Killer098

• Dołączył

• Ostatnia wizyta

Odpowiedzi opublikowane przez Killer098

1. W a4 b7 na 99% były tylko bixenony, nie było tam żadnych żarówek H1/4/7 tylko żarówki do jazdy dziennej (obudowa ba15s). Jest dokładnie tak jak mówisz, w soczewce siedzi przesłona i elektromagnes, mało tego jak dobrze wsłuchasz się to dobrze słychać jak przesłona otwiera się jak uruchamiasz światła drogowe

2. Trochę wiochà zalatuje. Jak masz bixa z DRL , to wrzuć w nie LED i po sprawie. A efekt ładny ! :)

Jakie ledy pasują w miejsce zwykłych żarówek DRL ? :D

Żarówki led do świateł dziennych w obudowie BA15s. Obczaj sobie np. na motohid.pl

3. W kodowaniu musiałby się ktoś inny wypowiedzieć bo po prostu nie ogarniam tego za dobrze, zdziwiło mnie to że była mowa o cabrio a sterownik pokazał błąd tylnych drzwi lewych/prawych, cabrio nie ma tych drzwi, chyba że się mylę. Jedynie co przychodzi mi na myśl to skasować wszystko jeszcze raz i spróbować odłączyć aku na dłuższy czas. Fajnie byłoby jakby wypowiedział się jeszcze ktoś starszy doświadczeniem wśród tych samochodów ;)

4. Trochę Ci ich wysypało, wykasuj te błędy i zobacz czy zmieniło się coś. Podejrzewam że nie gaśnie Ci podświetlenie przez błędy związane ze sterownikiem drzwi, sterownik może "myśleć" że są one otwarte i nie gaśnie podświetlenie tych przełączników/przycisków. Jak już mówiłem spróbuj wykasować te błędy.

5. LPG to TFSI??

???? Możesz sprecyzować pytanie ?

Podejrzewam że zamiast t miało być d czyli LPG do TFSI.

Technika idzie do przodu, są już 5 generacje, tzw. faza ciekła i to nawet do TFSI lecz są one troszkę drogie :wink:

6. Czy legalne ? Na pewno nie, tylko org. lampy mają homologację xenonu

Poza tym reflektor musi mieć soczewkę bo jak założysz do zwykłych odbłyśników hidy to będziesz oświetlał też przelatujące samoloty :wink:

Czy dobre ? To zależy jaką kupisz chińszczyznę, droższą czy tańszą

Ogólnie nie polecam Ci hidów, lepiej dozbieraj i kup bixenon, jedna lampa z przetwornicą powinna kosztować około 600 zł z przetwornicą (znany portal aukcyjny).

Pamiętaj też że pojazd musi posiadać system poziomowania i czyszczenia lamp, ale w praktyce ludzie nie rzadko zakładają tylko zaślepki spryskiwaczy na zderzak, a regulację (poziomowanie) zostawiają ręczną. Jak mało Ci to odsyłam do lektury :wink: ---> http://a4-klub.pl/index.php?/topic/32669-xenon-czy-ktos-zakladal/

7. Sam jeżdżę na castrolu i też wyczytałem gdzieś o tym że jakieś nagary robią się na tym oleju, za parę miesięcy szykuje mi się wymiana.

Jaki olej polecacie ? I trzeba robić jakąś płukankę jak przejdę z castrola na coś innego ? Jeśli tak to wygląda to tak że dolewam płukankę do starego oleju na krótko przed wymianą ?

8. Dobrze byłoby sprawdzić to u mechanika jakimś miernikiem ciśnieniowym, czy pompa daje jakieś ciśnienie. Równie dobrze może to być jakiś czujnik od oleju, vag nie wywalił kolejnych błędów ?

9. Wydaje mi się że uszkodzona wiskoza wyje :wink: ale to tak poza tematem.

Błąd P0642 nie jest czasem spowodowany przez przepustnice albo jakąś nieszczelność ?

Jedno jest pewne, nie pracuje to poprawnie.

10. Witam Was Drodzy Klubowicze

Od niedawna jestem szczęśliwym (i oby tak zostało:wink:) posiadaczem Audi A4 B7.

Na imię mi Artur, jestem stosunkowo młody, mam rocznikowo 22 lata i mieszkam w jednej z dzielnic Bytomia.

Mam nadzieję że w razie jakiś problemów związanych z samochodem dogadamy się bez problemu.

A więc Witam Was Wszystkich jeszcze raz.