Skocz do zawartości
IGNOROWANY

auto ma 90C a leci zimne powietrze


pavvel89

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem typu, auto ladnie rozgrzewa sie do 90C daje ogrzewanie przez pare minut / pare kilometrow wieje dana temperatura ,a po jakims czasem zaczyna wiac chlodem / letnim powietrzem

Mam vcds nic nie wykryl, wezyki sa nagrzane jak trzeba, plyn chlodzacy jest, klapki dzialaja jak trzeba.

Jakis pomysl co to moze byc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że VCDS nic Ci nie wykrył - to czego byś oczekiwał.

Np. VCDS mówi - wymień czujnik temperatury wnętrza.

Tak dobrze nie ma.

Sprawdź wszystkie czujniki musi być gdzieś zła wartość. Nie sprawdzaj błędów.

Sprawdzaj wartości rzeczywiste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc wszystkim dla waszej wiadomości sprawdziłem tak jak jest na filmiku że nie trzeba demontowac calej deski tylko oslony i mozna sie dostac do nagrzewnicy ja dziś tak zrobiłem nie było dużo roboty a się udało ;-) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś chyba zaginął ten post ale maszt tutaj linka do audizine.

Są fotki krok po kroku jak i co.

Juz kilka osób z forum ogarniało temat i się da to zrobić bez większych problemów

http://www.audizine.com/forum/showthread.php/403682-B6-A4-Heater-Core-DIY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż tyle polepszyli w porównaniu z modelem audi 80 i a4 b5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie odnosnie nie grzania sie plynu.Samochud mam odpalony okolo 15min sprawdzam plyn w zbiorniczku a on chlodny,silnik jest cieply rura od termostatu niby ciepla,w kabinie cieplo,temperatura silnika pokazuje 90'C.Jest cos nie tak czy sa jakies 2 obiegi jak sie termostat otwiera?mial ktos taki problem czy mi sie tylko zdaje ze jest zle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przejedz sie i dopiero sprawdz

ostrożnie odkrecaj korek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przejedz sie i dopiero sprawdz

ostrożnie odkrecaj korek

wiesz ja mialem calkowity remont silnika,rozrzad sie rozwali i wszystko skladane w serwisie bylo ale mam watpliwosci a potrzebuje rady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Panowie mam dziwne objawy odnośnie ogrzewania.Gdy ustawię temp.na np.19-stC wszystko jest dobrze dmucha ciepłe powietrze ale tak przez około 10 minut,później dmucha chłodniejszym ,jeśli zwiększę temperature np.do 20-st C znów dmucha przez chwile ciepłym i po chwili chłodne. Macie jakieś pomysły?.Dzięki za każdą podpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest ok. Na klimatroniku ustawiasz jaka ma być temperatura w pojeździe. Jeżeli zwiększysz temp to zacznie dmuchać ciepłym, aby jak najszybciej uzyskać docelową temperaturę. Po osiągnięciu docelowej temperatury może dmuchać np chłodniejszym oraz klimatronik może zmniejszyć siłę nawiewu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam taki problem temperatura dochodzi mi do około 65 stopni i nic więcej jak chwile postoje to spadnie o parę stopni kiedyś jak go pogoniem to osiągnął te 90 ale nie na długo i teraz mierzyłem temperaturę w zbiorniku płynu i pokazuje podobnie jak na zegarkach co to może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Górę mam ciepła a dół przy termostacie zimny właśnie ale powiem tak ciepłe powietrze leci aha jaki najlepszy:termostat?

Witam termostat zmieniony i pomogło temperatura na 90 i trzyma ale mam zimny dół chłodnicy i wąż od termostatu odpowietrzone dobrze bylo

Witam termostat zmieniony i pomogło temperatura na 90 i trzyma ale mam zimny dół chłodnicy i wąż od termostatu odpowietrzone dobrze bylo

Witam termostat zmieniony i pomogło temperatura na 90 i trzyma ale mam zimny dół chłodnicy i wąż od termostatu odpowietrzone dobrze bylo

Witam termostat zmieniony temp trzyma 90 ładnie ale chłodnice mam zimna tzn wąż górny ciepły a dolny zimny razem z termostatem tak ma być przy tych temperaturach na dworze Ale dodam że grzeje dobrze na hi aż parzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...