Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gragster

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Kurde mam goscia z warsztatem błedy mi usuwał ale immo nie wiem czy da rade . Nie wiem zadzwonie . Zato dzwonile dzisiaj do serwisu w holadi i wyglądało to tak kluczyk po pokazaniu dokumentow moich i autka 180€ immo 70€ no i transport ale to wiadomo . I koszta dodatkowe kturych naprawde się boje . Oni to potrafią zaszaleć z cenami tu . Jeszcze nadzieja jakas moze w tym mechaniku całym . Pozdro
  2. Ok . Thx itak .Jakaś nadzieja zaiskrzyła . Naprawde jest szansa że na podstawie dowodu dorobią mi kluczyk . Ale auto bedą potrzebowac czy tylko kluczyk i dowod heh bo niewiem no .
  3. Dzięki . Nie orjętujesz się przypadkiem ile by mnie to koszyowało . I gdzie dokladnie jaki serwis . Bo ja jestem teraz w Holandi .
  4. A jak go wyłączyć . Skomplikowane fest ?? wydaje mi się jeżeli masz plastikowy to możesz zakodować od nowa :wink:ale nie jestem do końca pewny.. immo możesz zawsze wyłączyć ---------- Post dopisany 29-07-2014 at 15:30 ---------- Poprzedni post napisany 28-07-2014 at 22:13 ---------- Kurde i dalej i dalej nie wiem co ja mam począć . Moze mi ktos napisac czy da sie cos zrobic czy mam tylko poprostu zcholowac jakos auto do polski i na złom czu co bo juz nie wiem. Samo holowanie to juz sie boje uslyszec taryfe . Pozdrawiam
  5. Cześć Chciałem powiedz , że delikatnie mówiąc wpadłem w beznadziejne tarapaty . Zgubiłem kluczyk z immo jedyny do poczciwinki audi a4 1.9 tdi 96r . Tak tak . Ale żeby było ciekawiej jestem za granicą w Holandii . Czy w ogóle to ja mam jakieś opcje . Masakra .
  6. Witam Mam na imie Tomek Moje auto to audi a4 sedan z 96 roku 1.9 tdi . Jestem z Opolskiego . mam 29 lat . Pozdrawiam wszystkich .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.