-
Kluczyk z immobilajzerem stracony :) Załama .
Kurde mam goscia z warsztatem błedy mi usuwał ale immo nie wiem czy da rade . Nie wiem zadzwonie . Zato dzwonile dzisiaj do serwisu w holadi i wyglądało to tak kluczyk po pokazaniu dokumentow moich i autka 180€ immo 70€ no i transport ale to wiadomo . I koszta dodatkowe kturych naprawde się boje . Oni to potrafią zaszaleć z cenami tu . Jeszcze nadzieja jakas moze w tym mechaniku całym . Pozdro
-
Kluczyk z immobilajzerem stracony :) Załama .
Ok . Thx itak .Jakaś nadzieja zaiskrzyła . Naprawde jest szansa że na podstawie dowodu dorobią mi kluczyk . Ale auto bedą potrzebowac czy tylko kluczyk i dowod heh bo niewiem no .
-
Kluczyk z immobilajzerem stracony :) Załama .
Dzięki . Nie orjętujesz się przypadkiem ile by mnie to koszyowało . I gdzie dokladnie jaki serwis . Bo ja jestem teraz w Holandi .
-
Kluczyk z immobilajzerem stracony :) Załama .
A jak go wyłączyć . Skomplikowane fest ?? wydaje mi się jeżeli masz plastikowy to możesz zakodować od nowa :wink:ale nie jestem do końca pewny.. immo możesz zawsze wyłączyć ---------- Post dopisany 29-07-2014 at 15:30 ---------- Poprzedni post napisany 28-07-2014 at 22:13 ---------- Kurde i dalej i dalej nie wiem co ja mam począć . Moze mi ktos napisac czy da sie cos zrobic czy mam tylko poprostu zcholowac jakos auto do polski i na złom czu co bo juz nie wiem. Samo holowanie to juz sie boje uslyszec taryfe . Pozdrawiam
-
Kluczyk z immobilajzerem stracony :) Załama .
Cześć Chciałem powiedz , że delikatnie mówiąc wpadłem w beznadziejne tarapaty . Zgubiłem kluczyk z immo jedyny do poczciwinki audi a4 1.9 tdi 96r . Tak tak . Ale żeby było ciekawiej jestem za granicą w Holandii . Czy w ogóle to ja mam jakieś opcje . Masakra .
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Mam na imie Tomek Moje auto to audi a4 sedan z 96 roku 1.9 tdi . Jestem z Opolskiego . mam 29 lat . Pozdrawiam wszystkich .
Gragster
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta