Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bartek02

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bartek02

  1. dokladnie, przy rozruchu tylko
  2. bartek02 opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam, mam taki problem... kilka miesięcy temu wymieniłem pompę paliwa w a4 b7 1.8t bfb po programie, i niemal od razu pojawiło się piszczenie głośne pompy raz na kilka odpaleń auta. Pisk jest od razu po odpaleniu i trwa ze 2 sekundy. Żadnych innych objawów podczas jazdy itp. Ktoś wie co może być przyczyną ? filtr wymieniony ze 20tys km temu na oryginał z serwisu. Dodam, że pisk w 80% zdarza się rano przy odpalaniu, początkowo myślałem, że to rozrusznik wręcz no ale dźwięk słyszę z tyłu auta ewidentnie ;/
  3. Niestety jeszcze nie, nie miałem czasu jeszcze ;/ w miedzy czasie zamontowałem DP zamiast kata lecz to nie pomogło z przerywaniem dziwnym ....
  4. Dzięki bardzo, ogarnę to jak najszybciej jak bedzie coś wiadomo to dam znać
  5. A od początku jak auto kupiłeś to miałeś taki problem czy też po czasie ?
  6. Dzięki Panowie za odpowiedź i pomoc ! Te logi sprawdza się Vagiem tak ? jeśli to katalizator to pół biedy bo mam kupionego downpipe'a tyle że nie miałem czasu go zamontować ;/ Mechanicy też mówią właśnie o programie tyle, że program to minimum 1000 pln a dziwne mi się wydaje to, że nagle program zaczął sprawiać problemy
  7. Witam, mam problem. Posiadam audi a4 b7 1.8t 163 hp po jakimś niemieckim programie 191 hp. Przez prawie rok użytkowania wszystko było super. Jakiś czas temu zauważyłem a raczej poczułem ze na 4 i 5 biegu powyrzej 4500obr/min auto nie chce przyspieszać i przerywa (skoki mocy). W warsztacie wymieniłem filtr paliwa, swiece i pompe paliwa. Jest ciupke lepiej ale dalej auto nie jedzie na wysokich obrotach tak jak jechało na poczatku... a na dodatek po dynamicznej jeździe na wysokich obrotach turbo czerwone i w aucie smród rozgrzanego metalu... Dodam, że na paliwie 100oktanowym problem niemal całkiem znika .... W warsztacie mechanicy doradzili zmianę programu bo niemieckie czesto są do bani - no ale przecież na poczatku wszystko było okej więc co ? nagle 'zepsuł' się program ?! Mieliście kiedyś taki przypadek ? co z tym zrobić żeby nie wyrzucać dalej pieniędzy w błoto ???

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.