-
SEAT LEON III podświetlenie panelu
Witam, miał ktoś taki przypadek , że nie podświetla (po załączeniu świateł ) panelu nawiewu i przycisków nad ?Tam są żarówki czy diody ? może to wina bezpiecznika ? jak tak to który i gdzie ? Umieszczam film na youtube https://youtu.be/LVznIFpCSCk POZDro
-
SEAT LEON III
Witam, miał ktoś taki przypadek , że nie podświetla (po załączeniu świateł ) panelu nawiewu i przycisków nad ?Tam są żarówki czy diody ? może to wina bezpiecznika ? jak tak to który i gdzie ? Umieszczam film na youtube https://youtu.be/LVznIFpCSCk POZDRAWIIAM
-
Swap
Elegancko, niech służy jak najdłużej, najslusniejszy swap w tym modelu ceny przystępne. Napisz na priv żeby mieć kontakt bo w niedalekiej przyszłości i też bd ogarniał ten temat
-
Swap
Super sprawa, ile taka przeróbka?Możesz napisać ile co kosztowało i ile usługa w Wawie?
-
Swap
Witam no i jak to finalnie się skończyło, w ogóle to gratuluję zawziętości. Długo też szukałem takiego tematu i żeby to ktoś ogarnął. Nie wiem dlaczego, fachowcy aż tak się tego boją skoro tu jest pokazane, że się da tylko trzeba chcieć. Kto pyta o sens to chyba nigdy nie miał zwyklego 1.8T . Wracając do meritum to udało się wszystko dopiąć tak jak należy ?
-
a4b6 1.8t bex szarpanie + błąd
Także uważam, że emulator 1 sondy jest zbędny kompletnie. Wymień też te świece dla świętego spokoju.
-
a4b6 1.8t bex szarpanie + błąd
Pozdrawiam Cię Przem 8
-
a4b6 1.8t bex szarpanie + błąd
- a4b6 1.8t bex szarpanie + błąd
Oto świece do Twojego modelu, dedykowane http://allegro.pl/swieca-ngk-laser-platinum-pfr6q-6458-i5963802718.html W LPG należy zmieniać częściej niż 30 000 ja wymieniam co 20 000. Nie polecam dedykowanych do LPG bo cena troche droższa ale nie nadają się przy zimnych startach bo są zalewane.- a4b6 1.8t bex szarpanie + błąd
Świece wymieniłeś?- a4b6 1.8t bex szarpanie + błąd
Nie brednie tylko fakty, słyszałeś o czymś takim jak fala zwrotna? Dobrze to omówił Michu- a4b6 1.8t bex szarpanie + błąd
Przy obciążeniu sterowanie dawki paliwo powietrze i samo sterowanie turbiny może dawać takie objawy spowodowane przechodzeniem tryb awaryjny. Zarówno LPG jak i benzyna tak się dzieje ? Jeśli tylko gaz to możesz mieć filtry zapchane lub któryś wtrysk nie wydala.- a4b6 1.8t bex szarpanie + błąd
Myślę że warto wstawić ten kat, gdyż zmniejszy się spalanie i auto powinno być mocniejsze. Mapa jest wystrojona do kata i wszystkie odchyły od tego wystrojenia tzn modyfikacja typu downpipe raczej szkodzi niż pomaga. Po za tym kat jest tak skonstruowany, że tworzy swoistego rodzaju podciśnienie wpomagając odpowiednie odprowadzenie spalin. Nie masz mam nadzieje wstawionej strumiennicy- a4b6 1.8t bex szarpanie + błąd
Dokładnie, Checi +koszt emulatora niewielki wiec warto sprawdzic . No i skasowac bledy.- Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Znalazłem w necie identyczny problem. Czyszczenie smoka i wymiana oleju pomogła. Przeczytaj komentarze. - a4b6 1.8t bex szarpanie + błąd