-
Działająca centralka nie reagująca na kluczyk
Witam! Problem jak w tytule, centralka działa od środka, jeżeli wcisniesz bolec w drzwiach to zamyka się WSZYSTKO, jeżeli pociągniesz za klamkę od srodka otwiera wszystko czyli cacy. Natomiast jeżeli próbuję zamknąć auto z kluczyka w drzwiach to nie działa. CO CIEKAWE działa natomiast domykanie szyb z zamka (ale tylko prawej). Rozwiązaniem krótkoterminowym byłoby założenie centralki z pilota (tak mi się wydaje) ale chciałbym jednak doprowadzić to do porządku. Nie ma co polegać na zamykaniu tylko z pilota. Dziękówka z góry za pomoc!
-
1200 obrotów i brak reakcji na gaz
Problem rozwiązany, winowajcą okazała się woda pod ecu. Podszybie na błysk, styki wyczyszczone, dodatkowo uszczelniłem otwór na kable z ecu. Wszystko suchutkie i DZIAŁA!! Dziękuję wszystkim za pomoc, miłego dnia ludziska
-
1200 obrotów i brak reakcji na gaz
Warto wypróbować! ;d Jeszcze raz dzięki
-
1200 obrotów i brak reakcji na gaz
To ciekawe rzeczy Panowie, bo po wyczyszczeniu pojechałem na myjkę ;p i po niej objawy wróciły. Podłączę kompa i sprawdzę wasz pomysł. Dzięki wielkie!!
-
1200 obrotów i brak reakcji na gaz
Witam. Objawy tak jak w temacie. Silnik po odpaleniu wkręcił się na normalne obroty. Po chwili obroty wzrastają do 1200 a następnie brak reakcji na gaz. Dodatkowo mryga kontrolka świec żarowych. Nastawnik po awarii został wyczyszczony po uprzednim wymienieniu filtra paliwa. Wydawało się że jest zabrudzony. Wszystko poskładane i ustawione jak trzeba. Przejechałem około 40km i pojawiły się te same objawy. W czym może być problem? Jakieś sugestie? Znowu go czyścić? Silnik 1.9 AFN
-
Silnik wycieraczek - wymiana nie przyniosła skutku
Witam. Kupiłem audiankę z zatartym silniczkiem wycieraczek. Wymieniłem razem z całym mechanizmem. Niestety okazało się że dalej nie działa. Podejrzewam dwie możliwości: zepsuty kolejny silniczek lub jakas inna usterka, ponieważ silniczek delikatnie poruszał wycieraczki (około 1cm, co przy starym nie miało miejsca) i wracały do swojej pozycji. Słychać cały czas jakby pracował co później odznacza się dodatkowo specyficznym zapachem. Odłączyłem go więc. Czy domyślacie się co może być przyczyna?? Piny wtyczki przeczyściłem i przedmuchałem sprężonym powietrzem. Całe podszybie czyściutkie. Jakiś bezpiecznik?? Z góry dzięki za pomoc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema Jestem Romek, jestem z Nysy. Mam Audi A4 B5 Avant 1.9 TDI AFN. Wcześniej jeździłem samochodami z grupy VAG (Ibiza, Golf). Pozdrawiam
FrankCadillac
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta