Treść opublikowana przez KaMjEd
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Znalazłem taki link ale nie wiem z jakiej A8 D4 to są tarcze. Może to z jakiejś mocniejszej. Optycznie ten zacisk który mogę mieć wygląda tak samo. Ale wiadomo 320 i 345mm też wygladają prawie tak samo... http://www.audizine.com/forum/showthread.php/492187-Weekend-build-under-way
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Mogę mieć komplet przód z A8 D4 3.0 TDI Prawie nowe tarcze i klocki dlatego pytam.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Dev. Dziękuje za odpowiedź. A co można zapodać z A8 D4 żeby weszło pod felgę 18"? Tył już mam z S4 B8
-
A4 B8 Lift 3,0 TDI by Romco
Romco z jakiej A8 masz te hamulce podejdą pod felgę 18"?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Pytanie do szanownego kolegi Dev. Pasują zaciski z jakiegoś porsche do audi a4 b8? I jaką tarcze i klocki trzeba ewentualnie zastosować?
-
[ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!
Kolego Cuber gratuluję pięknego samochodu? Powiedz mi dużo było roboty żeby dołożyć pakiet chrom wokół szyb? Chciał bym u siebie usunąć chromy i wrzucić matowe czarne listwy.
-
Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
Jak dla mnie to już te moje 255 są za szerokie. Ale ja mam felgi 8.5"
-
Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
Rozumiem. Mimo to bardzo ładnie to wygląda. Gratki
-
Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
Piękna felga. Tylko czemu takie szerokie te opony?
-
[B8 CAG] Czarny phantom - kolejne B8
Świetne jaki koszt takiej operacji?
-
B8 TrOOOOp
Zmieniając oryginalne żarówki wnętrza na LED muszą być one Can Bus?
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe do Audi A4 B8?
Tarcze ma tyle całkiem dobre i klocki jeszcze. Słychać jak sie hamuje takie niewyraźne dzwięki.
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe do Audi A4 B8?
U was też słychać odgłosy tarcia wyraźnie słyszalne w samochodzie przy hamowaniu tarcze 320 OZ i Klocki Ferodo Premier. Docierane przez prawie tydzień
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
To poliftowa kierownica B8 lub kiera A6 C7 jest o wiele ładniejsza.
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
Może mi ktoś pomóc w kwesti PDC przód? Szukam wiązki na przód i szukam alternatywy czy może z q5 będzie pasować?
-
Zawieszenie 1BA vs 1BE vs 1BV w Audi A4 B8
Ja mam w 1BV i Koła 18" sąsiad 1BE i 17" moje jest o 1cm niżej.
-
B8 TrOOOOp
Najwcześniej w środę, wracam z zagranicy Dobra. To podeślij na spokojnego jak wrócisz. Jesteś pewein że to słupki?? ja u siebie walczyłem bardzo długo z trzeszczeniem i okazało się że trzeszczały zamki w drzwiach w miescu gdzie drzwi łączą się z karoserią. Troche smaru co jakis czas i mam spokój. Umiał byś pokazać dokładnie gdzie smarujesz. Warto sprawdzić wszystko masz rację.
-
B8 TrOOOOp
Zewnątrz drzwi? Jak byś mógł zrobić zdjęcie gdzie dokładnie smarujesz.
-
B8 TrOOOOp
Spotkał sie ktoś z was z trzeszczącymi slupkami b w b8 2008? zaważyłem ten problem w moim aucie. Jak ktoś sobie poradził z takim problemem to proszę o cenne rady.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Mimo opini że 225/45/18 na 8.5 będzie za wąskie i będzie za mocny naciąg, skusiłem się i założyłem sobie takie opony i nie żałuję. Świetnie wygląda
-
B8 TrOOOOp
Nie ma błędów w sterowniku 10? Jeżeli ci się odpala wizualizacja i gaśnie to może być coś nie sprawne. Sprawdz czy nie ma błędów.
-
Summer Cars Party 2014r - 6-7 Września
Ja też wczoraj byłem na summer cars widziałem samochody klubowe ale nikogo tam nie było. Kogo takie czarne B7 na dużych felgach i bardzo niskim zawieszeniu? Bardzo przypadło mi do gustu. Super samochód te auto zrobiło na mnie ogromne wrażenie. Wszystkie te modyfikacje zrobione naprawdę z klasą.
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Bardzo fajne auto. Z całym szacunkiem do włożonej w pracy uważam że przedliftowy front wygląda o wiele lepiej.
-
B8 TrOOOOp
Sprzedawałem ramkę z mojej A5 jakiemuś gościowi i jak mierzyliśmy to było to samo u mnie przy 2G i u niego przy 3G HIGH.
-
B8 TrOOOOp
To nic dziwnego ponieważ 2G HIGH i 3G HIGH mają ten sam rozmiar wyświetlacza różni się tylko rozdzielczością ekranu.