Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wromar

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Udało mi się rozwiązać problem. KODOWANIE 5F : GREEN MENU CAR ----> carbusassignment-->Park distans ustawiłem na [CAN Komfort] 1/9 Na koniec RESTART MMI Odrazu pomogło. MMI mam dokładane i jest z a5 i być może, że konfiguracja poprzednio była inna dzięki za pomoc
  2. witam, zadam dość głupie pewnie pytanie. Jaki jest numer gniazda które musimy dołożyć pod bezpiecznikiem np,. pod grzanie dysz w złączu sc11. Bo jeśli nie mam grzania to nie ma też tam bezpiecznika i też nie ma jednej wsówki pod bezpiecznik. Nie umiem znaleść numerka fabrycznego aby dokupić takie gniazdo
  3. Hej, czytałem ten fragment. tylko ja mam mmi3g+ i troche jest to inaczej nazwane. szukałem. odznaczyłem dwie opcje PDC oraz próbowałem z suwakiem na 1 i na 5. zawsze reset mmi po zmianach. Ma teraz taki efekt ze jak załączę PDC zanim wstanie mmi to mam wizualizacje, a jak tylko wyjde z wizualizacji to przy ponownum właczeniu wstecznego już się nie pojawia. no i w menu car mam zaszarzone menu z ustawieniami PDC
  4. witam, Mam mmi3gplus. MMI sam upgrad-owałem. teraz dołożyłem PDC przód i tył na nowo. GATEWAY widzi sterownik parkowania. wszystkie czujniki i głośniki podłączone. Jak wrzucam wsteczny sam podświetla się przycisk załączania PDC przód i dział wszystko. recznie jak załącaam sam przód też pika i dobrze lecz nie pojawia się wizualizacja. w sterowniku 10 zakodowałem wizualizacje. wiem ze błąd robie w 5F w green menu lecz nie wiem jaki. czy ktoś może podpowiedzieć gdzie i jak ustawić w menu zielony??
  5. Witam Kolegów, Proszę o pomoc w kwestii gdzie oryginalnie montowany jest tylny głośnik sygnalizacyjny do PDC. Mam autko które nie miało wogóle PDC i już położyłem prawie całą instalacje i czujki tylko zatrzymałem się przy głośniku tylnym. z góry dzięki...
  6. Witam, Jestem po wymianie MMI z czarno-czerowniego na 3G+. miałem nagłośnienie najgorsze jakie było możliwe. teraz te głośniki są wpięte bezpośrednio w tuner radiowy 8R1035053G. zdjęcie CP poszło bezproblemu. Pod VCDS przed zdjęciem CP brak błędów, jedynie te o ochronie. A teraz mam taki efekt że głośniki w tylnych drzwiach przy ustawieniu dzwięku centralnie grają tak mniej wiecej o 80% ciszej. A przy wcześniejszym wzmacniaczu grało wszystko równo... Co może być nie tak..?? Bo sam już nie mam pomysłów. Instalacje lutowałem sam ale jestem przekonany że zrobiłem to dobrze zwłaszcza że na 56 w VCDS nie było błędów:)
  7. konstruktywna porada... ale dzięki...
  8. według wątku wynika że aby podnieść wersje mapy do 2015 trzeba nowy soft. dlatego pytam.. to tak w koncu jaki soft jest potrzebny aby ruszyć na nim mape 2015??
  9. I coś wiadomo o nowym sofcie pod 3GP?? a jeśli chodzi o serwis to pod 3GP update soft-u pod mape 2014 ma numer 8R0051884BT??
  10. Najbardziej interesowałoby mnie jaką moc wzmacniacza potrzebuje oryginalny subwoofer...?? Jaka moc wychodzi z wyjścia na subwoofer w tunerze radiowy (wzmacniaczu) pod Audi Audio System??
  11. Witam Wszystkich, Potrzebuje pomocy. Mam radio 8R1035053G, które fabrycznie jest przygotowane pod 8 głośników lub pod wzmacniacz BANG. Ja nie mam niestety wzmacniacza a zestaw moich głośników w aucie to 8 głośników. Chciałbym uzyskać nie jakiś MEGA BASS, ale taki przyjemny jak przy AUDI AUDIO SYSTEM. I teraz moje pytanie: 1.Jakiej mocy muszę dobrać wzmacniacz (dodatkowy) aby uruchomić oryginalny subwoofer w tylną polkę? 2.Jaki oryginalny subwoofer brać pod uwagę przy zakupie, bo jak patrze w etce onlne to jest ich mnóstwo a nie wiem czym się różnią??. 3. czy do zabrania dziwięku z oryginalnego systemu wystarczy : http://allegro.pl/konwerter-sygnalowy-gl-rca-hollywood-hlc-3-2x50w-i4693632439.html?bi_s=archiwum_allegro&bi_m=Offers&bi_c=Product&bi_term=RTV+i+AGD-10_Sprz%C4%99t+car+audio-709_Pozosta%C5%82e-12 ?? z góry dziękuję za pomoc...
  12. a jak miałeś ten panel od trzystrefowej zapięty a pozostałośc po staremu to któreym pokrętłem regulowałeś temp i nawiewy??
  13. Jeśli ktoś wie pod jakim numerem szukać tych czujnikó temperatury do kanału lewego i prawego to proszę o onfo
  14. a te czujniki temperatury w kanałach to masz może numer ?? dzięki wogóle za szybką odp

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.