sciągłem węże od pompy i nic nie podaje nawet jak próbuje uruchomić silnik . A który to bezpiecznik ? i gdzie jest w skrzynce z boku z resztą
pozdrawiam
Witam
mam mały problem z moją audi mianowicie nie chce odpalić gdy podtrzymuje ją na samostarcie chwile aż nie wskoczy na LPG to gaśnie i nie odpali sama gdy juz wskoczy na gaz chodzi bez zarzutu gdy z powrotem przełączę na benzyne to gasnie .Obstawiam ze to pompa od paliwa zdechła .
Miał ktos podobny przypadek pozdrawiam
Witam
Jestem Tomasz z Dolnego śląska posiadam audi a4 b5 przed Liftem motor 1.8 125km avant zasilany podtlenkiem LPG (sekwencja [bRC] )
Miło mi dołączyć do waszego grona . Pozdrowionka