Treść opublikowana przez wromar
-
Montaż podgrzewanych dysz spryskiwaczy szyb
dzięki..
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
Udało mi się rozwiązać problem. KODOWANIE 5F : GREEN MENU CAR ----> carbusassignment-->Park distans ustawiłem na [CAN Komfort] 1/9 Na koniec RESTART MMI Odrazu pomogło. MMI mam dokładane i jest z a5 i być może, że konfiguracja poprzednio była inna dzięki za pomoc
-
Montaż podgrzewanych dysz spryskiwaczy szyb
witam, zadam dość głupie pewnie pytanie. Jaki jest numer gniazda które musimy dołożyć pod bezpiecznikiem np,. pod grzanie dysz w złączu sc11. Bo jeśli nie mam grzania to nie ma też tam bezpiecznika i też nie ma jednej wsówki pod bezpiecznik. Nie umiem znaleść numerka fabrycznego aby dokupić takie gniazdo
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
Hej, czytałem ten fragment. tylko ja mam mmi3g+ i troche jest to inaczej nazwane. szukałem. odznaczyłem dwie opcje PDC oraz próbowałem z suwakiem na 1 i na 5. zawsze reset mmi po zmianach. Ma teraz taki efekt ze jak załączę PDC zanim wstanie mmi to mam wizualizacje, a jak tylko wyjde z wizualizacji to przy ponownum właczeniu wstecznego już się nie pojawia. no i w menu car mam zaszarzone menu z ustawieniami PDC
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
witam, Mam mmi3gplus. MMI sam upgrad-owałem. teraz dołożyłem PDC przód i tył na nowo. GATEWAY widzi sterownik parkowania. wszystkie czujniki i głośniki podłączone. Jak wrzucam wsteczny sam podświetla się przycisk załączania PDC przód i dział wszystko. recznie jak załącaam sam przód też pika i dobrze lecz nie pojawia się wizualizacja. w sterowniku 10 zakodowałem wizualizacje. wiem ze błąd robie w 5F w green menu lecz nie wiem jaki. czy ktoś może podpowiedzieć gdzie i jak ustawić w menu zielony??
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
Witam Kolegów, Proszę o pomoc w kwestii gdzie oryginalnie montowany jest tylny głośnik sygnalizacyjny do PDC. Mam autko które nie miało wogóle PDC i już położyłem prawie całą instalacje i czujki tylko zatrzymałem się przy głośniku tylnym. z góry dzięki...
-
problem po wymianie mmi - cicho z tyłu
Witam, Jestem po wymianie MMI z czarno-czerowniego na 3G+. miałem nagłośnienie najgorsze jakie było możliwe. teraz te głośniki są wpięte bezpośrednio w tuner radiowy 8R1035053G. zdjęcie CP poszło bezproblemu. Pod VCDS przed zdjęciem CP brak błędów, jedynie te o ochronie. A teraz mam taki efekt że głośniki w tylnych drzwiach przy ustawieniu dzwięku centralnie grają tak mniej wiecej o 80% ciszej. A przy wcześniejszym wzmacniaczu grało wszystko równo... Co może być nie tak..?? Bo sam już nie mam pomysłów. Instalacje lutowałem sam ale jestem przekonany że zrobiłem to dobrze zwłaszcza że na 56 w VCDS nie było błędów:)
-
Nowa mapa 2014/2015 3G HDD 6.19.3
konstruktywna porada... ale dzięki...
-
Nowa mapa 2014/2015 3G HDD 6.19.3
według wątku wynika że aby podnieść wersje mapy do 2015 trzeba nowy soft. dlatego pytam.. to tak w koncu jaki soft jest potrzebny aby ruszyć na nim mape 2015??
-
Nowa mapa 2014/2015 3G HDD 6.19.3
I coś wiadomo o nowym sofcie pod 3GP?? a jeśli chodzi o serwis to pod 3GP update soft-u pod mape 2014 ma numer 8R0051884BT??
-
wzmacniacz pod oryginalny subwoofer
Najbardziej interesowałoby mnie jaką moc wzmacniacza potrzebuje oryginalny subwoofer...?? Jaka moc wychodzi z wyjścia na subwoofer w tunerze radiowy (wzmacniaczu) pod Audi Audio System??
