milkan

• Paliwo

Osiągnięcia milkan

Reputacja

1. Licznik nie ma nic wspólnego z podświetleniem wnętrza bo tym steruje komfort, jedynie iluminacja jest z licznika. Kodowania są dobre na zdjęciach. Dzięki za info, światło nie było w pozycji środkowej tylko włączonej i o to chodziło. Pierwsze spotkanie z vcds i troche stresu było żebym nic nie namieszał.
  2. Witam, jestem po udanym przeszczepie. Wydaję mi się, że popieprzyłem coś przy kodowaniu. Co prawda FIS działa, ale najpierw w 17 Instruments nie dałem na adaptacja tylko Coding i tam kodowałem. Mam wrażenie, że przed modyfikacją przy otwieraniu i zamykaniu auta światła w środku zapalały się stopniowo a teraz dzieję się to nagle. Wklejam screeny z vcds i proszę o poradę czy wygląda to dobrze. <a href=http://zapodaj.net/e3a78cba7a49f.jpg.html>1.jpg</a> <a href=http://zapodaj.net/a6bd84cc88dfa.jpg.html>2.jpg</a>
  3. Właśnie dotarł panel od _Radek_, w pełni profesjonalna robota, nie wrzucam fotek bo fotki Radka w pełni oddają efekt.
  4. Okolice też mogą byc Można by zrobic jakiś spocik
  5. Witam, są jacyś użytkownicy z Kostrzyna nad Odrą? Można by się kiedyś spotkać
  6. Przecież jakby go sprzedał Tobie za 17 złoty to co to byłby dla niego za interes? I tak najwięcej przycina na paru marnych naklejkach, które nie są idealnie pocięte ploterem. Męczyłem się ale napiszę to jeszcze raz, pomalowałem wszystko, bo wszystko miałem zniszczone i efekt jest bardzo dobry. Kolor nie jest jak oryginał, ale jak nie masz porównania do innego elementu to wygląda to bardzo dobrze. Jestem zadowolony i polecam jak ktoś ma zamiar zrobić całość Jak nie masz porównania do innego elementu to tak, włącznik świateł jedynie by mi tu pasował. Kupiłem nowy za 50 zł... A przyciski do radia mają porównanie na panelu, nie ma szablonu napisu "Audi Concert", żeby go pomalować. Jeśli Ciebie satysfakcjonuje taki efekt (jak u Nitroo) to proszę bardzo, nie moja brocha. Pozdrawiam.
  7. Całe szczęście z tamtej aukcji zwrócą mi pieniądze. Ale nie polecam jakiejkolwiek współpracy z nimi. Przysyłają spray który w brico kosztuję 17 zł za 32 zł. Do tego kolor jest inny (zdjęcia nitroo). Straconego czasu i nerwów nikt mi nie zwróci. Wysyłam w poniedziałek części do _Radek_.
  8. Widzę, że dobrze myślałem z tym, że zdjęcie na aukcji to ściema. Dobrze, że wystawienie komentarza na allegro zostawiłem sobie na później.
  9. Pokaż aukcję, z której kupiłeś, chociaż domyślam się od kogo... Nie maluj tym spray'em, bo kolor jest zupełnie inny. Wiem, co mówię. Lepiej jest zainwestować w dobry lakier, czyli dorobić w mieszkalni matowy czarny na wzór ori, tylko to kosztuje chyba z 60 zł. http://allegro.pl/zestaw-do-regeneracji-radia-audi-concert-2-i4670950215.html Masz może jakieś namiary na taką mieszalnie i jakieś dane które trzeba byłoby im podać? Dzięki, pozdrawiam.
  10. Pytanie mam jakich firm farb używacie? Ja zakupiłem szablony do concerta wraz z sprayem i przyszedł mi champion auto acryl spray. Po pomalowaniu na próbę przypadkowego plastiku wydaję mi się, że odróżnia się od ori koloru jakby miał większy połysk. Malował ktoś jeszcze tym Deco Color? Pozdrawiam.
  11. Dzięki koledzy za podpowiedzi. Jak skończę z przyciskami od concerta to się za to wezmę. Pozdrawiam.
  12. Witam, mam taki oto problem. Kupując auto nie dostałem kluczyka do odpinania haka. Pojechałem do speca który mi otworzył zamek, ale w dalszym ciągu nie mogę go odpiąć. W instrukcji są rysunki, że niby trzeba pokrętło przekręcić w prawo i pociągnąć, a hak powinien zejść na dół. Robię tak a hak stoi w miejscu, nawet nie drgnie. Co może być przyczyną? Pozdrawiam. Problem rozwiązany, pokrętło dopiero przy użyciu większej siły, odkręciło się do końca
  13. Witam, kolegów. Nie wątpię, że miał ktoś podobny przypadek. Co myślicie? Jakieś wypełnienie, czy może opalarka?
  14. Koledzy a pod concerta małego podłacze zmieniarke?