Skocz do zawartości
IGNOROWANY

auto ma 90C a leci zimne powietrze


pavvel89

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam taki nie typowy problem. Wymieniłem kawałek węża wody od instalacji LPG bo był dziurawy i uciekał płyn. Wstawiłem nowy waz i teraz mam problem bo nie leci mi cieple powietrze do kabiny tylko bucha zimne :( Przed zabiegiem wszystko było ok. Odpowietrzałem układ ale nic to nie daje :( Wskazówka na 90c i cały czas zimno. Co to może być ? Staram się mało jeździć żeby nie przegrzewać silnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Wojciech Melnik napisał:

Witam mam taki nie typowy problem. Wymieniłem kawałek węża wody od instalacji LPG bo był dziurawy i uciekał płyn. Wstawiłem nowy waz i teraz mam problem bo nie leci mi cieple powietrze do kabiny tylko bucha zimne :( Przed zabiegiem wszystko było ok. Odpowietrzałem układ ale nic to nie daje :( Wskazówka na 90c i cały czas zimno. Co to może być ? Staram się mało jeździć żeby nie przegrzewać silnika

nic mu się nie stanie 

przejedź się nim na większych obrotach, gdzieś jest banka powietrza, musi ja przepchnąć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Wojciech Melnik napisał:

ale myślę ze to z silnika ;/

a skad ma byc ?

daj mu w d.... i się.odpowietrzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Dev napisał:

a skad ma byc ?

daj mu w d.... i się.odpowietrzy

I do tego dziwne zbiornik gdzie jest płyn chodnicy jest cały zimny chyba tak nie powinno być ? Bo się dawać mu w d*pę żeby gdzieś pompa wody mi się nie rozsypała albo rozrząd nie mówiąc już o silniku tak mnie straszono żebym wcale nie jeździł autem żeby go nie przegrzać ? Nie ma obiegu plyn chodnicy nie wraca chyba powrotem do zbiornika ? Tzn ze jest zapowietrzony ? 

Edytowane przez Wojciech Melnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro zmieniłeś tylko jeden przewód a wcześniej wszystko było w porządku to nie ma innego powodu że nie masz ogrzewania tylko zapowietrzony układ. jedz na jakaś obwodnice czy inna dobra drogę to rozpędz go do 120-150km/h i przytrzymaj 2-3minuty

weź ze soba banke z G12 bo na pewno wyskoczy Ci info o niskim stanie plynu po takiej jezdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...