Treść opublikowana przez baksik
-
blokowanie na DRIVE (automat)
witam mam problem, który nie wystepuje zawsze lecz pojawia sie czasami, a mianowicie podczas jazdy na DRIVE auto samo w sobie ma jakiś ped jezeli pusci sie hamulec, natomiast czasami występuje zjawisko ze puszcze hamulec czuje ze auto dostaje mocy ale nie jedzie bo coś je blokuje i bardzo mocno felgi sie nagrzewają! co to może być?
-
woda leje sie do środka
podczas mycia samochodu zauważyłem ze woda dostaje mi sie do środka, leje sie strumieniem od strony kierowcy a dokładniej pod kierownicą z lewej strony! pomocy!!!
-
ABS z ESP i kontrolka hamulca recznego świeci sie!!!
dzieki za info sprawdze ten sposób moze bedzie ok
-
ABS z ESP i kontrolka hamulca recznego świeci sie!!!
tak ale bardzo sporadycznie w wiekszosci przy przekreceniu stacyjki!
-
ABS z ESP i kontrolka hamulca recznego świeci sie!!!
a te połaczenia masowe gdzie sie znajdują? dzieki z góry
-
ABS z ESP i kontrolka hamulca recznego świeci sie!!!
znalazłem katrke w samochodzie po poprzednim włascicielu odnośnie tych kontrolek i jest napisane ze NAPIECIE ZAISLANIA ELEKTYCZNEGO ABS co to może być dodam jeszcze ze jakoś kod 1200
-
[B6 3.0 ASN] auto szarpie podczas jazdy i hamowania
tzn. mówi ze jest wszystko ok ale nie może być dobrze jak coś mi stuka! zastanawiam sie nad łożyskiem, choć nie szumiało i zastanawiam sie nad listwą kierowniczą czy to też może mieć wpływ?
-
[B6 3.0 ASN] auto szarpie podczas jazdy i hamowania
wiesz co felga sie grzeje ale też słysze jakies stuki w kole
-
[B6 3.0 ASN] auto szarpie podczas jazdy i hamowania
nie ma za co! powodzenia
-
[B6 3.0 ASN] auto szarpie podczas jazdy i hamowania
wystarczy, żę są mikroskopijne wrębki to już tarcza bedzie bić wiec jeżeli jest gruba to można dać do przeszlifowania jednak nie każdy to pochwala! ja tam daje jak jest jeszcze gruba:)
-
[B6 3.0 ASN] auto szarpie podczas jazdy i hamowania
Witam Wystarczy przejechac palcem po tarczy i bedziesz czuł czy są krzywe i występują na nich wrębki. a co do klocków to polecam klockie ferodo a tarcze to brembo jest to najlepszy zestaw!
-
[B6 3.0 ASN] auto szarpie podczas jazdy i hamowania
tarcze zaciski są sprawdzone wszystko proste i poprawnie działa
-
[ALL B6] Błędy klimatyzacji
sczerze mówiąć jeszcze sie za to nie zabrałem bo muszą sciągac cały kokpit:( czyli masz dokładnie to samo co ja:) miejmy nasdzieje, że silniczki są tylko do przeczyszczenia a nie do wymiany! pozdrawiam [ Dodano: 07-01-2007, 23:46 ] jak tam pre_pl zrobiłeś nawiew? pozdro
-
[B6 3.0 ASN] auto szarpie podczas jazdy i hamowania
z lewej strony felga bardzo mocno sie nagrzewa! czy to może być łożysko?
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Miasto 18-20l :027: trasa 15L przy prędkościach 200km bo przy 250 lepiej już szukać następnej stacji :diabel2:
-
[B5 ADR] Błąd 00301 - Pompa strumienia powrotnego ABS (V39)
mam to samo zapala mi sie kontrolka ABS z ESP oraz kontrolka ((!)) zjawisko wystepuje czsami dzieje sie tak jak przy przekręceniu stacyjki nie wystąpią takie jakby dwa pstrykniecia tylko jedno jakby jakies moduły sie nie odpalały:( czy ktoś wie dokładnie co to może być! czy to ma związek z wiązką do pompy ABS? jak to sprawdzić HELP :/ baksik !! pytałeś już o to w swoim temacie by pre_pl
-
1.8T QUATTRO-wydaje mi sie slaby!
jeżeli nie jest to taki efekt jak powinien byc to być może zmien przepływke bardzo czesto sie tak dzieje ze wszystko jest ok słychac turbinke natomiast auto jest cholernie wolne
-
[B6 3.0 ASN] auto szarpie podczas jazdy i hamowania
zbiezność tak natomiast zawiecha nie bo niby mechanik mówi ze nic nie ma:( a coś jednak musi byc!
-
[ALL B6] Błędy klimatyzacji
prosze bardzo wiem ze nie da sie z tym jezdzić, dobrze, że chociaż zima jest:) pozdrawiam
-
[B6 3.0 ASN] auto szarpie podczas jazdy i hamowania
ale to nie są tarcze bo jak już pisałem dzieje sie to nie tylko przy hamowaniu wiec to nie ma z tym nic wspolnego
-
[B6 3.0 ASN] auto szarpie podczas jazdy i hamowania
kurcze też to robiłem i ciągle jest tak samo a może coś może być z zawieszeniem? bo jak hamuje to strasznie buczy czasmi i trzęsie ale efekt nie jest ciągły?
-
[B6 3.0 ASN] auto szarpie podczas jazdy i hamowania
też tak myslałem, żę tarcze miałem krzywe wiec dałem je do przeszlifowania! ale to samo! a czy to może być związane z maglownicą?
-
[ALL B6] Błędy klimatyzacji
Witam już sie dowiedziałem co to jest to nic takiego złego tylko trzeba cały kokpit sciągnąć poniewaz trzeba dostac sie do silniczka:( 01810 0712 Motor klapy kontroli temperatury - prawy, po podłączeniu pod VAG pokazuje sie błąd V159 wyżej w temacie masz zamieszczone zdjecie gdzie on sie znajduje wraz z drugim zdjeciem jak go zdemontowac. Prawdopodobnie wystarczy przeczyścić ale jeżeki nie to w serwisie kosztuje 360pln:( pozdr [ Dodano: 29-12-2006, 00:44 ] to nic strasznego ale dłubanina
-
[B6 3.0 ASN] auto szarpie podczas jazdy i hamowania
tak koła są proste i wyważone!
-
[ALL B6] Błędy klimatyzacji
Wielkie dzieki a czy jestem w stanie sam to zrobić? tzn wycągnąć te silniczki? jezeli tak to w jaki sposób do nich mogę sie dostać? wtedy bede wiedział już wszystko!!!