Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

KaMjEd

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez KaMjEd

  1. To jest Zderzak z A4 B8 Lift S-Line. Nie podejdzie ci taka dokładka oczywiście do zwykłego zderzaka.
  2. KaMjEd odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jaka cena? Podejdzie mi to do sedana?
  3. KaMjEd odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ma ktoś wiązke PDC przód na handel?
  4. O kurdę ale mocna gleba. Kupiłem takie same sprężyny i teraz mam obawy czy je montować u siebie czy odpuścić bo to jednak za nisko jak na moje przebiegi.
  5. Bilstein B4 mogę mieć w dobrej cenie nadaje się to?
  6. Oryginalny amortyzator 1BE pewnie kosztuję fortunę więc to nie zbyt dobry pomysł chyba.
  7. KaMjEd odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dostałem propozycję montażu Lamp Neon Led Lift 2012 w sierakowie śląskim. Jako że jest to 60km ode mnie zastanawiam się czy nie jechać na montaż. Pytanie ode mnie czy ktoś z was robił to może u tego chłopaka z tej miejscowości? Trochę się boję żebym nie wrócił samochodem na lawecie bo to nie takie proste z tego co wiem.
  8. Witam. Sprowadziłem w sobotę dla ojca b8 2.0 tdi Caha w pełnym S-line. I niestety też zawieszeniu. Mimo to że nie jest nisko to samochód jest bardzo twardy. Oznaczenie 1BV w książce serwisowej. Przelot prawie 200 tysięcy i zapadła decyzja o zmianie amortyzatorów na bardziej komfortowe. Może ktoś doradzić jakie kupić żeby samochód miał tą samą wysokość a komfort poprawić?
  9. No i u mnie też niestety przy większej prędkości wibracje pozostały i są delikatniejsze jak u kolegi wyżej. Zobaczymy co będzie na zimowych oponach.
  10. Dev dzięki za cenne wskazówki przy swapie hamulcy. Swap w 100% udany teraz tylko dotrzeć ładnie klocki i tarcze i będzie malina.
  11. Przy wymianie klocków w starej audi zawsze odkręciłem troszkę i wchodził lepiej tłoczek. Ta procedura odpowietrza całkowicie tylne zaciski? Na sam koniec skręcić i vcdsem zamknąć zaciski?
  12. No to idealnie. Wejdzie tłoczek przy zakręconym odpowietrzniku czy troszkę go poluzować?
  13. Okey. A potem jak je wcisnąć? Bo tam są takie że wciskamy i kręcimy chyba
  14. Teraz leżą gotowe do montażu to tłoczki są wciśniete maksymalnie jak się dało wcisnąć. To jak je wyciągnąć na zewnątrz?
  15. Musisz miec jedno i drugie rownoczesnie Wszystko już przygotowane. Cały dzień dzisiaj z tym walczyłem właśnie. Najważniejsze że mogę odpowietrzyć zaciski potem zwykłą metodą. Jeszcze jedno pytanie odpowietrzać przy odpalonym samochodzie czy przy zgaszonym z zapłonem lub bez.
  16. A po ch.... chcesz odpowietrzac ABS ??? Chodzi o procedure "otwierania" i "zamykania" zaciskow. tarcze przetocz, głupotą jest zakladanie używek, narobisz sobie tylko problemów Rano jadę przetoczyć więc to nie problem. A procedurę zacisków znam. Pisałem wyżej. Głupota, głupotą tarcze mają może 0.2mm zużycia i klocki są jak nowe.
  17. Tarcze i klocki mają przelot 20 tysięcy. Delikatny rancik jest. Chodzi ci o procedurę odpowietrzania pompy ABS?
  18. Napisz tylko tą procedurę w vcds jak to trochę mniej pisania jest.
  19. Był bym wdzięczny gdy byś mi to napisał bo akurat mam telefon na gwarancji i już tydzień bez telefonu
  20. Chodzi mi o to czy do odpowietrzenia hamulcy po swapie na hamulce z s4 jest potrzebny sprzęt dodatkowy. Odpisałeś że potrzebuję VCDS-a. Był bym wdzięczny gdy byś napisał co trzeba zrobić vcdsem w czasie odpowietrzania?
  21. Montuję jutro hamulce przód i tył. Za wczasu pytam. Wiem że do tylnych zacisków potrzebuję vdcs. A do czego jeszcze jest potrzebny?
  22. Czy w A4 B8 można samemu odpowietrzyć hamulce czy trzeba mieć jakiś sprzęt dodatkowy?
  23. Mogę śmiało napisać że problem rozwiązany. Także u mnie wymienione w czasie wizyty w Polsce tuleje na polurietanowe i pomogło. Teraz ten samochód prowadzi się fenomenalnie koszt 160zł tulejki z wysyłką + 50zł dla znajomego i po temacie.
  24. No D4 ma takie zaciski to wiadomo ale były różne wielkości
  25. Brawo Jak coś to już D4 tylko z jakiego silnika

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.