-
Lampka sygnalizacji awarii układu hamulcowego
Dziękuję za poradę ,liczyłem na coś więcej. Poziom płynu sprawdziłem w pierwszej kolejności i jest odpowiedni. Lampka nie zapala mi się jadąc pod górkę tylko na równym podłożu w parę chwil po odpaleniu silnika nawet bez jakiegokolwiek wciskania pedału hamulca. Bywają też momenty że nie zapala się natychmiast lecz po jakimś czasie w czasie jazdy.
-
Lampka sygnalizacji awarii układu hamulcowego
Witam Po odpaleniu auta ( nie raz natychmiast ,innym razem po pewnym czasie) zapala mi się na desce kontrolnej na pomarańczowo kontrolka hamulców . Sprawdzaliśmy stan klocków i są dobre . Diagnoza na komputerze też nie wykazała aby było coś z hamulcami. Czy jest jakaś zależność pomiędzy czujnikiem temperatury silnika (bo chyba on coś szwankuje) a wyświetlaniem się kontrolki hamulców. Co należy sprawdzić w układzie hamulców żeby wyeliminować to zapalanie się kontrolki .Jest to denerwujące bo gdy ona się zapala to już nie pokazują wskazania temperatury. Prosiłbym o podanie mi kolejnych kroków sprawdzania tego problem. Mam w opisie podane inne auto niż mam . Problem dotyczy AUDI A4 B5 rocznik 2001 po lifcie.Jak wejść na własne konto by to zmienić bo chciałbym mieć aktualne swoje dane.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Po odpaleniu auta ( nie raz natychmiast ,innym razem po pewnym czasie) zapala mi się na desce kontrolnej na pomarańczowo kontrolka hamulców . Sprawdzaliśmy stan klocków i są dobre . Diagnoza na komputerze też nie wykazała aby było coś z hamulcami. Czy jest jakaś zależność pomiędzy czujnikiem temperatury silnika (bo chyba on coś szwankuje) a wyświetlaniem się kontrolki hamulców. Co należy sprawdzić w układzie hamulców żeby wyeliminować to zapalanie się kontrolki .Jest to denerwujące bo gdy ona się zapala to już nie pokazują wskazania temperatury. Prosiłbym o podanie mi kolejnych kroków sprawdzania tego problem. Mam w opisie podane inne auto niż mam . Problem dotyczy AUDI A4 B5 rocznik 2001 po lifcie.Jak wejść na własne konto by to zmienić bo chciałbym mieć aktualne swoje dane.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Na imię mam Mariusz i jest mi bardzo miło że znalazłem się w waszym gronie. Mam nadzieję że wiele się od was nauczę .Pozdrawiam
Marjucho
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta