-
[B5 ADR] Jaki gaz zamontować i jakie będzie spalanie ?
Witam! Tak sie zastanawiam jak przegladam Wasze opinie czy nie odczuwacie delikatnego spadku mocy auta na gazie. Ja jak sie rozpedzam to troche czuje roznice i nie wiem czy jest to normalne czy cos jest nie tak
-
Nie mam kodu do radia BETA
Witam Mam Audi A4 1.8 95r Jak odlaczylem akumulator to oczywiscie zakodowalo mi sie radio, a poprzedni wlasciciel nie ma ksiazki od radia z kodem. Mam pytanie: czy jest mozliwosc naprawienia tego samemu czy musze jechac na przepisanie programu do elektromechaniika? Z gory dzieki za odpowiedzi Pozdrawiam
-
[B5 ADR] Jaki gaz zamontować i jakie będzie spalanie ?
Witam Ja mam Audi A4 1.8 z 95r Okolo dwoch miesiecy temu zalozylem gaz sekwencyjny. Zaplacilem za niego 2700 zl ale jestem bardzo zadowolony. Na sekwencji nie zmmniejszy Ci sie moc samochodu i nie zwiekszy sie spalanie, a tak bylo w instalacjach starszego typu. Polecam LPG Pozdrawiam
-
Kontrolka rezerwy paliwa
Jak chcesz sprawdzic czujnik paliwa to musisz zrobic tak: pod tylna kanapa jest taka czarna plastikowa przykrywka, zdejmij ja i bedziesz mial cztery przewody: dwa grube i dwa cienkie. Musisz wyciagnac te cienkie i zewrzec je ze soba. Jezeli wskaznik pokaze ci full to czujnik masz dobry a jak nic sie nie zmieni to musisz szukac innych przyczyn.
-
przelaczanie biegow na niskich obrotach
witam biegi zazwyczaj przelaczam przy okolo 2000 - 2500 obrotow, gazu nie mam a obroty utrzymuja sie na stalym poziomie. Wymienie filtry, swiece i kable, mysle ze to powinno pomoc. Dzieki za rade
-
przelaczanie biegow na niskich obrotach
czesc Zdeniu on mi sie dlawi prawie na wszystkich biegach ale glownie jak przelączam (bez gazu) z 1 na 2 i jak potem wcisne pedal to sie lekko przydlawi i zaczyna sie rozpedzac
-
problem z ogrzewaniem
Czesc ja tez mam klimatronik i leci mi letnie powietrze zamiast goracego, musze sie tym zajac po swietach
-
przelaczanie biegow na niskich obrotach
Audi A4 1.8 1995 mam problem, poniewaz gdy przelacze bieg z nizszego na wyzszy przy niskich obrotach silnika to auto sie lekko przydlawi, troche szarpnie i dopiero zacznie sie rozpedzac. Nie wiem czy to moze byc spowodowane, czy mogą to byc swiece lub kable? Prosze o pomoc Dzieki [ Komentarz dodany przez: zdeniu: 24-12-2006, 14:30 ] witam Cię kolego i zapraszam do działu Newbie oraz do zapoznania się z regulaminem forum gdy to zrobisz temat zostanie odblokowany :twisted:
-
problem z nawiewem
Audi A4 1.8 1995 Mam auto z klimatronikiem, wyrzuca mi błedy8.3 11.3 11.5 i 15.3. Nie dziala nawiem na szybe i nogi. Czy to moze byc opiywana wczesniej wina silniczkaod sterowania klapkami? Prosze o pomoc dzieki
retting
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta