Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bolek 78

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bolek 78

  1. Witam.Mam taki problem ponieważ wczoraj zapaliła mi się kontrolka temperatury. Płynu było poniżej min.więc uzupełniłem i dalej to samo.Na wyświetlaczu pisze coś takiego ,,żeby wyłączyć silnik i sprawdzić poziom płynu chłodzącego''. Dodam jeszcze że jak odpiąłem czujnik to włączył się wentylator.
  2. bolek 78 odpowiedział(a) na bolek 78 temat w 1.9TDI
    Dzięki za radę,ja chłodnice mam nową ,więc myślę, że powinna być szczelna.
  3. bolek 78 odpowiedział(a) na bolek 78 temat w 1.9TDI
    Dzięki kolego za podpowiedź .
  4. bolek 78 opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam.Od kiedy zacząłem używać klimy ,zauważyłem olej na chłodnicy klimatyzacji.Na początku myślałem ,że to jakieś zanieczyszczenie ,(sam nie wiem po czym) ale jak drugi i trzeci raz wycierałem chłodnice i dalej jest zasyfiona ,to chyba coś nie tak? Miał ktoś podobny przypadek?
  5. bolek 78 odpowiedział(a) na bolek 78 temat w 1.9TDI
    Wiesz,że na to nie zwróciłem uwagi dzięki za podpowiedź.
  6. bolek 78 opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam.Panowie mam pewien problem,ponieważ podczas jazdy gdy otworzę okno ,czuć spaliny wewnątrz samochodu. Gdy zamknę okno problem znika, po wstępnych oględzinach mogę stwierdzić,że wydech szczelny,ma ktoś jakieś pomysły? Dzięki.
  7. Kurcze dzięki kkam może to głupie ale nie pomyślałem o tym dzięki że mnie oświeciłeś pozdrawiam.
  8. Witam. Panowie mam dziwne objawy odnośnie ogrzewania.Gdy ustawię temp.na np.19-stC wszystko jest dobrze dmucha ciepłe powietrze ale tak przez około 10 minut,później dmucha chłodniejszym ,jeśli zwiększę temperature np.do 20-st C znów dmucha przez chwile ciepłym i po chwili chłodne. Macie jakieś pomysły?.Dzięki za każdą podpowiedź.
  9. Walnienty masz czujnik płynu chłodzącego i przez to włancza si ę wentylator.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.