Treść opublikowana przez mathsound
-
Wymiana termostatu WAHLER
Witam. Doszedłem do wniosku, że termostat w mojej AUDI zaciął się w pozycji otwartej. Podczas jazdy pokazuje temperaturę maksymalnie 60-65 stopni. na postoju osiąga często 90 stopni. Ogrzewanie praktycznie nie grzeje wcale. Moje audi to A4 B6 1.9 TDI wersja 131 KM. I tutaj pojawia się moja prośba. Czy mógłby ktoś opisać dokładniej wymianę termostatu? Najlepiej krok po kroku. Najlepiej z dokładnym opisem gdzie dokładnie znajduję się termostat itp. Proszę o pomoc. Dzięki z góry
-
A4 B6 nie łapie temperatury. Pilne
Dodam, że sprawdziłem dzisiaj na rozgrzanym silniku do max 65 stopni (około) bo więcej nie chce osiągnąć czy będzie grzać ogrzewanie, ustawiłem na climatronicu 28 stopni na auto i leciało chłodne powietrze Co jest więc?
-
A4 B6 nie łapie temperatury. Pilne
Podskocze do mechanika. Możecie jakieś linki do termostatu do tego modelu podesłać ?
-
A4 B6 nie łapie temperatury. Pilne
Pytasz skąd jestem. Niedaleko Aleksandrowa Kujawskiego
-
A4 B6 nie łapie temperatury. Pilne
A jaki koszt wymiany termostatu u mechanika? Orientacyjnie
-
A4 B6 nie łapie temperatury. Pilne
Witam. Mam pewien problem. W mojej audicy (nabyłem ostatnio)- A4 B6 1.9 TDI 130 KM, wskazówka nie łapie temperatury. Po przejechaniu około 100 km temperatura około 50-60 stopni. NIe jest to normalne. Czasami temperatura spadnie niżej a czasami złapie 90 stopni . po chwili oczywiście gubi. Czego to może być wina? Czy zagraża to jakoś mojej audi ? Proszę o pilną odpowiedź