Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siluk

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siluk

  1. Ja mam presidenta johny II + antena mocowana na stałe do relingu dachowego.
  2. Kolego oby to nie było nic grubego. U mnie jak telepalo silnikiem to skończyło sie na wymianie, poduszek silnika, koła dwumasowego wraz ze sprzęgłem i regeneracji pomopowtrysku ale przestało telepać
  3. Miasto przy delikatnej jeździe 6,5 l przy dynamicznej jeździe 8-9 l, trasa 5,5 - 6,5 l. Opony 245/45/17.
  4. siluk odpowiedział(a) na siluk temat w Pomorskie
    Trochę późno się zorientowałem ale pierwszy post zmieniony.
  5. Witam wszystkich, od dłuższego czasu na wolnych obrotach trzęsie budą. Wymieniłem koło dwumasowe wraz ze sprzęgłem, zawór egr, pompki były czyszczone i wymienione uszczelniacze, poduszki pod sinikiem (dwie z ASO) i turbina po regeneracji. Trzęsienie budą - było wyczuwalne przed wymianą poszczególnych części i po. Przejechane mam ok 302 000 km Proszę o ocenę logów. STATYCZNE: Grupa 000: http://vaglog.pl/log_232327.html Grupa 001: http://vaglog.pl/log_232328.html Grupa 003: http://vaglog.pl/log_232329.html Grupa 004: http://vaglog.pl/log_232331.html Grupa 007: http://vaglog.pl/log_232324.html Grupa 013: http://vaglog.pl/log_232325.html Grupa 018: http://vaglog.pl/log_232330.html Grupa 023: http://vaglog.pl/log_232326.html BASIC SETTINGS: Grupa 000: http://vaglog.pl/log_232341.html Grupa 003: http://vaglog.pl/log_232342.html Grupa 011: http://vaglog.pl/log_232340.html
  6. siluk opublikował(a) temat w Pomorskie
    Polecam firmę MW Motorline z Gdańska (dawniej z Sopotu) - bardzo profesjonalni fachowcy, którzy znają się na samochodach AUDI, mają bardzo dużą wiedzę i bardzo przystępne ceny. Z pewnością będę korzystał z usług tej firmy. MW Motorline ul. Słowackiego 83 Gdańsk 502 453 273 https://www.facebook.com/mwmotorline
  7. Witam serdecznie, od kilku dni jestem posiadaczem Audi A4 B6 Avant 1.9 tdi 130 KM.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.