Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomekk30

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Zrobiłem OZONOWANIE następnie wymieniłem filtr kabinowy. Następnie zdemontowałem schowek wyjąłem tą zaślepkę (co koledzy piszą powyżej) tam w waliłem całego WURTHA na parownik. Następnie jeszcze raz Ozonowanie. (wszystko w odstępach parodniowych ) Efekt ????? Jak włączę na klimatronik jest ''morska świeżość'' ale jak przełączę na ekon to jeszcze w paru procentach zalatuje.. (starymi myszami) Użyłem dziś jeszcze granat zobaczę czy pomoże ?? tylko powiedzcie mi granat jak używacie to na wyłączonej klimie, tylko obieg wewnętrzny?????. Bo tak miałem w opisie tego co kupiłem !!!!
  2. Odpływ jest chyba dobry bo kapie pod autem kiedy Klima chodzi A do tego skraplacza to idzie się jakoś dobrać żeby godz wyczyścić? ??
  3. Dobra ale to powietrze idzie tymi samymi kanałami co podczas włączonej klimy ??? A skoro kanały są odgrzybione (ozonowane ) Więc gdzie to powietrze podczas wlotu zbiera ten smród ??? Pytam bo zawsze miałem manualną klimę i nigdy nie miałem takich problemów jak z klimatronikiem a dokładnie z tym econem...
  4. Ktoś mi wytłumaczy w 2-3 zdaniach jak to jest z tym econem że z niego śmierdzi ??? (chodzi mi o jego zasadę działania ) Skoro zrobiłem ozonowani i jak włączę klimę na auto to jest ok a na ekon to bije z niej ...
  5. Zrobiłem też ozonowanie i niby jest ok, pomogło. Ale jak przełącze na Econ to jeszcze daje.Czy mam rozumieć że jest bardzo zabrudzony parownik i tylko mycie mu pomoże, czy jak to załatwić? ?
  6. tj. odpowiedz na moje pytanie ??? A olej x-clean plus 5W30 to coś godnego?
  7. A olej x-clean plus 5W30 to coś godnego?
  8. a tą płukankę jest sens robić przy zmianie z Castrola na Motula ???
  9. to który z nich zakupić do mojego ??? dpf-a już nie mam.
  10. Ktoś mi powie jeszcze o różnicy pomiędzy specyficiem a x-clean , przeczytałem parę stron do tyłu ale nie wiele wywnioskowałem...
  11. Dzieki endriuu. To mam rozumieć że ten jest lepszy z tych 2 Specyfików... Specific 505.01 5w40 - olej C3 MidSAPS z norma do diesli z PD (pompowtryskiwaczami) od 2000 roku. olej moze tez byc stosowany w autach z DPF. i jego zalać. DPF-a mam usuniętego ale to i tak jego wlać tak ??? To jest syntetyk ??
  12. Panowie polecicie kogoś z Bielska kto by mi sprawdził i ustawił synchro rozrządu ??
  13. Planuje zmienić olej w swoim aucie z Castrola na MOTULA , tylko powiedzcie mi Mutula są 2 rodzaje; motul x-cess 5w40 i motul specyfik 5w40 ??? Czym one się różnią i czy obydwa są to oleje syntetyki ?? A Motul Specific 5W30 a 5w40 to jaka jest różnica...???
  14. Panowie zna ktoś jakiś serwis w Bielsku który ustawiłby mi w aucie synchronizacje rozrządu ????

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.