Audi, VAG i Inne Marki – Dane Techniczne i WyposażenieWAUZZZ8DZ1A068281
-
Darmowy dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
audico skomentował(a) Hugo wpis na blogu w Darmowy Dekoder VIN Audi, VAG i Inne Marki – Dane Techniczne i WyposażenieWAUZZZGA6KA073822
-
Darmowy dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
audico skomentował(a) Hugo wpis na blogu w Darmowy Dekoder VIN Audi, VAG i Inne Marki – Dane Techniczne i Wyposażeniewauzzz8dzsa080398
-
Rączka przy podsufitce w Audi nie chce się zamykać
A pochwalisz się jak to zrobiłeś? Jakiś patent czy specjalne narzędzie?
-
Darmowy dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
audico skomentował(a) Hugo wpis na blogu w Darmowy Dekoder VIN Audi, VAG i Inne Marki – Dane Techniczne i WyposażenieWAUZZZGY9RA046069
-
Darmowy dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
audico skomentował(a) Hugo wpis na blogu w Darmowy Dekoder VIN Audi, VAG i Inne Marki – Dane Techniczne i WyposażenieWAUZZZ8DZYA108374
-
Darmowy dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
audico skomentował(a) Hugo wpis na blogu w Darmowy Dekoder VIN Audi, VAG i Inne Marki – Dane Techniczne i WyposażenieWAUZZZ8DZXA211926
-
Różnice w podsufitce Audi A4 B8 lift i przedlift
Czy podsufitka do wersji Avant jest taka sama w przedlifcie i polifcie? Czy są one zamienne?
-
Połączenie światłowodów MMI 3G+
Ok. To ta na drugim zdjęciu. A te dwie obok Gateway? Do zmieniarki ?
-
Połączenie światłowodów MMI 3G+
-
Połączenie światłowodów MMI 3G+
Nie mam B&O. A te trzy wtyczki (w tyn jedna zaślepiona) które są w wiązce pod kokpitem , w pobliży Gateway gdzie się podłącza?
-
Połączenie światłowodów MMI 3G+
Proszę o wyjaśnienie jak są połączone światłowody w A4 polit z systemem 3G+. Gdzie trzeba podłączyć światłowód idący od tunera radiowego? czy światłowody, które są w aucie można łączyć np. szybkozłączką czy trzeba lub tak jest najlepiej aby cały wymienić na nowy?
-
Odtworzenie wiązki MMI 3G plus w A4 B8
Nie chciałem edytować, że by temat był bardziej przejrzysty dlatego piszę nowy post pod swoim. Co do tej pory ustaliłem. Został mi jeden cienki brązowy przewód z tych wszystkich "luźnych" i kolorowych (nie wiem gdzie go podłączyć) Oraz cztery przewody w czarnej otulinie (zdjęcia niżej) - jeden z nich jest do niebieskiej wtyczki (GPS) Najgrubszy z nich w którym biegną cztery przewody w kolorach żółty, czarny, siwy i zielony trzeba prawdopodobnie połączyć z żółta wtyczką w czytniku. Problem jest tylko taki, że w zakupionej żółtej wtyczce są cztery kable ale w kolorach zielony, brązowy, niebieski i pomarańczowy. Jak to ze sobą połączyć??? Na koniec zostały mi dwa czarne przewody w otulinie z ekranowaniem. W jednym jest przewód w zielonej otulinie a w drugiej to samo ale w niebieskiej. Nie wiem gdzie te dwa przewody mają być połączone. Poniżej zamieszczam zdjęcia. Prośbę mam o pomoc w połączeniu tego we właściwe miejsca, żeby radio i wyświetlacz ożył. Ps. siwą wtyczkę mam z wiązki z pod kokpitu. Bonusowe pytanie: Czy mogę kupić nowszy czytnik do auta, gdyż miałem z numerem 8R1035666B a chciałbym na przykład 8R1035666E lub F?
-
Odtworzenie wiązki MMI 3G plus w A4 B8
RaThek dziękuję za szybką i treściwą odpowiedź. Nie mogłem wcześniej się zająć tym tematem i dopiero teraz piszę. Tak jak napisałeś sprawdziłem te dwa brązowe kabelki i jeden miał przejście do pinu 8 we wtyczce podłączanej do panelu sterowania. Dalej nie wiem gdzie ma być podłączony ten drugi cienki brązowy przewód. Masa się "odnalazła" i tak jak pisałeś ma grubość 2,5, pociągnięta była do punktu masy w konsoli centralnej (są dwa, po jednym z lewej i prawej strony tunelu środkowego, już teraz nie pamiętam ale wydaje mi się, że był po prawej stronie ). Następny problem to cztery pozostałe kable w czarnych otulinach oraz kable przy kostce niebieskiej i zielonej. W mojej wiązce oprócz tych czterech przewodów w otulinach i tego jednego brązowego to już nie mam nic. Poniżej załączam zdjęcia tych kabli. Przepraszam za ilość zdjęć ale musiałem ?
-
Odtworzenie wiązki MMI 3G plus w A4 B8
Potrzebuję pomocy w odtworzeniu wiązki do mojej nowej nawigacji w Audi B8 lift. Kupiłem kostkę ISO od nawigacji 8R1035652, wg tematu z forum do 3G BASIC (zdjęcie nr 1). . Moja nawigacja która mam to 8R1035666E (chyba, bo mam na naklejce tylko końcówkę numeru 666e) czyli 3G HIGH. i teraz mam taki problem, że w kupionej kostce są następujące kabelki: zdjęcie numer 2. Wszystko ładnie tylko, że są dwa brązowe .Jeden cienki a drugi grubszy. Natomiast w mojej wiązce są dwa brązowe kable i oba cienkie (zdjęcie nr 3). Pytania: jak to ze sobą połączyć ? czy brakuje w mojej wiązce kabla od masy (grubszy brązowy)/? beżową kostkę w tej ISO już połączyłem kolorami. pozostałych dwóch tj. zielonej i niebieskiej jeszcze nie ruszyłem. To pewnie będzie dalszy etap dyskusji w tym temacie.
-
Moduł Gateway - numer części
Szukam modułu Gateway bo mój uległ zniszczeniu. numer mam ale nie wiem z jaką literką szukać. 8R0907468 Moje auto jest z 2013 roku, posiadało MMI 3G plus, dodatkowo xenon, pdc przód i tył. Proszę o podpowiedz jaki moduł będzie pasował
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Proszę o rozkodowanie wauzzz8k6da182954
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
WAUZZZF44HA159053 Z góry dziękuję.
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
wauzzz8e37a258337
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
WAUZZZ8E07A261048
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
WAUZZZ8DZWA129350