Treść opublikowana przez DAWIDBORI
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
noooo
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
jakis ty dowcipny :polew: lepiej miec brzuch od piwa niz tak jak ty garb od roboty:P
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nie ja jechalem 60 chyba wihajster a moze tej 1 nie zauwazylem:]
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja bym wzial tylko nie mam:/ a powinien byc dzisiaj
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
oki postanowcie cos ja jutro przeczytam i przyjada a jak narazie strzala
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no to smigamy- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
z tego co ja wiem to chyba nie ale moze ktos wie lepiej[br]Dopisany: 19 Maj 2009, 19:40_________________________________________________http://mega.kot.wrzuta.pl/film/5aSm9H0SJxJ/eye_of_the_sztajger- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
oo patrze teraz co to napisałem hehe :kox: nie pamietam tego nawet:D pozdro książke serwisową to mozna na targu se kupic:]- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
heloooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo jestem d\stara pannnnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:D- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
to chyba ja byłem- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no było fajno nastenym razem jeszcze trzeba pogode lepsza zamowic- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
oko bede napewno czesc wam ide walnac w kimono- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
le to spotykamy sie na ktorej miejscowce tekj co byloismy pierwsze czy pozniej?? tam gdzie byly salamandry- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
o kurde prawie jak nawigacja:P- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no no zobaczymy :] do chłopaki zbiorka na nałężu tylko gdzie ten pierwszy wariant czy ten 2 co tam bylismy ostatnii??- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
w sumie racja ale mysle na nałeżu odrazu sie spotkac w razie nie pogody i tak zrobimy grila w srodku tam chłopy dogadac sie musimy kto bierze grila kto wegiel kielbache kazdy sam sobie wezmie i chleb no i jakjie jeszcze napoje wyskokowe:D- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
kropek dla moderatora ja powienien byc- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nie dam rady proton a chetnie bym sie wybral ale mam kurs:/- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ten koniec prac z samochodem :gwizdanie:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
dobrze ze b5 nie kradna- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
pozdro wlasnie wrocilem po 7 piwkach:D bylo fajnie szkoda ze pogoda nie dopisala- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
czy wiesz hyhyhy no ni c**ja z siebie nigdy nie wydusze .. taki niesmialy se jestem a co do furaka to w przyszlym tygodniu biore sie ostro za poszukiwania bo mnie to juz denerwuje troche ze jadac seicentem zadna nie zwraca na mnie uwagi ;P hyhyhy ale moze to nie wina auta ? Piter jak chcesz możesz jutro zabrać się ze mną jak coś to zadzwoń to się zgadamy. Pozdro all do jutra boisz się że seikiem nie dojedzie do Jaworza to sa kilometry jednak- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja wihajster na pomorzu może i pomoze- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
napewno auto w tym ci nic nie pomorze - Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu