Treść opublikowana przez piotr827
-
Kanał przewodow cewki
-
Świecą się kontrolki audi a4 b7 1.8t
Jutro jeszcze sprawdzę odnośnie 3 punktu bo w bezpiecznikach były dwa grube kable I połączyłem się do jednego z nich może w tym jest problem nie ten kabel
-
Świecą się kontrolki audi a4 b7 1.8t
-
Świecą się kontrolki audi a4 b7 1.8t
Dzień dobry dokładałem sobie pdc tyl po tym odpaliłem auto i wysypało się kontrolki od abs kontroli trakcji recznego air bag przy dokładaniu pdc odłączyłem tylko kostke od modułu świateł szarą żeby mieć lepsze miejsce do łączenia kabelków czy to był by powód kable łączyłem według schematu . Z poduszkami nie idzie sie wogule połączyć Wymieniłem też bezpiecznik 7 bo obudowa była popękaną
-
Sportowy katalizator
Witam montował ktoś wkład sportowego katalizatora kateko do 1.8t interesują mnie oczywiście wymiary samego wkładu i przepustowość moc silnika okolice 230km
-
Montaż elektrycznych szyb z tyłu w A4 B7
Dzień dobry zamierzam dołożyć elektryczne szyby tyl w audi a4 b7. Zakupiłem panel sterowania od kierowcy tylne tapicerki z okablowaniem i wiązki które idą od słupka b w tylne drzwi i silniczki. Ma ktoś wiedzę jak zrobic resztę jakie kable i gdzie wpiąć od słupków b do modułu komfortu i później do bezpieczników za wszelkie info dziękuję. W aucie mam modul komfortu z końcówka bp powinien ogarnąć po kodowaniu ?
-
Dołożenie dezaktywacji poduszki w A4 B7
Dziękuję kolego z grupy na google czytałem podobny opis moze ten sam ale tam zdjęcia były już nieaktywne (nie szło ich otworzyć) jeszcze raz dzieki
-
Dołożenie dezaktywacji poduszki w A4 B7
Dzień dobry posiadam ktoś wiedzę i może się nią podzielić o samodzielnym montażu zestawu dezaktywacji poduszki przedniej pod co się wpiąć , gdzie itd
-
Różnica w świeceniu soczewki 2.5" vs 3" w A4 B7
Witam czy ktoś może podzielić się opinią kto zwiększył soczewkę w aucie czy jest duża różnica w świeceniu i oczywiście jakiej marki najlepiej kupić
-
Do czego służy i jakie są oznaki zużycia zaworu 06A129101A w A4 B6 1.8T?
A jeśli ten grzybek jest cały zapocony olejem to już nadaje się do wyrzucenia.
-
Głuche pukanie w środku
Po zakluczeniu auta te pukania ustają jak odklucze to znów są dochodzą z okolic kierownicy
-
Głuche pukanie w środku
Dzień dobry dzisiaj czekając w aucie zauważyłem że co kilkanaście sekund coś pstryka puka kilkakrotnie i ustaje i tak w kółko auto oczywiście zgaszone bez kluczyków w stacyjce. Jakieś podpowiedzi co to może być
-
Swap skrzyni
Witam mam audi a4 b7 1.8t napęd na przód skrzynia manual 5 biegow z tempomatem 2005r. Chcę włożyć skrzynie 6 biegów manual napęd na przód teraz pytanie jaka skrzynie najlepiej zamontować z jakiego silnika jaki kod skrzyni zależy mi na tym aby jak najmniej trzeba było wymieniać części i na długim 6 biegu w trasy . Co byście polecili pozdrawiam
-
Auto nie kręci
Witam dzisiaj chciałem odpalić auto niestety w ogóle nie kreci kontrolki się świecą a ako nowe obstawiał bym rozrusznik jednak ustawienia daty godziny sie zresetowały i radio tez tak jak bym odłączył akumulator jednak tego nie robiłem klemy są dokręcone dobrze macie jakiś pomysł co się mogło zadziać
-
Dodatkowa skrzynia basowa
Aha to super dzięki jeśli można wiedzieć wzmacniacz w którym miejscu został zamontowany
-
Dodatkowa skrzynia basowa
Witam czy dokładał ktoś dodatkowa skrzynie basową w boczek bagarznika ? Jeśli tak to jest duża różnica i czy warto
-
Bi-xenon czy Bi-led?
Witam czy ktoś z grupy przerabiał bi xsenon na bi led jeśli tak to jaka jest różnica , czy warto przerabiać czy może lepiej zostać na bixsenon i go zregenerować
-
Poci się wąż od turbo
Ok dzięki za odp
-
Poci się wąż od turbo
Witam po zamontowaniu ic centralnegodo 1.8t a4 b7 poci mi się wąż idący od turbo do intercoolera dokladnie na łączeniu intercoolera. Opaski mam grube fmica skręcona juz na maksa moje pytanie czy tez mieliście w tym miejscu problem po założeniu fmica czy może macie jakieś inne opaski lepsze zamontowane
-
Rozpurka kielichow
Witam posiadam rozpórke na kielichy orginalna do audi a4 b7 numer 8E1805645 pytanie jak i gdzie ją przykręcić patrzyłem mniej więcej przy kielichach ale coś mi nie pasuje na otwory i wogule tak jak by miejsca na nią nie ma ktoś dokładał taką rozpórke
-
Pęknięta szyba drugi raz
Zamowie rozporke moze troche usztywni
-
Pęknięta szyba drugi raz
Witam rok temu pękła mi szyba czolowa pęknięcie szło od polowy słupka auto bylo sprawdzane nie jest powypadkowe na dodatek Panu który wymieniał szybę kazałem sprawdzić te miejsce gdzie szyba pekla czy nic nie widać na słupku mówił że wszystko było w porządku nie bylo nic widać żeby bolo cos pawane itd. Dwa tygodnie temu udezyl kamień w środek szyby zrobił się mały odprysk. Dzisiaj pekla ki szyba znów przy słupku w tym samym miejscu co rok temu. Czy ten kamień mógł to spowodować czy raczej zly montaż szyby.
-
Fmic 1.8t pytanie
Aha rozumiem czy pamiętasz może jaka jest średnica tych rur
-
Fmic 1.8t pytanie
Witam będę montować fmic do a4 b7 1.8t moje pytanie to co zrobic z starą rurą tą co jest przykręcana do belki co idzie nią powietrze do ic . Ta rura chyba coś podtrzymuje? Czy ją zostawić i zaślepić otwory
-
Polepszenie jakości dźwięku
Nie wymienię radia orginal to orginal po prostu musi zostać patrzyłem tez ostatnio na glosniki audio system x165 evo podobno najlepsze pod orginalne radio grają lepiej niż orginalne glosniki ktoś ma moze potwierdzić ktoś ma