Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Skora22

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Wcześniej działało to i to..
  2. Cześć, mam problem wyskoczył mi błąd doswietlanie zakrętów, wymieniłem żarówki h7 na nowe (obydwie) błąd skasowany i po przejechaniu wyświetla się na nowo.. Co to może być, komputer pokazuje błąd 51 lewej strony doswietlenia.. Z góry dziękuję za pomoc
  3. Cześć, mam problem z doświetlaniem w lampie, doswietlanie z halegena działa ale te z lampy nie, wymieniłem żarówki h7 a komputer po usunięciu błędu dalej pokazuje to samo błąd 51 lewej strony... Pomocy
  4. Skora22 opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam, mam ze swoim skarbem , 1,2 do odcięcia, 3 i 4 po niecałych 3 tys. awaryjny. Niestety nie znam się za bardzo i nie chce grzebać samemu. Dziś bylem u mechaniora podpiąć pod vaga, jedyny błąd był związany z kolektorem ssącym, regulacja ciśnienia czy jakoś tak. Autko nie kopci a przynajmniej nie zauważyłem , nie pobiera oleju, użytkowane w rodzinie juz 7 lat ja latam 2 rok, wcześniej auto działało na niskich obrotach, a widziałem że to również może być przyczyna. Znalazłem jeden wyciek, pod turbina idzie taka wygięta rurka i ewidentnie nawet na moje nie ogarnięte oko jest tego tam za dożo. I takie pytanko ile może kosztować (jak nazwał to fachowiec WWZ) wyciągniecie, wyczyszczenie wszystkich przewodów od turbiny i tego dolotu całego no i zamontowanie. Z góry dzieki za pomoc. Pozdrawiam
  5. Witam, mam ten sam problem ze swoim skarbem , 1,2 do odcięcia, 3 i 4 po niecałych 3 tys. awaryjny. Niestety nie znam się za bardzo i nie chce grzebać samemu . Dziś bylem u mechaniora podpiąć pod vaga, jedyny błąd był związany z kolektorem ssącym, regulacja ciśnienia czy jakoś tak. Autko nie kopci a przynajmniej nie zauważyłem , nie pobiera oleju, użytkowane w rodzinie juz 7 lat ja latam 2 rok, wcześniej auto działało na niskich obrotach, a widziałem że to również może być przyczyna. Znalazłem jeden wyciek, pod turbina idzie taka wygięta rurka i ewidentnie nawet na moje nie ogarnięte oko jest tego tam za dożo. I takie pytanko ile może kosztować (jak nazwał to fachowiec WWZ) wyciągniecie, wyczyszczenie wszystkich przewodów od turbiny i tego dolotu całego no i zamontowanie. Z góry dzieki za pomoc. Pozdrawiam
  6. Witam, mam ten sam problem ze swoim skarbem, 1,2 do odciecia, 3 i 4 po niecalych 3 tys. awaryjny. Niestety nie znam sie za bardzo i nie chce grzebac samemu . Dzis bylem u mechaniora podpiac pod vaga, jedyny blad byl zwiazany z kolektorem ssacym, regulacja cisnienia czy jakos tak. Autko nie kopci, nie pobiera oleju, uzytkowane w rodzinie juz 7 lat ja latam 2 rok, wczesniej auto dzialalo na niskich obrotach, a widzialem ze to rowniez moze byc przyczyna. Znalazlem jeden wyciek, pod turbina idzie taka wygieta rurka i ewidetnie nawet na moje nie ogarniete oko jest tego tam za duzo. I takie pytanko ile moze kosztowac (jak nazwal to fachowiec WWZ) wyciagniecie, wyczyszczenie wszystkich przwodow od turbiny i tego dolotu calego no i zamontowanie. Z gory dzieki za pomoc. Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.