Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

retting

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez retting

  1. Witam! Tak sie zastanawiam jak przegladam Wasze opinie czy nie odczuwacie delikatnego spadku mocy auta na gazie. Ja jak sie rozpedzam to troche czuje roznice i nie wiem czy jest to normalne czy cos jest nie tak
  2. Witam Mam Audi A4 1.8 95r Jak odlaczylem akumulator to oczywiscie zakodowalo mi sie radio, a poprzedni wlasciciel nie ma ksiazki od radia z kodem. Mam pytanie: czy jest mozliwosc naprawienia tego samemu czy musze jechac na przepisanie programu do elektromechaniika? Z gory dzieki za odpowiedzi Pozdrawiam
  3. Witam Ja mam Audi A4 1.8 z 95r Okolo dwoch miesiecy temu zalozylem gaz sekwencyjny. Zaplacilem za niego 2700 zl ale jestem bardzo zadowolony. Na sekwencji nie zmmniejszy Ci sie moc samochodu i nie zwiekszy sie spalanie, a tak bylo w instalacjach starszego typu. Polecam LPG Pozdrawiam
  4. Jak chcesz sprawdzic czujnik paliwa to musisz zrobic tak: pod tylna kanapa jest taka czarna plastikowa przykrywka, zdejmij ja i bedziesz mial cztery przewody: dwa grube i dwa cienkie. Musisz wyciagnac te cienkie i zewrzec je ze soba. Jezeli wskaznik pokaze ci full to czujnik masz dobry a jak nic sie nie zmieni to musisz szukac innych przyczyn.
  5. witam biegi zazwyczaj przelaczam przy okolo 2000 - 2500 obrotow, gazu nie mam a obroty utrzymuja sie na stalym poziomie. Wymienie filtry, swiece i kable, mysle ze to powinno pomoc. Dzieki za rade
  6. czesc Zdeniu on mi sie dlawi prawie na wszystkich biegach ale glownie jak przelączam (bez gazu) z 1 na 2 i jak potem wcisne pedal to sie lekko przydlawi i zaczyna sie rozpedzac
  7. Czesc ja tez mam klimatronik i leci mi letnie powietrze zamiast goracego, musze sie tym zajac po swietach
  8. Audi A4 1.8 1995 mam problem, poniewaz gdy przelacze bieg z nizszego na wyzszy przy niskich obrotach silnika to auto sie lekko przydlawi, troche szarpnie i dopiero zacznie sie rozpedzac. Nie wiem czy to moze byc spowodowane, czy mogą to byc swiece lub kable? Prosze o pomoc Dzieki [ Komentarz dodany przez: zdeniu: 24-12-2006, 14:30 ] witam Cię kolego i zapraszam do działu Newbie oraz do zapoznania się z regulaminem forum gdy to zrobisz temat zostanie odblokowany :twisted:
  9. Audi A4 1.8 1995 Mam auto z klimatronikiem, wyrzuca mi błedy8.3 11.3 11.5 i 15.3. Nie dziala nawiem na szybe i nogi. Czy to moze byc opiywana wczesniej wina silniczkaod sterowania klapkami? Prosze o pomoc dzieki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.