Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

walec954

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Chyba siada rolka od alternatora właśnie zaświecił się aku zaświeci się i gaśnie czy to morze być przyczyną
  2. Witam przy dodaniu gazu w czasie jazdy wskazówka prędkościomierza opada w dùł przy puszczaniu gazu pokazuje predkosc co morze być przyczyną
  3. po wymianie czujnika z silnikiem wszystko ok ,tylko pozostal problem z prędkosciomierzem przy dodaniu gazu w czasie jazdy opada w duł przy puszczeniu gazu pokazuje prędkość?
  4. Wyskoczył czujnik położenia wałka rozrządu
  5. witam po czyszceniu kolektora i przepustnicy podłączyłem aku , przy odpaleniu silnika zapaliło sie ESP i nie morzna było wyłączyć po 1km zgasło po ponownym uruchomieniu ponownym silnika zaświecił sie CHECK , zaczoł wariowac prędkościomierz przy dodaniu gazu podnosi sie i opada ,auto zle przyspiesza , powoli schodzi z obrotów i buczy .Auto przebieg 160 tys wymieniony rozrząd ,cewki,odma ,wszystkie podcisnienia,
  6. Pierwsze audi mam nadzieje bez problemów

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.