Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Swap


piotr827

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba ciężko bo B7 i B8 mają całkowicie inaczej umiejscowiony silnik. W B7 jest przed przednią osią, w B8 na osi więc na moje może być ciężko ale specjalistą nie jestem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma z tym raczej problemu, mam Exeo czyli b7 z silnikami od b8, ale jak wiadomo są tam tez silniki z b7. 

Umiejscowienie silnika w b7 i b8 zależy w głównej mierze od skrzyni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się ale jest lipa z elektryką !!!  A raczej jest prze.....bane. problem z ABS z prędkościomierzem obrotomierzem itp. !! 

received_281440695876533.jpeg

Edytowane przez travel2345
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś więcej w temacie, ogarnął już ktoś takie cudo ? Jak z mechaniką, wszystko pasuje bez rzeźby ? Z elektryką aż tak duży problem ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

received_638231626632668.jpegJest dobrze auto już na półmetku silnik pali auto jeździ jest zajebiś...cie dolot wyspawany tip też mój  ziomek ten który robił tą szczepionkę uruchomił prędkościomierz i ABS. Został obrotomierz klimatyzacja  temperatura silnika ESP itp. ale to już zawieźlismy auto do Warszawy żeby chłopaki ogarneli resztę. Na zdjęciu jeszcze prowizoryczny dolot ale nie mam jeszcze zdjęć z finalnego efektu. 

 

IMG_20190206_214232.jpg

Edytowane przez travel2345
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam no i jak to finalnie się skończyło, w ogóle to gratuluję zawziętości. Długo też szukałem takiego tematu i żeby to ktoś ogarnął. Nie wiem dlaczego, fachowcy aż tak się tego boją skoro tu jest pokazane, że się da tylko trzeba chcieć.  Kto pyta o sens to  chyba nigdy nie miał zwyklego 1.8T . Wracając do meritum to udało się wszystko dopiąć tak jak należy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, tak auto odebrane z warszawy licznik uruchomiony ! Zawiozlem audiolke do ziomka na skończenie dolotu i wydechu, potem program no i trzeba zarejestrować wóz. Jeszcze raz trzeba będzie do chłopaków podjechać jak już będą skończone wydechy itp. bo potrzebują auto jeżdżące po ulicach żeby dopiąć wszystko na zicher ? jeszcze wywala czasami esp błąd ale powiedzieli że to zrobią :) i po programie mam nadzieje że około 320 k04 powinno dmuchnąć 

IMG_20190329_191204.jpg

IMG_20190329_190804.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super sprawa, ile taka przeróbka?Możesz napisać ile co kosztowało i ile usługa w Wawie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

--Budowa silnika czyli ( korba kuta, sprawdzenie korby, planowanie bloku, szkiełkowanie bloku i malowanie, honowanie bloku, głowica dotarte zawory, splanowana, nowe prowadnice jakies, nowa pompa oleju, nowe panewki, nowy termostat, uszczelki nie uszczelki simeringi no wszystko nowe co dało się wymienic już nie pamiętam wszystkiego ?ale na gotowo plus turbo i dolot i wydech około 15tys

--przeróbka z tfsi na  turbo 4tys sama robota 

-- Warszawa około 3tys z transportem 

--program około 800zl 

Pomimo silnika kupa roboty ? jeszcze żeby była perełka ? received_325446878304761.jpeg

received_936221729914471.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elegancko, niech służy jak najdłużej, najslusniejszy swap w tym modelu :) ceny przystępne. Napisz na priv żeby mieć kontakt bo w niedalekiej przyszłości i też bd ogarniał ten temat

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.03.2019 o 18:45, dota4fun napisał:

  Kto pyta o sens to  chyba nigdy nie miał zwyklego 1.8T

miał i nie chce mieć...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mogę prosić o kontakt do Warszawy, auto już mam przerobione, jeżdżące, zostało tylko zgrać komunikację silnika z zegarami i esp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...