Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Radosny1983

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Czyli to pomiar taki 3 sekundowy?
  2. I jak mam już powiedzmy te 4000 tys.obr. lub więcej to jadę jakiś czas stała prędkością czy wyłączam log ,zwalniam i wszystko jasne ? I czy loga odpalam jeszcze jak stoje czy jak pedal w podłogę. Pytam bo to niby takie proste ale chciałbym je zrobić jak należy.
  3. Czekam na kolegę. Jak wróci z trasy mamy zrobić logi. Pytanko czy te logi robi sie podczas jazdy ? Jeżeli tak to na jakim biegu,jak długo jechać i na jakich obrotach by były wiarygodne. Robic wszustkie na raz czy pojedynczo.Dzisiaj strzykawka sprawdziłem sztangę od turbiny. Na Wasze oko dobrze się porusza? Błąd następnego dnia sam zniknął tylko dodam że go dobrych kilkanaście kilometrów przegonilem na wysokich obrotach. a4_001_001.mp4
  4. Ale moc wróciła taka jaka była zanim pojawiła się usterka. Wiec co może się jeszcze dziać. Czego szukać skoro pozostał tylko błąd na komputerze
  5. Problem znaleziony. Czujnik sprawdziłem. Dobry był ale brat kazał dobrze mi sprawdzić przewód podciśnienia ten od gruszki. I był oczepiony tylko od dołu. Zalozylem i moc wróciła. Czarny dym był wszędzie, przegonilem go i jest super jakbym wsiadł do rsa haha:) tylko błąd został. Mam nadzieje ze komputerem się go usunie i nie wroci.ps.czy sam powinien zniknąć od razu po usunięciu usterki ? Dziękuję i pozdrawiam
  6. Rurę wymieniłem i nic. Sprawdziłem dzisiaj ten błąd 17965. Czytałem o tym ze może czujniki ciśnienia ze to ze tamto i być może egr trzeba przeczysic (dodam że nawalone przy nim fest ) . Błąd się pali cały czas. Na 1, biegu jeszcze w miarę przyspiesza ale od 3 to już problem. 4,5 to już do 3 tys obrotów problem dokręcić.
  7. Czy ma ona jakiś numer numer lub ewentualnie nazwę jakbym chciał ją kupić? Na czym polega wymiana? Starą zdejmujemy i zakładamy nowa? Czy na coś trzeba uwazac
  8. Witam ostatnio zajrzałem po swój samochód na kanale i zobaczyłem taka rurę cala w oleju. Nie jeździłem nim ostatnio tylko żona gdyż mnie nie było. Auto straciło moc i wyskoczył jakiś błąd od turbo. Jeżeli dobrze pamietam to coś z ciśnieniem albo jego czujnikiem. W tym momencie nie powiem bo nie pamiętam a to w warsztacie vagiem sprawdzali. Czy utrata mocy może mieć jakiś związek z ta rura? Dużo oleju było na niej . Proszę o pomoc. Nowicjusz
  9. a jak wsadzę 5 taką jak była?? coś mi grozi?? przy 6 biegowej co jeszcze do wymiany?? dwumas??
  10. Witam wszystkich forumowiczów. Zakładam nowy temat gdyż nie jestem jeszcze obeznany ale proszę o wyrozumiałość. Jestem posiadaczem B6 od miesiąca. Pojawił się problem ze skrzynią a mój mechanik mówił że raczej 5-biegowa w nim orginalnie nie powinna byc. Zadzwoniłem do serwisu Audi i poprosiłem o informacje na temat skrzyni po numerze vin. Ku mojemu zdziwieniu fabrycznie miała zamontowany automat:( Skrzynia 5 biegowa z jaka kupiłem Audi wsadzona była cos kombinowana i polepiona. jest to motor 1.9 130 konny z 2004 na jednym pasku od alternatora. Mieliście styczność pewnie z czymś takim i proszę doradzcie mi co mam tam zamontowac - 5 czy 6 biegową i jaka będzie pasowała. Co muszę jeszcze wymienić by wszystko bylo ok
  11. Witam Wszystkich:)
  12. Witam wszystkich forumowiczów. Zakładam nowy temat gdyż nie jestem jeszcze obeznany ale proszę o wyrozumiałość. Jestem posiadaczem B6 od miesiąca. Pojawił się problem ze skrzynią a mój mechanik mówił że raczej 5-biegowa w nim orginalnie nie powinna byc. Zadzwoniłem do serwisu Audi i poprosiłem o informacje na temat skrzyni po numerze vin. Ku mojemu zdziwieniu fabrycznie miała zamontowany automat:( Skrzynia 5 biegowa z jaka kupiłem Audi wsadzona była cos kombinowana i polepiona. jest to motor 1.9 130 konny z 2004 na jednym pasku od alternatora. Mieliście styczność pewnie z czymś takim i proszę doradzcie mi co mam tam zamontowac - 5 czy 6 biegową i jaka będzie pasowała. Co muszę jeszcze wymienić by wszystko bylo ok

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.