-
dymi na biało z wydechu
starsze audi lubi zjadać olej, moje 1.8 połyka litr na 3tys kilometrow i tez lekko dymi, podejrzewam ze z czasem dojdzie do tego co u Cb.. skoro znika olej a nie widac zeby kapał gdzieś to znaczy ze musi sie przedostawać gdzies i zostaje pożarty wraz z paliwem, dym to tylko potwierdza. zasięgnął bym na twoim miejscu informacji u jakiegoś znajomego dobrego mechanika, ale mysle ze ktos obcykany zapewne sie tutaj znajdzie:)
-
Głośniki przód
no nic trzeba bedzie czegos poszukac.. dzięki
-
Głośniki przód
pogoda w sam raz na majsterkowanie, lece sciagnac boczek i zobaczymy co zdziałam:) .... podłączałem inny głośnik bezposrednio do radia, z wyjscia na tył grał normalnie tak jak gra w aucie a na przod tylko trzaski.. wnioskuje ze cos z radiem? jakies podpowiedzi, czy najszybciej i najprosciej zakupic uzywke na allegro??
-
Głośniki przód
Witam forum, z dnia na dzień przestały grać głośniki z przodu, nic nie majstrowane, radio orginał.. gdzie najszybciej szukać przyczyny, jak sprawdzać miernikiem? Pozdro
-
cd00err
hejka, dzis na wyswietlaczu mojego radyjka pojawil sie napis jak w temacie, cd00err, mial ktos juz z tym doczynienia? szyfladka z plytami nie chce sama wyjechac, dopiero jak uzyje jakiegos sposobu wyszukanego w sieci z karta do bankomatu udaje sie wyciagnac, inaczej zero oznak zycia, czy to moze oznaczac wymiane zmieniarki czy moze sa inne wyjscia? czekam na odp bo w radiu same nudy puszczaja.. pozdro
-
głosniki przod przestaly grac
Witam jestem nowy u was i jak temat sie powtarzal to sorka;) jak w temacie,glosniki z przodu przestaly grac z dnia na dzien, co moze byc tego przyczyna? nie wyciagalem radia przed tem,nic nie bylo majstrowane poprostu przestaly i cisza. moze ktos mial podobny problem? pozdro
milek91
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta