-
Problem z klimatyzacja w A4 B6
Właśnie sprawdzone vcdsem i nie pokazało żadnego błędu... ?
-
Problem z klimatyzacja w A4 B6
Witam szanowne grono. Uprzejmie proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu a mianowicie. Pacjet to a4 b6 mam problem z klimatyzacja ,raz mogę załączyć a raz nie ,bezpieczniki sprawdziłem są nie spalone.sprezarka się załącza i chłodzi ale wiatrak klimatyzacji się nie odpalą (wiatrak sprawdzony na na krótko u elektryka i odpala) miał ktoś z was taki problem? Dodam że wyczytałem iz moduł wiatraka mógł się uszkodzić. Dodaję zdjęcie modułu.
-
Dziwna praca silnika.
- Dziwna praca silnika.
Mogę dodać do tego że jak wcisne sprzeglo to czuć na pedale bicie i po środku tunelu słychać jak by walenie. Wyczytałem że to może być dwumasa.- Dziwna praca silnika.
Witam potrzebuje pomocy. Posiadam A4 B6 3.0 quattro wczoraj parę razy powciskalem dość mocno i nagle auto od 1500rpm zaczyna dziwnie pracować tzn zaczyna treść silnikiem i cała karoseria, robi się dziwne brzmienie w środku. Na wolnym pracuje równo, reakcja na gaz jest ok.- Prosba o pomoc odnosnie felgi
17 7j 45et a tam te chce kupic na zime Wiec moze ktos z was ma dobra rade na to.felga 16 ori biedronka od a4 b6 avant b6 v6 seryjnie wychodzila na 215/55 R 16 wiec o zacisk nie bedzie haczyc, ta 16 ktora chcesz zalozyc bedzie wystawac o 1cm do zewnatrz i o 0,3cm do wewnatrz wiecej w porownaniu do 17 ktora masz obecnie czyli bedzie ok nie mam sie co martwic bo znalazlem 16 7j 42 et- Prosba o pomoc odnosnie felgi
17 7j 45et a tam te chce kupic na zime Wiec moze ktos z was ma dobra rade na to.felga 16 ori biedronka od a4 b6 avant- Prosba o pomoc odnosnie felgi
Witam was koledzy mam problem bo nie moge znalesc nigdzie czy te felgi beda pasowaly chodzi mi o 16 et 42 7,5J do a4 b6 3.0 v6 asn.czy nie beda wadzily o zaciski.Wiem ze temat sie ponagla.Pozdrawiam- Prosba o pomoc odnosnie felgi
Witam was koledzy mam problem bo nie moge znalesc nigdzie czy te felgi beda pasowaly chodzi mi o 16 et 42 7,5J do a4 b6 3.0 v6 asn.czy nie beda wadzily o zaciski.Wiem ze temat sie ponagla.Pozdrawiam- plastik i silniczek pompowania lędżwi.
witam czy wie ktos jakie to sa numery w aso tych czesci?lub moze ktos z was to ma? https://zapodaj.net/688f55998b954.jpg.html jak cos prosze o Priv pozdrawiam- generalny remont ASN
o co dokladnie pytasz ja robilem remont bo rozrzad sie wysypal- Głośna praca pompy
mam taki sam problem od rana ze slychac cos prze okolo 5 min i pozniej cisza przez caly dzien dopiero po okolo 4 godzinach jak nie smigam to cos slychac ze grechocze bez krecenia kierownica,bedzie to pompa wspomagania?- Wymiana rozrządu - procedura
kolego ja caly rozrzad kupilem za 915zl czesci INA- Dziwne dzwieki po odpaleniu i nagrzaniu sie
Witam jak odpale silnik po nocy to slychac jakies grechotanie nie wiem czy to pompa wspomagania (łozysko w pompie),czy tez moze byc to dzwiek z napinacza paska klinowego (rolka).po pewnym czasie to cichnie. 2 sprawa to jak silnik jest juz cieply slychac dziwne cykanie w przy kole od pasazera. Prosze o pomoc.pozdrawiam- Spadek temperatury płynu chłodzacego
Panowie mam pytanie zrobilem 80km i plyn w zbiorniczku delikatnie sie letni zrobil na wsazniku pokazuje 90'C i ani w dol ani w gore nie rusza sie wskazowka.mam pytanie czy wszystko jest oki czy tez cos sie dzieje ze plyn w zbiorniczku sie nie grzeje.Dodam ze jedna glowica cieplejsza od 2.Prosze o pomoc - Dziwna praca silnika.