Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

DAWIDBORI

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez DAWIDBORI

  1. strzala proton mi tez chodzi wolno a neta mam szybkiego
  2. o ty jeden tylko pozazdrościć :gwizdanie: jak chcesz urlop to tylko powiedz.Przywale ci uciszenie i odpoczniesz ty masz caly czas urlop nawet jak w robocie siedzisz
  3. strzala mam urlop cały tydzien:D
  4. [br]Dopisany: 12 Luty 2010, 14:45_________________________________________________http://ziza.ru/2010/02/11/russkie_vezde_proedut.html
  5. -------------------> panowie i ty siemian widze chamstwo jak było tak dalej jest
  6. http://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/bezpieczenstwo/news/w-mrozy-mandat-niewazny,1435899,415
  7. ----------------> polacy znowu górą
  8. http://www.smog.pl/wideo/32788/151_kilometrow_w_51_minut/
  9. ale podejrzewam ze szybciej sie ten koszyk uzbiera
  10. no jak zwykle w centrum uwagi chciałbym załozyć konto żeby zbierać na wyzywienie dla siemiana bo biedactwo takie chude niedokarmione normalnie ten brzuszek to mu urósł jak był w afryce i dopadł go zgłodu dur brzuszny i go wydeło wiec prosze wszytskich i jakies wolne datki dla niego ewentulanie kazdy moze cos wrzucic do koszyka w auchanie jest tam taki specjalny[br]Dopisany: 04 Luty 2010, 16:31_________________________________________________wiesz ja długo sie przygladałem przechwałką siemiana i sie nie odzywalem nabijania sie ze wszystkich tylko nie z siebie ale cóż jest to chyba jakas choroba
  11. wiesz bez siemiana byloby jak kiedys :gwizdanie:
  12. on tego strucla już z 2 miesiące chyba sprzedaje... Wcale się nie dziwię że nikt tego nie chce kupic... :gwizdanie: ty matolku nawet nie mozesz sprzedac bo masz ojca wbitego w dowód pewnie albo bank a po drugie kto by wzial samochod od ciebie[br]Dopisany: 04 Luty 2010, 14:46_________________________________________________moj jeszcze na lawecie nie jechal a twoj hehehe[br]Dopisany: 04 Luty 2010, 14:46_________________________________________________jak to jest dobrze smiac sie z kogos kto musial zapracowac sobie na auto a nie dostac od tatusia i jeszcze cwaniakowac brawo siemian
  13. no nie pamietam takiego dnia zeby tak malo postow bylo napisane
  14. sto lat prac w kamieniołomie zycze:P
  15. 100 lat wam zycze nie bede sie rozpisywal bo raperem nie jestem [br]Dopisany: 19 Styczeń 2010, 14:25_________________________________________________aa zapomnialem dodac ale z was stare d*py
  16. http://www.smog.pl/wideo/32225/oblodzone_sliskie_niebezpieczne/
  17. ale gdzie ja sie tam bede po kątach rozbijał
  18. nie bo do kadru moge sie nie zmiescic:p

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.