Treść opublikowana przez KaMjEd
-
[B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
To jest Zderzak z A4 B8 Lift S-Line. Nie podejdzie ci taka dokładka oczywiście do zwykłego zderzaka.
-
B8 TrOOOOp
Jaka cena? Podejdzie mi to do sedana?
-
B8 TrOOOOp
Ma ktoś wiązke PDC przód na handel?
-
A4 B8 Lift 3,0 TDI by Romco
O kurdę ale mocna gleba. Kupiłem takie same sprężyny i teraz mam obawy czy je montować u siebie czy odpuścić bo to jednak za nisko jak na moje przebiegi.
-
Zawieszenie S-Line 1BV Bardzo twarde
Bilstein B4 mogę mieć w dobrej cenie nadaje się to?
-
Zawieszenie S-Line 1BV Bardzo twarde
Oryginalny amortyzator 1BE pewnie kosztuję fortunę więc to nie zbyt dobry pomysł chyba.
-
B8 TrOOOOp
Dostałem propozycję montażu Lamp Neon Led Lift 2012 w sierakowie śląskim. Jako że jest to 60km ode mnie zastanawiam się czy nie jechać na montaż. Pytanie ode mnie czy ktoś z was robił to może u tego chłopaka z tej miejscowości? Trochę się boję żebym nie wrócił samochodem na lawecie bo to nie takie proste z tego co wiem.
-
Zawieszenie S-Line 1BV Bardzo twarde
Witam. Sprowadziłem w sobotę dla ojca b8 2.0 tdi Caha w pełnym S-line. I niestety też zawieszeniu. Mimo to że nie jest nisko to samochód jest bardzo twardy. Oznaczenie 1BV w książce serwisowej. Przelot prawie 200 tysięcy i zapadła decyzja o zmianie amortyzatorów na bardziej komfortowe. Może ktoś doradzić jakie kupić żeby samochód miał tą samą wysokość a komfort poprawić?
-
Drgania na kierownicy w zakresie prędkości 110-140 km/h w Audi A4 B8
No i u mnie też niestety przy większej prędkości wibracje pozostały i są delikatniejsze jak u kolegi wyżej. Zobaczymy co będzie na zimowych oponach.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Dev dzięki za cenne wskazówki przy swapie hamulcy. Swap w 100% udany teraz tylko dotrzeć ładnie klocki i tarcze i będzie malina.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Przy wymianie klocków w starej audi zawsze odkręciłem troszkę i wchodził lepiej tłoczek. Ta procedura odpowietrza całkowicie tylne zaciski? Na sam koniec skręcić i vcdsem zamknąć zaciski?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
No to idealnie. Wejdzie tłoczek przy zakręconym odpowietrzniku czy troszkę go poluzować?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Okey. A potem jak je wcisnąć? Bo tam są takie że wciskamy i kręcimy chyba
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Teraz leżą gotowe do montażu to tłoczki są wciśniete maksymalnie jak się dało wcisnąć. To jak je wyciągnąć na zewnątrz?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Musisz miec jedno i drugie rownoczesnie Wszystko już przygotowane. Cały dzień dzisiaj z tym walczyłem właśnie. Najważniejsze że mogę odpowietrzyć zaciski potem zwykłą metodą. Jeszcze jedno pytanie odpowietrzać przy odpalonym samochodzie czy przy zgaszonym z zapłonem lub bez.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
A po ch.... chcesz odpowietrzac ABS ??? Chodzi o procedure "otwierania" i "zamykania" zaciskow. tarcze przetocz, głupotą jest zakladanie używek, narobisz sobie tylko problemów Rano jadę przetoczyć więc to nie problem. A procedurę zacisków znam. Pisałem wyżej. Głupota, głupotą tarcze mają może 0.2mm zużycia i klocki są jak nowe.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Tarcze i klocki mają przelot 20 tysięcy. Delikatny rancik jest. Chodzi ci o procedurę odpowietrzania pompy ABS?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Napisz tylko tą procedurę w vcds jak to trochę mniej pisania jest.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Był bym wdzięczny gdy byś mi to napisał bo akurat mam telefon na gwarancji i już tydzień bez telefonu
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Chodzi mi o to czy do odpowietrzenia hamulcy po swapie na hamulce z s4 jest potrzebny sprzęt dodatkowy. Odpisałeś że potrzebuję VCDS-a. Był bym wdzięczny gdy byś napisał co trzeba zrobić vcdsem w czasie odpowietrzania?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Montuję jutro hamulce przód i tył. Za wczasu pytam. Wiem że do tylnych zacisków potrzebuję vdcs. A do czego jeszcze jest potrzebny?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Czy w A4 B8 można samemu odpowietrzyć hamulce czy trzeba mieć jakiś sprzęt dodatkowy?
-
Drgania na kierownicy w zakresie prędkości 110-140 km/h w Audi A4 B8
Mogę śmiało napisać że problem rozwiązany. Także u mnie wymienione w czasie wizyty w Polsce tuleje na polurietanowe i pomogło. Teraz ten samochód prowadzi się fenomenalnie koszt 160zł tulejki z wysyłką + 50zł dla znajomego i po temacie.
-
A4 B8 Lift 3,0 TDI by Romco
No D4 ma takie zaciski to wiadomo ale były różne wielkości
-
A4 B8 Lift 3,0 TDI by Romco
Brawo Jak coś to już D4 tylko z jakiego silnika