Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

retting

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam! Tak sie zastanawiam jak przegladam Wasze opinie czy nie odczuwacie delikatnego spadku mocy auta na gazie. Ja jak sie rozpedzam to troche czuje roznice i nie wiem czy jest to normalne czy cos jest nie tak
  2. Witam Mam Audi A4 1.8 95r Jak odlaczylem akumulator to oczywiscie zakodowalo mi sie radio, a poprzedni wlasciciel nie ma ksiazki od radia z kodem. Mam pytanie: czy jest mozliwosc naprawienia tego samemu czy musze jechac na przepisanie programu do elektromechaniika? Z gory dzieki za odpowiedzi Pozdrawiam
  3. Witam Ja mam Audi A4 1.8 z 95r Okolo dwoch miesiecy temu zalozylem gaz sekwencyjny. Zaplacilem za niego 2700 zl ale jestem bardzo zadowolony. Na sekwencji nie zmmniejszy Ci sie moc samochodu i nie zwiekszy sie spalanie, a tak bylo w instalacjach starszego typu. Polecam LPG Pozdrawiam
  4. Jak chcesz sprawdzic czujnik paliwa to musisz zrobic tak: pod tylna kanapa jest taka czarna plastikowa przykrywka, zdejmij ja i bedziesz mial cztery przewody: dwa grube i dwa cienkie. Musisz wyciagnac te cienkie i zewrzec je ze soba. Jezeli wskaznik pokaze ci full to czujnik masz dobry a jak nic sie nie zmieni to musisz szukac innych przyczyn.
  5. witam biegi zazwyczaj przelaczam przy okolo 2000 - 2500 obrotow, gazu nie mam a obroty utrzymuja sie na stalym poziomie. Wymienie filtry, swiece i kable, mysle ze to powinno pomoc. Dzieki za rade
  6. czesc Zdeniu on mi sie dlawi prawie na wszystkich biegach ale glownie jak przelączam (bez gazu) z 1 na 2 i jak potem wcisne pedal to sie lekko przydlawi i zaczyna sie rozpedzac
  7. Czesc ja tez mam klimatronik i leci mi letnie powietrze zamiast goracego, musze sie tym zajac po swietach
  8. Audi A4 1.8 1995 mam problem, poniewaz gdy przelacze bieg z nizszego na wyzszy przy niskich obrotach silnika to auto sie lekko przydlawi, troche szarpnie i dopiero zacznie sie rozpedzac. Nie wiem czy to moze byc spowodowane, czy mogą to byc swiece lub kable? Prosze o pomoc Dzieki [ Komentarz dodany przez: zdeniu: 24-12-2006, 14:30 ] witam Cię kolego i zapraszam do działu Newbie oraz do zapoznania się z regulaminem forum gdy to zrobisz temat zostanie odblokowany :twisted:
  9. Audi A4 1.8 1995 Mam auto z klimatronikiem, wyrzuca mi błedy8.3 11.3 11.5 i 15.3. Nie dziala nawiem na szybe i nogi. Czy to moze byc opiywana wczesniej wina silniczkaod sterowania klapkami? Prosze o pomoc dzieki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.