-
wzmacniacz pod oryginalny subwoofer
Witam Wszystkich, Potrzebuje pomocy. Mam radio 8R1035053G, które fabrycznie jest przygotowane pod 8 głośników lub pod wzmacniacz BANG. Ja nie mam niestety wzmacniacza a zestaw moich głośników w aucie to 8 głośników. Chciałbym uzyskać nie jakiś MEGA BASS, ale taki przyjemny jak przy AUDI AUDIO SYSTEM. I teraz moje pytanie: 1.Jakiej mocy muszę dobrać wzmacniacz (dodatkowy) aby uruchomić oryginalny subwoofer w tylną polkę? 2.Jaki oryginalny subwoofer brać pod uwagę przy zakupie, bo jak patrze w etce onlne to jest ich mnóstwo a nie wiem czym się różnią??. 3. czy do zabrania dziwięku z oryginalnego systemu wystarczy : http://allegro.pl/konwerter-sygnalowy-gl-rca-hollywood-hlc-3-2x50w-i4693632439.html?bi_s=archiwum_allegro&bi_m=Offers&bi_c=Product&bi_term=RTV+i+AGD-10_Sprz%C4%99t+car+audio-709_Pozosta%C5%82e-12 ?? z góry dziękuję za pomoc...
-
Montaż wentylowanych siedzeń w Audi A4 B8 2007-2011
a jak miałeś ten panel od trzystrefowej zapięty a pozostałośc po staremu to któreym pokrętłem regulowałeś temp i nawiewy??
-
Różnice w budowie i działaniu klimatyzacji 3 i 1 strefowej w Audi A4 B8
Jeśli ktoś wie pod jakim numerem szukać tych czujnikó temperatury do kanału lewego i prawego to proszę o onfo
-
Różnice w budowie i działaniu klimatyzacji 3 i 1 strefowej w Audi A4 B8
a te czujniki temperatury w kanałach to masz może numer ?? dzięki wogóle za szybką odp
-
Różnice w budowie i działaniu klimatyzacji 3 i 1 strefowej w Audi A4 B8
A gdzie ten czujnik powinien być i jaki numer częsci?? Grzegorz ja mam 1 zone, co już wiesz, więc zapewne nie mam tego czujnika bo to wersja z 2008r. Czytając skrupulatnie ten wątek zrozumiałem ze muszę kupić: Nagrzewnice 3 zone panel sterowania łączniki i tunel w podłokietnik (kratkę już mam wraz z nowym podłokietnikem) I teraz jeszcze ten czujnik jakości powietrza i czujniki termperatury w kanały lewy i prawy... (tylko też nie wiem numeru czesci) Czy dobrze to zrozumiałem.
-
Zmiana Navi z 2G LOW na 2G HIGH
ile cenisz...?? mam wiecej do zrobienia w aucie.. Potrzebuje osobę która się tym zajmie... chce odstawić auto i odebrać zrobione...
-
Zmiana Navi z 2G LOW na 2G HIGH
ok. Spoko. Poleć kogoś kto mi to zrobi za tyle. A ty gdzie działąsz???
-
Zmiana Navi z 2G LOW na 2G HIGH
Walichnowy,środkowa polska, Większa miejscowość obok mnie to Wieluń. Własnie pisałem do CIebie wiadomosć. Plan się zmienił i chce 3G+ Nie musi być bardzo blisko.. Jestem w stanie podjechać nawet gdzieś dalej.. A jakie koszty do 3G+ ??
-
Zmiana Navi z 2G LOW na 2G HIGH
A polecicie kogoś kto to robi... lub może jest może opis na forum jak to zrobić... z góry dzięki
-
Zmiana Navi z 2G LOW na 2G HIGH
Witam, Jestem nowy i jeśli powielam temat to proszę o odesłanie do poprawnego, bo szukam i szukam lecz nie znalazłem takiego. Mam nowo kupioną audi A4 B8 w wersji sedan z nawigacją, zmieniarką na 6 cd, pokrętłem do sterowania koło drążka zmiany biegów, czerwono-czarnym wiświetlaczem, telefon ale tyko przez tą stacje dokującą w podłokietniku, dvd od nawi w schowku i wzmacniaczem w bagażniku. Chciałbym zmienić ten czerwowno czarny wyświetlacz zmienić na kolorowy (chyba wystarczyałaby mi wersja 2G) i dołożyć bluetooth tak aby odbierać rozmowy z kierownicy oraz kamerę cofania. Proszę o odesłanie jeśli jest taki post bo nie wiem jakimi fachowymui sformułowaniami szukać lub info co potrzeba, przybliżony koszt oraz procedura. Z góry dziękuję za info i pozdrawiam